X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 03:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka85, jeśli tylko masz taką możliwość to weź zwolnienie i lecz się w domu. nie narażaj się! Chodzi o zdrowie Dzieciątka i Twoje! to najwazniejsze dni w rozwoju Maleństwa.. MOja znajoma złapała grypę będąc w pierwszych miesiącach i nie doleczyła. Nie chcę Cię straszyć, ale to ma duuuże znaczenie jak teraz o siebie zadbasz.
    Życzę Wam zdrowia i ciepełka!
    pozdrowionka

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 03:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka85 wrote:
    Życzę Wam wszystkim, abyście jak najszybciej dołączyły do grona zafasolkowanych

    Dzięki za te życzenia. NIechaj się spełnią:-)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 03:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka wrote:
    Tinka85, jeśli tylko masz taką możliwość to weź zwolnienie i lecz się w domu. nie narażaj się! Chodzi o zdrowie Dzieciątka i Twoje! to najwazniejsze dni w rozwoju Maleństwa.. MOja znajoma złapała grypę będąc w pierwszych miesiącach i nie doleczyła. Nie chcę Cię straszyć, ale to ma duuuże znaczenie jak teraz o siebie zadbasz.
    Życzę Wam zdrowia i ciepełka!
    pozdrowionka

    Jak to się skończyło u Twojej znajomej? Z dzieckiem wszystko w porządku?

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka zostań w domku, nie warto przejmować się aż tak pracą. Uwierz wiem coś o tym. Pod koniec listopada straciłam swoje maleństwo...a po powrocie do pracy dostałam wypowiedzenie...
    Pozdrawiam!!!Wracaj do zdrowia!!!

    mamuleska, insoomnia lubią tę wiadomość

    Binek ;-)
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka dbaj o siebie i Trzymam kciuki za Was :)

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny! Wiecie co jest według mnie najdziwniejsze? Zawsze w czasie choroby najgorzej czułam się wieczorem, wtedy przecież jest najwyższa gorączka i wogóle, a tym razem jest odwrotnie, wieczorem czuję sie dobrze, jakbym już była zdrowa, a najgorzej czuję się rano kiedy wstaję

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • g0s1a82 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie tematu.Czytałam w necie,że test można wykonać 14dniu po współżyciu a tu radzą,że po owulacji 14 dni.A wy jak robicie czy ten pierwszy termin jest wiarygodny?

    g0s1a82
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Ja czekam na testowanko :) wczoraj mialam dostac @ :) i jej niema :D sluzu duzo i gesto bialy.niemam zadnych objaw okresowych nawet piersi nie bola tak jak zawsze na okres,zawsze umieralam z bolu a teraz tylko sa takie pelniejsze w staniku i leciutko bola.A i jajniki mnie kluja ale tak lagodnie i mam takie ciagniecie.Testuje we wtorek lub w srode bo moj najdluzszy cykl trwal 31 dni a to wypada wtorek.

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binek wrote:
    Tinka zostań w domku, nie warto przejmować się aż tak pracą. Uwierz wiem coś o tym. Pod koniec listopada straciłam swoje maleństwo...a po powrocie do pracy dostałam wypowiedzenie...
    Pozdrawiam!!!Wracaj do zdrowia!!!

    Nie znam pracodawcy, który miałby sentymenty. Może akurat nie trafiłam. W pierwszej ciąży, jeden taki chciał mi wręczyć wypowiedzenie. Jak się rozryczałam u mojej lekarki, tak to szczerze przeżyłam, bo byłam w tą pracę zaangażowana całym sercem, to nie wypisała mi zaświadczenia o ciąży tylko wręczyła L4 (w 4 tyg ciąży), ze słowami: Nikt Pani za to, że mimo złego samopoczucia i dolegliwości pracowała Pani całą ciążę, nigdy nie podziękuje i nie doceni tego. Proszę mi wierzyć.
    Zbaraniam wtedy ale z perspektywy czasu wiem, że miała rację. Znam wiele przypadków, że ciąża powoduje, że pracownica jest na pierszym miejscu do zwolnienia... Taki kraj.
    Gdybym była w tej samej sytuacji drugi raz, nie zastanawiałabym się ani chwili. Maleństwo byłoby dla mnie najważniejsze.

    Binek lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 27 kwietnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam identyczną sytuację jak Binek, z tym, że w sierpniu 2012 roku. Mimo wysokiego stanowiska, pełnego zaangażowania w pracę, wielokrotnie w weekendy i po godzinach, po stracie maleństwa i powrocie do pracy, dostałam wypowiedzenie. Szef wręczając mi je przepraszał, ale zimno powiedział, że w naszej firmie i na moim stanowisku nie możemy pozwolić sobie na nieobecność pracownika.
    Mąż prosił mnie żebym zwolniła tempo, ale chciałam być lojalna wobec firmy i nie wystawić szefa zostawiając jego i zespół z rozgrzebanymi projektami. Jak się później przekonałam on nie miał takich dylematów.
    Straciłam dziecko, pracę, zdrowie ...
    Tinka, decyzja należy do Ciebie, ale nie warto w takich sytuacjach mieć sentymenty wobec pracodawcy. Dzidzia powinna być najważniejsza.

    Binek, samira, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zerknijcie proszę na mój wykres i powiedzcie kiedy powinnam testować ? Ovufriend wyznaczył @ na 26 dc a normalnie mam 30. Dzisiaj 28 dc

    Australijka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! My z mężem się staramy od miesiąca. I zaczynam troche się stresowac.. Odkąd odstawiłam pigułki anty we wrześniu 2012 moje cykle były bardzo nieregularne: 41, 33, 34, 56, 33, 38. Dzisiaj jest 41dc i ani nie mam oznak @ ani ciąży. W zeszłym tygodniu tylko przez kilka dni czułam się dziwnie bo miałam zgagę i byłam bardzo senna i słaba. No ale minęło. Oczywiście testowałam i to w dodatku 3 razy bo się stresowałam tą niepewnością: 34dc, 35dc i 39dc. Wszystkie trzy negatywne.. I co teraz powinnam zrobic? Z każdym mijającym dniem coraz bardziej intensywnie o tym myślę. Nie chcę już oglądac 4go negatywnego. Chyba dam sobie jeszcze tydzień i jak nie będzie @ to ponowię test. Co radzicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie załamuj się, czasami potrzeba troszkę więcej czasu, zrób test, trzymam kciuki :), też długo stosowałam tabletki anty, ale od razu miałam okres po ich odstawieniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniqa! No to czekam i dam znac po tygodniu (lub wcześniej jak znó nie wytrzymam ;) ). A Ty jak? Też czekasz na testowanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie czekam na męża jak wróci z zagranicy do mnie, ale mamy ustalone że wraca na moje dni płodne wiec kto wie , może za niecały msc też będę testować hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę Wam powodzenia :) Do usłyszenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Was dziewczyny za cierpliwość. Te starania i ciągłe czekanie mnie wykańczają...u mnie to jest tak, że ja na drugi dzień po stosunku chciałabym już betę robić. Niestety znowu muszę czekać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 miałam identyczną sytuacją jak Ty...zaangażowanie w pracę w 100%, dawałam z siebie wszystko, a jak straciłam dziecko to dostałam wypowiedzenie, a też zajmowałam wysokie stanowisko i co z tego...
    Dziewczyny, pamiętajcie dzieciątko zawsze jest najważniejsze!!!

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 13 lipca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie czy jak robilam testy 5 dni po spodziewanej @ ktora nie przyszła to raczej pewne ze ciazy nie ma ? Wszystko jest okey tylko piersi nabrzmiale nie bolace nawet.

    Ps. Okresu nie ma a to juz 6 dzien cykle mam zawsze co 30 dni to i tak duzo czekania :/

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anijka, najlepiej zrobic bete bedziesz miała 100% pewnosci. Niektorym dziewczyna testy wychodza dopiero tydzien po terminie @. Trzymam kciuki

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ