X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero zaczęliśmy starania dokładnie 25 lipca . 30lipca mieliśmy 2 rocznice ślubu i stwierdziliśmy że już czas na maleństwo :) wcześniej się z tym nie spieszyliśmy a teraz boję się że będzie problem przez tą moją niedoczynność tarczycy :( ale nie będę się martwić na zapas .. Moja koleżanka to ma szczęście udało jej się od pierwszego razu :) Mam nadzieję że będziemy mogły sobie niedługo pogratulować życzę tego Tobie i sobie :)

    Pismak lubi tę wiadomość

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo my mamy drugą rocznicę 27 sierpnia i też stwierdziliśmy że czas na dzidzię :) Nie dziękuję i także mocno trzymam za nas kciuki!

    Co do niedoczynności to na ovu też są dziewczyny które mają niedoczynność i im się udało więc głowa do góry i działamy !

    Agafia lubi tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę podobnie mamy :)) może to jakiś dobry znak :)) Ciekawe co jeszcze wspólnego mamy ze sobą ;)

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ta druga rocznica jest jakas magiczna? :) My mamy 12 sierpnia i tez w zwiazku z nia zaczelismy starania niedawno :) tak bym chciala juz moc ja swietowac "we trojke" :) Mam nadzieje, ze tym razem sie udalo, trzymam kciuki za Was!

    Agafia lubi tę wiadomość

  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kolejna 2 roczniaczka i świeżynka w staraniach :)
    Witamy witamy :) i oczywiście kciukam za Nas :)

    Agafia lubi tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jest jeszcze za wczesnie - ja tez mialam owu 24.07. (!!) ale czekam z testem do jutra - planowany dzien @ wtedy jest szansa ze cos wyjdzie - i to najlepiej bete...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia wrote:
    Moze jest jeszcze za wczesnie - ja tez mialam owu 24.07. (!!) ale czekam z testem do jutra - planowany dzien @ wtedy jest szansa ze cos wyjdzie - i to najlepiej bete...
    a robiłaś jakieś testy ciązowe wczesniej?

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia wrote:
    Moze ta druga rocznica jest jakas magiczna? :) My mamy 12 sierpnia i tez w zwiazku z nia zaczelismy starania niedawno :) tak bym chciala juz moc ja swietowac "we trojke" :) Mam nadzieje, ze tym razem sie udalo, trzymam kciuki za Was!

    No to gratuluję i powodzenia w staraniach :)))

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    a robiłaś jakieś testy ciązowe wczesniej?
    kurcze i to ile - w poprzednich cyklach po kilka; w tym tez nie wytrzymalalm i zrobilam 10 dpo, tylko mi humor zepsul, bo oczyiwisce 1 kreska, ale nie zalamuje sie jeszcze. @ nie ma, czuje sie zupelnie inaczej (mam nadzieje, ze sobie nie wkrecam), a temperatury pieknie wysokie! Wiec cierpliwie czekam - jutro chyba pojde na bete, choc z jednej strony boje sie rozczarowania, wiadomo

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia wrote:
    kurcze i to ile - w poprzednich cyklach po kilka; w tym tez nie wytrzymalalm i zrobilam 10 dpo, tylko mi humor zepsul, bo oczyiwisce 1 kreska, ale nie zalamuje sie jeszcze. @ nie ma, czuje sie zupelnie inaczej (mam nadzieje, ze sobie nie wkrecam), a temperatury pieknie wysokie! Wiec cierpliwie czekam - jutro chyba pojde na bete, choc z jednej strony boje sie rozczarowania, wiadomo
    mi te 2 testy wyszły negatywne, nawet cienia kreseczki, wiadomo że pierwszy za wcześniej, ale wczoraj już coś powinno być. jeszcze koleżanka mnie zdołowała mówiąc że jak jakby miała być ciąza to na tym teście na 100 % by wyszło, i że na pewno nie jestem.

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do 14 sierpnia wtedy ma się pojawić @ mam nadzieję że jej nie będzie zrobię test i będą 2 kreseczki :D

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 100% to powie lekarz na USG ;) kolezanka bym sie nie przejmowala, bo jak patrze na wykresy, czy czytam co pisza tu dziewczyny to to bywa naprawde baaardzo roznie - nieraz dopiero hoho po terminie @ zaczyna byc widoczna blada kreseczka, inni widzialam zaznaczali sikanca na + juz 8 dpo...
    Najwazniejsze, to sie nie stresowac niepotrzebnie, maz mi ciagle powtarza "Zachowuj sie tak jakbys byla w ciazy, uwazaj na sibeie i cierpliwie czekaj" :) chociaz on raziej nie rozumie jak ciezko jest wysiedziec te 14 dni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno trudno wyczekać, ale mam nadzieję że chociaż tobie się uda, napisz jutro jak tam wynik.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba pierwszy raz w zyciu pojde na bede - bedzie dokladniejsza :) nigdy nie robilam, nie wiem po jakim czasie beda wyniki. chocaz zrobie i sikanca w domu skoro go juz mam

    Agafia lubi tę wiadomość

  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemcia wrote:
    chyba pierwszy raz w zyciu pojde na bede - bedzie dokladniejsza :) nigdy nie robilam, nie wiem po jakim czasie beda wyniki. chocaz zrobie i sikanca w domu skoro go juz mam


    Powodzenia życzę , trzymam kciuki :)

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na becie powinno już chyba cos wyjść, tylko małe ukłucie, ale wynik pewniejszy. za pare godzin do odebrania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zaczynam sie bac isc na badanie, ehhh... Brzuch jednak boli jak na @, ale z drugiej strony te nudnosci, no i biegam do toalety co chwile... Gdyby mi spadla temperatura juz bym sie nie ludzila, ale jednak dalej jest chyba dosc wysoka
    https://ovufriend.pl/graph/cede6f79c51176e552db458175338154

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z wykresem ci nie pomogę, bo sie na tym nie znam,
    mnie też brzuch boli, tz cały czas mnie bolał tz tak pobolewał od dni płodnych,ale teraz tak na okres boli. siku mi sie niechce bo nie pije dużo,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem mi sie wydaje ze to wszystko to ma tyle sensu co wrozenie z fusow :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej nie poddawaj sie, jutro rano idź zrób sobie bete, wynik bedziesz miała po południu, i wszystko sie wyjaśni.

    Agafia lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ