X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia wrote:
    czasem mi sie wydaje ze to wszystko to ma tyle sensu co wrozenie z fusow :P
    Trzeba próbować , bez tego nie będzie sukcesu :) ja też się stresuje jak będzie ale cierpliwie czekam do 14 sierpnia czy pojawi się @

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia, a ja dopiero w paźdz będę mieć następna próbę, ehhh ile to czasu

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    powodzenia, a ja dopiero w paźdz będę mieć następna próbę, ehhh ile to czasu
    Jakieś problemy ? czemu taki długi okres ?

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż wraca wtedy do polski, wczoraj pojechał z pl, przyjechał na czas starania sie o maleństwo,

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jaki kochany :) To mam nadzieję że wam się szybko uda :) a długo się staracie ? My zaczęliśmy 25 lipca :) i tak ciężko mi jeszcze wyliczać te dni płodne , owulacje mam nieregularne cykle co 31-36 dni ale może się uda , przeszkoda jaką mamy i która może stwarzać problem to niedoczynność tarczycy którą mam od 5 lat :(

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my nie długo sie staramy, ale planujemy długo, po prostu od momentu gdzie postanowiliśmy mieć dziecko jakoś nie mogliśmy trafić żeby on był w pl a ja miałam akurat płodne dni, dopiero ostatnio powiedziałam dość !! że musi być w te dni w pl i koniec, i udało sie to jakoś zgrać, miało być wszystko ok teraz, badania ok, owulacje wyznaczyłam za pomoca pasków wiec była na pewno bo 2 pierwsze jej nie wskazały dopiero robione w nast dniach pokazały, ale efektu niema
    co do tarczycy, to utrudnia zajście, ale nie jest to reguła, bo jak zazywasz leki to powinno być ok kurcze długie te twoje cykle, czemu takie//

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że wam się uda , my też się długo zbieraliśmy 2 lata po ślubie jesteśmy . nie wiem zawsze tak miałam . Regularnie to miałąm tylko jak 4 lata brałam tabletki ale nie biore ich od zeszłego roku od lutego :) Zobaczymy mam nadzieję że się uda :)

    Aniqa lubi tę wiadomość

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafia wrote:
    Mam nadzieję że wam się uda , my też się długo zbieraliśmy 2 lata po ślubie jesteśmy . nie wiem zawsze tak miałam . Regularnie to miałąm tylko jak 4 lata brałam tabletki ale nie biore ich od zeszłego roku od lutego :) Zobaczymy mam nadzieję że się uda :)
    pewnie, musi,
    na pewno jestes pod kontrola lekarza,
    ja tez brałam długo anty ale dlatego że miałam okropne bóle brzucha

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałąm torbiel na jajniku :( ale udało się bez operacji lekami wszystko mi lekarz wyleczył a potem brałam je bo było to wygodne :)

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i 1 mrna krecha, ani sladu drugiej :( temperatura wysoka, brzuch boli, sutki niedotykalskie, @ nie ma, ale jednak krecha jedna :(

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nemcia, może jeszcze wyjdą dwie :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz zaraz... w dziennym swietle, przy oknie, jakby taki cien cienia...? To chyba juz halucynacje, bo nawet nie sa sie zrobic zdjecia tej drugiej kreski... ale tak jakby cos tam jednak bylo???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób z krwi, będzie najpewniejszy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    zrób z krwi, będzie najpewniejszy :)
    wlasnie bylam u lekarza i zrobilam bete - w samo poludnie :) ale niestety na wyniki trzeba u mnie poczekac do 2 dni, wiec nie zostaje nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc i liczyc, ze @ nie pojawi sie w miedzy czasie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia wrote:
    wlasnie bylam u lekarza i zrobilam bete - w samo poludnie :) ale niestety na wyniki trzeba u mnie poczekac do 2 dni, wiec nie zostaje nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc i liczyc, ze @ nie pojawi sie w miedzy czasie...
    oby było u ciebie ok i maleństwo w drodze,
    ja umieram z bólu , pierwszy poważny dzień okresu, musze sobie dołozyć leków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    oby było u ciebie ok i maleństwo w drodze,
    ja umieram z bólu , pierwszy poważny dzień okresu, musze sobie dołozyć leków

    oooj, tez zawsze pierwszy dzien umieram, czasem nawet biore zwolnienie z pracy :/ a bierzesz wit B? ostatnio wyczytalam, ze pomaga w zagniezdzeniu i w ogole wspomaga 2 faze cyklu - ja biore juz trzeci miesiac i kto wie, czy sie nie okaze pomocna...

    Dzieki :) mam nadzieje, ze wyniki beda pozytywne, coraz trudniej jest mi sie nie nastawiac, cos w srodku mnie zaczyna sie coraz mocniej zacieszac ;) wiec nie chcialabym sie teraz rozczarowac...

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam już nauczkę i nie będę się nastawiać pozytywnie bo potem tylko się rozczaruję,
    co do witaminy B to nie czytałam o tym , i nie stosuje jej ale nie zaszkodzi zażywać, nawet jakby nie miała związku z ciążą.
    a co do moich bóli to masakra, ale już jest lepiej bo tabletki działają.

  • emileczka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja od marca zażywałam witaminki dla kobiet planujących ciąże i w początkowej ciąży,w lipcu postanowiliśmy że wezmiemy się do pracy :) i udało się.Jestem w szoku, że tak szybko - może dlatego, że psychicznie nie nastawiałam się,że musi być teraz i już.Oby tylko było ok.To będzie moje 3 dzieciątko a dwie wcześniejsze miałam zagrożone ale urodziłam w terminie siłami natury :)Wyluzowania kobietki bez spinania i ciągłym myśleniu...a się uda :)

    emileczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emileczka wrote:
    Dziewczynki ja od marca zażywałam witaminki dla kobiet planujących ciąże i w początkowej ciąży,w lipcu postanowiliśmy że wezmiemy się do pracy :) i udało się.Jestem w szoku, że tak szybko - może dlatego, że psychicznie nie nastawiałam się,że musi być teraz i już.Oby tylko było ok.To będzie moje 3 dzieciątko a dwie wcześniejsze miałam zagrożone ale urodziłam w terminie siłami natury :)Wyluzowania kobietki bez spinania i ciągłym myśleniu...a się uda :)
    no tak, ale jak bardzo chcesz to trudno uwolnić się od tej myśli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, blagam powiedzcie, ze dobrze rozumiem ten wynik!!!
    Wlasnie dostalam wyniki bety na maila, jestem w szoku, bo mowili do 2 dni, a tu przyszly juz!
    I w dniu spodziewanej @ mam 113,8
    Pod spodem norma na 4ty tydzien wnosi 9,5-750, czy to znaczy, ze sie udalo??? :)

    Strażaczka90, Foto_Anna lubią tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ