X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • AniaEtoile Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kochanie, gratuluję, jesteś w ciąży.

    AniaEtoile
  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 47dc a @ nadal brak.Testy negatywne,beta z zeszlego tyg tez negatywna. Brzuch pobolewa jak na @,piersi ociezale i straasznie wrazliwe. Jesli do niedzieli dalej nic to trzeba bedzie isc do gina..:/ Masakra! ;(

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaEtoile wrote:
    Tak Kochanie, gratuluję, jesteś w ciąży.
    Dziekuje :)\strasznie sie ciesze, wczoraj ryczalam z radosci godzine, dzwonilam juz do mezai teraz probuje nie wariowac :)
    Trzeba isc do pracy i narazie cicho-sza ;)

    fabiola lubi tę wiadomość

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nemcia :)) super gratuluje kochana :)) może dla mnie też to będzie szczęśliwy czas . ja jeszcze cierpliwie czekam :)))

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli 2 rocznica ślubu okazła się być szczęśliwa :))) 12.08 możecie świętować w 3 :))) superrrr

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafia wrote:
    czyli 2 rocznica ślubu okazła się być szczęśliwa :))) 12.08 możecie świętować w 3 :))) superrrr
    Dziekuje :)
    moze jest cows w tej drugiej rocznicy, trzymam kciuki za Was! :)

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no 14 mam dostać @ zobaczymy najgorsze ze wczoraj jakies plamienie mi się pojawiło ale dziś nic ... zobaczymy

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • Agamońka Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nemcia gartuluję! :)

    Jestem kilka dni po spodziewanej @. Ból brzuch jak przy okresie, ból piersi, głowy, słabości, zawroty głowy, od dziś mdłości. Na razie nie chcę testować. Poczekam co najmniej do poniedziałku, ale ta niepewność, strach... :(
    Byle się nie nakręcać!

    "... coś mi mówi, że jeszcze wszystko będzie możliwe..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia wrote:
    Dziekuje :)\strasznie sie ciesze, wczoraj ryczalam z radosci godzine, dzwonilam juz do mezai teraz probuje nie wariowac :)
    Trzeba isc do pracy i narazie cicho-sza ;)
    gratuluję :) dbaj o siebie :)

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agamońka, ja bym już 3 razy testowała, więc podziwiam Twoją dyscyplinę :) Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła, a test wyszedł pozytywny!

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafia wrote:
    no 14 mam dostać @ zobaczymy najgorsze ze wczoraj jakies plamienie mi się pojawiło ale dziś nic ... zobaczymy
    a jak tam z tobą Agafia????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Agamońka, ja bym już 3 razy testowała, więc podziwiam Twoją dyscyplinę :) Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła, a test wyszedł pozytywny!
    zgadza się ja takze byłabym już po paru testach,

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafia wrote:
    Ja czekam do 14 sierpnia wtedy ma się pojawić @ mam nadzieję że jej nie będzie zrobię test i będą 2 kreseczki :D

    Ja mam dostać @ 16 sierpnia także czekamy razem :):)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, postanowiłam się dołączyć do szanownych pań.Ja również mam dostać miesiączke 16 sierpnia i mam nadzieje ze nie pojawi sie, bo bede musiala 2 cykle zrobic przerwy bo mam stan zapalny jajnika prawego i torbielowatosc :( i czekaja mnie antybiotyki, a tak bardzo czekam na te 2 kreseczki ze juz czasem wydaje mi sie ze wariuje

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem nowa na forum. Agata2502 ja tez mam stan zapalny prawego jajnika.. 28 lipca przytulalam sie;) z moim partnerem, 30 lipca z moich obliczen i obserwcji wyszlo mi, ze mialam owulacje. Zostalo ok 4dni do @ przez ostatnie kilka cyklow nie wytrzymywalam i robilam testy kilka dni przed @ (nie musze mowic ze wyniki byly negatywne)
    Tak bardzo chce, zeby tym razem sie udalo. Dziewczyny myslicie, ze sa realne szanse na to, ze jednak jestem w ciazy?? Nie wiem czy ja sobie wkrecam, ze to jest mozliwe czy jak... blagam spojrzcie na to z perspektywy i powiedzcie czy moge byc w ciazy i kiedy zrobic test..
    pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim 'staraczkom'

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy mówią ze trzeba odpuścić wrzucić na luz i nic na silę, ale jak tu wrzucic na luz kiedy tak bardzo pragniemy mieć dzidziusia. Co najwazniejsze moja pierwsze maleństwo utraciłam, zarodek obumarł i tak mi brakuje tej ciazy ze jak najszybciej bym chciala byc w kolejnej:( mnie rownież zostało 4 dni z objawów z jakich zaobserwowałam to bolące i wrażliwe piersi które mnie juz bolą od ok 1 sierpnia gdzie prawdopodobnie był moj tydzien owulacyjny czy to możliwe by dały znak zagnieżdżeniu sie zarodka? dodam że przytulałam sie z mężem od 25 lipca do 4 sierpnia co 2 dzień, mogło coś zaskoczyć ?

    Lenka M. lubi tę wiadomość

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata2502 przykro mi z powodu Twojej straty;( ale z tego co piszesz to sa szanse na ciaze zwlaszcza, ze masz objawy! Ja niestety nie mam zadnego objawu, czuje sie normalnie, jak zwykle;( juz nawet staram se pogodzic ze i tym razem nic z tego nie bedzie.. Przez kilka cyklow kochalam sie na potege poczatkowe cykle to codniennie w okresach plodnych (i nic) potem co drugi dzien (nic) a teraz postanowilismy z partnerem zrobic to tylko raz jak sie okazalo 2 dni przed owulacja (boje sie ze za wczesnie, moglismy poczekac jeden dzien, ale moj partner musial wyjechac w interesach wiec i tak nie byloby szansy) Codziennie budze sie z mysla i pytaniem zrobic test?? za wczesnie?? czy czekac bezczynnie na @ ktora cos mi sie wydaje w 89%, ze przyjdzie;( ehh jak ten czas sie dluzy. Nic nie pomaga, probuje sprztac, wyjsc na spacerale wokol widze same ciezarne lub mamusie z dzidziusiami co mnie ejszcze bardziej doluje czemu mi sie nie udaje?? Zawsze myslalam ze zajscie w ciaze to taka latwizna.. no nic, nie ma co sie uzalac, nic to nie da.. Zycze powodzenia wszystkim kobietkom;)

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super;/ jak zwykle i tym razem nie wytrzymalam. Zrobilam test na 3 dni przed @ Jedna kreska. Wpatrywalam sie w test okolo 15minut czy jednak nie ma nawet cienia drugiej kreski, ale nic, totalnie nic. Zalamalam sie totalnie. Czemu ja zawsze sie nakrecam;/
    Dziewczyny juz sama nie wiem kiedy sie kochac z partnerem ile dni przed owulacja, w trakcie owulacji?? MAm wrazenie, ze probowalam wszystkiego.. Chyba jednak nie jest mi dane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś wyczytałam że zajście w ciąże w okresie owulacji to 40 % szans, czyli nie zawsze sie musi udać akurat podczas owulacji danego cyklu trzeba próbować, ale to czekanie jest meczace ja wiem. Ja dzis juz kupilam test ciazowy przygotowuje sie do piatku i mnie korci by juz go zrobic ale staram sie byc silna bo wiem co znowu zobacze. AHHH ja tez tak mam ze widze wszedzie ciezarne kobity wszystkie rodza w serialach tez ciagle temat tabu ciaza! No mozna zwariowac. Najwazniejsza jest cierpliwosc ale jak tu byc cierpliwym jak tak bardzo pragniemy tej ciazy ? :( ja juz sama nie wiem co tu robic by nie myslec o tym :( chce dzidziusia badz silna, zrob jeszcze test w dniu spodziewanej miesiaczki czasami wlasnie od tego dnia sa testy wyczuwalne. Podczas pierwszej ciazy wlasnie w niu spodziewanej miesiaczki zrobilam pierwszy test i wyszla bladuchna kreseczka dopiero po kilku dniach zrobila sie mocniejsza ;) nadzieja zawsze musi byc!! ;)

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata2502 dziekuje bardzo bardzo za wsparcie <3
    nie rob testu przed meisiaczka! Nie popelnij bledu takiego jak ja! Dzis czulam sie okropnie ryczalam az zasnelam ze zmeczenia i bolu glowy. Lepsze jest uczucie podekscytowania, niewiedzy i ciekawosci czy jestesmy w ciazy czy nie, niz rozczarowanie i widok jednej krechy;/A testu teraz nie kupie zeby mnie nie korcilo. Jestem prawie pewna ze przyjdzie ta nieszczesna @ za te pare dni. No nic zobaczymy.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ