X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale szczerze mówiąc, to wydaje mi się że @ przyjdzie bo bolą mnie piersi już z tydzień czasu, do tego od jakichś już 15 dni utrzymuje mi się kremowy śluz, wczoraj pojawiło się ostre kłucie w jajnikach i ból w dole brzucha i trzyma do dziś, dodatkowo od rana mam mdłości tak jak w poprzednim cyklu przed @ (pierwszy raz wtedy tak miałam)...czyli niestety pewnie zbliża się nieuchronne :(
    ale zatestuje jutro..." a nóż widelec" :P

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohh dziewczyny... ile my nerwów przeżyjemy przez to wszystko!
    ja dziś testowałam ale niestety jedna kreseczka... dziś dzień planowanej @ więc może spróbuję jeszcze za 2 dni jeśli nie przyjdzie @.

    Aguś daj znać jak tylko coś będziesz wiedzieć <3

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta niestety negatywna :( wynik: 2,95

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanko jak myślicie czy według mojego wykresu iść jutro na betę czy się wstrzymać?? Proszę o opinię:)

    lawenda
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że możesz iśc. Choc ja bym się chyba wstrzymała do planowanego @.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Belbol Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dopiero zaczynam przygodę z Ovu. Jestem w trakcie cyklu - dziś 32 dc, średnia długość 35-36 dc. W 25 dc wyszedł mi pozytywny test owulacyjny. Nie mierzyłam jednak regularnie temp. w tym cyklu, dopiero zacznę od następnego. Ale potrzebuję porady - skoro dzień spodziewanej miesiączki to 35-36 dc, ale prawdopodobna owulacja była dopiero w 25 dc, to kiedy należy zrobić test c.? czy 36 dc to nie za wcześnie? Wyczytałam poradę, by testować 14 dni po owulacji, sęk w tym, że nie jestem pewna tej owulacji nic a nic.
    Poradźcie co robić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana spróbuj z pierwszym testem w dzien spodziewanej @ najszybciej... trzymam kciuki, i witamy na ovu:)

    gosia81, Belbol lubią tę wiadomość

  • Belbol Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki a odpowiedź!!! - zaczekam z testowaniem do 36 dc :) To będzie 11 dzień po hipotetycznej owulacji, więc chyba ok?

  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 23 września 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) dwa dni do planowanej @ a ja dzis beta zrobiłam a tu wynik 0,1 masakra czyli na ciążę już szansy nie mam :( ???

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emi36, nie trać nadzieji. Ja powinnam dostać okres 22 września, dziś 24 nadal cisza zazwyczaj 22 juz z rana biegałam do łazienki bo wstrętna @ przyszła. Robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki, lecz wyszedł negatywny nie wiem może dlatego że za wcześnie albo dlatego ze robiłam go po godzinie 13. Poczekaj do planowanej @, nie trać nadzieji :)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 października 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam @ na poniedziałek, wczoraj test negatywny 8dpo. Czekam...biorę duphaston do soboty...zobaczymy:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 1 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój obecny cykl jest jakiś nienormalny, nigdy takiego nie miałam:/ jestem już 4 dni po spodziewanym okresie, drugi dzień mam plamienia, w poniedziałek robiłam test-nie ma nawet cienia. Brzuch nie boli-tak jak zawsze bolał zwiastując okres. W połowie cyklu zaczęłam brać bromergon, czy to przez niego coś się porypało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie mam pytanie mam cykle 34-37 dniowe śluz płodny więc i chyba owilację miałam 24-16 września miesiączke miałam 9 września w dni miedzy 24 a 26 było przytulanie dzś jest 26 dc miesiączke powinnam dostać gdzieś okolice 14-16 października? co chwile biegam siku jestem senna cały dzień bym mogła przespać i co najwazniejsze bo dla mnie to nowość strasznie bola mne piersi nawet sa widoczne niebiesko fioletowe zyłki co nigdy tak nie miałam jedynie co troszeczke bolały mnie piersi na 1-2 dni przed miesiączka jak myslicie wyszedłby juz test pozytywny gdyby cos było czy lepiej poczekac do tego 14-16 października

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Termin @ mam na jutro, ale od paru dni mam mnostwo objawow ciazowych i wysoka temprature. Czy moge dzis zatestowac bez obawy, ze sie rozczaruje, czy jednak poczekac do jutra?

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 28 października 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (A)lutka wrote:
    Witam! Termin @ mam na jutro, ale od paru dni mam mnostwo objawow ciazowych i wysoka temprature. Czy moge dzis zatestowac bez obawy, ze sie rozczaruje, czy jednak poczekac do jutra?
    Alutka, tyle czekasz że wytrzymasz do jutra, wierzę w Ciebie :) <3

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 29 października 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tym wątku :) za mną 2 nieudane cykle, na szczęście mój ginekolog szybko skierował do endo
    (TSH na koniec września 3,5, biorę euthyrox 25, jod i duphaston przez 10 dni)

    Za mną 2 nieudane cykle, za tydzień dopiero planowana @ a już chętnie bym zrobiła test :)

    Pozdrawiam

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 29 października 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziaw88 wrote:
    Witam w tym wątku :) za mną 2 nieudane cykle, na szczęście mój ginekolog szybko skierował do endo
    (TSH na koniec września 3,5, biorę euthyrox 25, jod i duphaston przez 10 dni)

    Za mną 2 nieudane cykle, za tydzień dopiero planowana @ a już chętnie bym zrobiła test :)

    Pozdrawiam

    Każda z nas zrobiłaby test najchętniej 3dpo jak tylko się owu na wykresie zaznaczy :D
    Niestety to nic nie da :P
    Trzymam kciuki, cierpliwości i powodzenia! <3

    madziaw88 lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 30 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naepiej testowac w dzien spodziewanej miesiaczki lub kilka dni po. tak unikcienie rozczarowania. wiem ze ciezko wytrzymac tak dlugo (sama wielokrotnie testowalam przed tsm ;p ) ale tak oszczedzicie sobie niepotrzebnego stresu. jesli wyjdzie - i tak bedziecie dla pewnosci jeszcze raz robic test po terminie spodziewanej miesiaczki. strata pieniedzy i nerwow. wiem po sobie. pozdrawiam !

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu @ wyszedł negatyw, już dzień po terminie druga blada kreseczka:-)

    SurfGirl, Ania M lubią tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Od kilku dni śledziłam Wasze posty...Jutro powinnam mieć @ Owu miałam około 18 stycznia . Do stosunku doszło 17 stycznia. Test robiłam czuły 10 dni po owu-negatywny , 12 dni po owu- negatywny natomiast dzis wyszła słaba kreska dlatego nie ma co się spieszyc z robieniem testów.. Co do objawów to kilka dni po owu do dnia dzisiejszego boli mnie podbrzusze tak jak na @ oraz plecy...Nie wiem czy to objaw normalny troche sie boje bo pamietam ze takie bole brzucha mialam jak poroniłam ciąze i strasznie się martwię:(

    201610141756.png
    201802217352.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ