X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA987 wrote:
    hej dziewczyny zrobiłam test i II kreseczki :) pobiegłam na bete i potwierdziła jestem w ciazy! czego i wam z calego serca życze

    ja rozpoczelam sykl 2 marca i nadal czekam na @ dzis jest 36 dc

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej test zrobić po 2 tyg od miesiączki ktora nie przyszła! ja w 1 ciąży zrobiłam 3 dni po i wyszedł neg hehe a byłam już w 6 tyg :) 9 dni po pokazał 2 kreski i to 2 bardzo słaba. Każda kobieta ma różne stężenie hcg dlatego teraz przy staraniach zrobie test 10 dni po i 100 % pewności :)

    Matylda36 lubi tę wiadomość

  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, gratuluje tym, pod których sercem Maleństwo już zamieszkało i życzę każdej tego samego!
    Zaczął mi się juz drugi dzień po planowanej @, zrobilam już chyba z 5 testów, ale takich za grosze przysłowiowe, więc nie wiem czy mogą być wiarygodne- wszystkie wyszły negatywnie.
    A w tym miesiącu czuję się inaczej niż zwykle, w dodatku to pierwszy miesiąc, kiedy wzięłam leki na jajeczkowanie. Mam mnóstwo symptomów, które mogą być oznaką ciąży, ale równie dobrze PMS-u. Temperatura poranna utrzymuje się wciąż dość wysoko. Dzisiaj nagle rozbolała mnie głowa, co rzadko mi sie zdarza i podskoczyła temperatura, mam goraczke, ale nie czuję żeby rozwijała mi się jakaś choroba. Piersi jak balony i dziwne bóle podbrzusza. czy to moga być symptomy? na bete najwcześniej mogę iść dopiero w poniedziałek, boje się że jak zrobię jutro zwykły test to może wyjść ponownie "-". Co myslicie? Miala ktoraś z Was podobnie? Tak bardzo pragnę tego Dzieciątka!!!

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka wrote:
    Cześć Dziewczyny, gratuluje tym, pod których sercem Maleństwo już zamieszkało i życzę każdej tego samego!
    Zaczął mi się juz drugi dzień po planowanej @, zrobilam już chyba z 5 testów, ale takich za grosze przysłowiowe, więc nie wiem czy mogą być wiarygodne- wszystkie wyszły negatywnie.
    A w tym miesiącu czuję się inaczej niż zwykle, w dodatku to pierwszy miesiąc, kiedy wzięłam leki na jajeczkowanie. Mam mnóstwo symptomów, które mogą być oznaką ciąży, ale równie dobrze PMS-u. Temperatura poranna utrzymuje się wciąż dość wysoko. Dzisiaj nagle rozbolała mnie głowa, co rzadko mi sie zdarza i podskoczyła temperatura, mam goraczke, ale nie czuję żeby rozwijała mi się jakaś choroba. Piersi jak balony i dziwne bóle podbrzusza. czy to moga być symptomy? na bete najwcześniej mogę iść dopiero w poniedziałek, boje się że jak zrobię jutro zwykły test to może wyjść ponownie "-". Co myslicie? Miala ktoraś z Was podobnie? Tak bardzo pragnę tego Dzieciątka!!!

    Więc jesteśmy na tym samym etapie. Ja @ powinnam dostać w czwartek lub najpóźniej w piątek, ale narazie spokój. Testu jeszcze nie robiłam, bo boję się rozczarowania, choć czuję, że tym razem chyba się udało. Wczoraj wieczorem czułam sie nienajlepiej, w nocy obudził mnie ból brzucha, teraz narazie jest ok. Staram się nie denerwować, ale od rana myślę tylko o tym czy w końcu się udało. Tak bardzo tego pragniemy

    Miriam, Biedronka lubią tę wiadomość

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety, przyszla@... a taka mialam nadzieje...

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u Ciebie Tinka85?

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka wrote:
    Jak u Ciebie Tinka85?

    Bardzo mi przykro Biedronka, może e tym cyklu Ci się uda. Tego Ci życzę z całego serca! U mnie narazie nie widać @ i mam nadzieję, że juz tak zostanie. Choć od wczoraj boli mnie gardło, dziś mam już lekki katar, chyba łapie mnie jakaś grypa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2013, 16:15

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 03:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka85 wrote:
    Biedronka wrote:
    Jak u Ciebie Tinka85?

    Bardzo mi przykro Biedronka, może e tym cyklu Ci się uda. Tego Ci życzę z całego serca! U mnie narazie nie widać @ i mam nadzieję, że juz tak zostanie. Choć od wczoraj boli mnie gardło, dziś mam już lekki katar, chyba łapie mnie jakaś grypa

    oj to nie dobrze Tinka85...przykro mi. Mam nadzieje, że to nie będzie nic poważnego. Dużo cytryny i jeśli to możliwe wygrzej się pod kołdrą:-) Bądź dobrej myśli, ale co ma być to będzie. Żyjmy nadzieją i bądźmy silne!;-)
    daj znać jak sytuacja.
    pozdrawiam serdecznie!

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane, też po cichutku liczę na ten miesiąc, piję-stymuluję się ziołami o. Sroki na owulację, śluz mam taki jak powinien być, może akurat się uda.. Niestety załamała mnie dzisiejsza temp... :( zinterpretujcie mnie Staraczki i Mamusie, proszę.. Dodam, że: zawsze mam długie cykle ( czasem do 75 dni hahahaha ), ale zdarzyly się ze dwa normalne 28 dniowe, owu sama nie wykryję, bo zwykle brak u mnie śluzu a i jajniki bolą kiedy chcą..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 06:06

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Witajcie Kochane, też po cichutku liczę na ten miesiąc, piję-stymuluję się ziołami o. Sroki na owulację, śluz mam taki jak powinien być, może akurat się uda.. Niestety załamała mnie dzisiejsza temp... :( zinterpretujcie mnie Staraczki i Mamusie, proszę.. Dodam, że: zawsze mam długie cykle ( czasem do 75 dni hahahaha ), ale zdarzyly się ze dwa normalne 28 dniowe, owu sama nie wykryję, bo zwykle brak u mnie śluzu a i jajniki bolą kiedy chcą..

    czesc Emilka, wpatruje się w Twój wykres i nie bardzo rozumiem ten spadek temperatury. Byc może się mylę, ale czy Ovufriend nie wyliczył CI przypadkiem owulacji na 8 dzień? wyglada na to, że liczy CI juz dni fazy lutealnej?

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Witajcie Kochane, też po cichutku liczę na ten miesiąc, piję-stymuluję się ziołami o. Sroki na owulację, śluz mam taki jak powinien być, może akurat się uda.. Niestety załamała mnie dzisiejsza temp... :( zinterpretujcie mnie Staraczki i Mamusie, proszę.. Dodam, że: zawsze mam długie cykle ( czasem do 75 dni hahahaha ), ale zdarzyly się ze dwa normalne 28 dniowe, owu sama nie wykryję, bo zwykle brak u mnie śluzu a i jajniki bolą kiedy chcą..

    czesc Emilka, wpatruje się w Twój wykres i nie bardzo rozumiem ten spadek temperatury. Byc może się mylę, ale czy Ovufriend nie wyliczył CI przypadkiem owulacji na 8 dzień? wyglada na to, że liczy CI juz dni fazy lutealnej?

    masz ogólnie dość wysoką temeperaturę. Zawsze taką masz? NIe masz przypadkiem jakiejś infekcji/ zapalenia? nie masz symtomów jakiejś choroby?

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki! Chciałam się podzielić z Wami moim szczęściem, otóż jakieś pół godziny temy zrobiłam test i w końcu zobaczyłam śliczne dwie kreseczki. Bardzo się cieszę. Niestety moja choroba się rozwija, chyba pojadę dzisiaj do mojego lekarza rodzinnego, tylko czy on mi coś wogóle może zapisać?

    Biedronka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!!Uważaj na siebie, infekcje na tym etapie mogą być groźne, więc szybciutko do lekarza kochana ;-)
    Pozdrawiam!!

    Binek ;-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka wrote:
    Biedronka wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Witajcie Kochane, też po cichutku liczę na ten miesiąc, piję-stymuluję się ziołami o. Sroki na owulację, śluz mam taki jak powinien być, może akurat się uda.. Niestety załamała mnie dzisiejsza temp... :( zinterpretujcie mnie Staraczki i Mamusie, proszę.. Dodam, że: zawsze mam długie cykle ( czasem do 75 dni hahahaha ), ale zdarzyly się ze dwa normalne 28 dniowe, owu sama nie wykryję, bo zwykle brak u mnie śluzu a i jajniki bolą kiedy chcą..

    czesc Emilka, wpatruje się w Twój wykres i nie bardzo rozumiem ten spadek temperatury. Byc może się mylę, ale czy Ovufriend nie wyliczył CI przypadkiem owulacji na 8 dzień? wyglada na to, że liczy CI juz dni fazy lutealnej?

    masz ogólnie dość wysoką temeperaturę. Zawsze taką masz? NIe masz przypadkiem jakiejś infekcji/ zapalenia? nie masz symtomów jakiejś choroby?

    Właśnie nie- ale 1.04 miałam bardzo silne krwawienie i stracilam zarodek. od tamtej pory, tzn. od poprzedniego miesiąca gdy sie udało i temp wzrosła to trzymala sie do wczoraj... wczoraj spadek i bóle brzucha, dzis też pobolewa..I tak myślę, 8 dzień to za wcześńie, ja byłam pewna że wczoraj miałam te dni, bo śluz był idealny, było go duuuużo i to kłucie w brzuchu.

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka85 wrote:
    Cześć Dziewczynki! Chciałam się podzielić z Wami moim szczęściem, otóż jakieś pół godziny temy zrobiłam test i w końcu zobaczyłam śliczne dwie kreseczki. Bardzo się cieszę. Niestety moja choroba się rozwija, chyba pojadę dzisiaj do mojego lekarza rodzinnego, tylko czy on mi coś wogóle może zapisać?

    Jezu kochana gratulacje!!! Kup w aptece Prenatal gripcare- specjalnie dla ciężarnych chorych- wiem, polecam z doświadczenia, miliony pacjentek go u mnie brały i wracały przy kolejnych chorobach bo zawsze pomagał! Albo syrop prenatal, ale ten to zalatuje czosnkiem mocno :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka gratuluję Ci serdecznie, dbaj o siebie i spokojnej ciąży Ci życzę:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka85 wrote:
    Cześć Dziewczynki! Chciałam się podzielić z Wami moim szczęściem, otóż jakieś pół godziny temy zrobiłam test i w końcu zobaczyłam śliczne dwie kreseczki. Bardzo się cieszę. Niestety moja choroba się rozwija, chyba pojadę dzisiaj do mojego lekarza rodzinnego, tylko czy on mi coś wogóle może zapisać?

    Baaardzo się ciesze, że zamieszkala w Tobie Dzidzia:-)
    Daj znać, co lekarz powiedział i dbaj o siebie i o Maleństwo!

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Biedronka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Biedronka wrote:
    Biedronka wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Witajcie Kochane, też po cichutku liczę na ten miesiąc, piję-stymuluję się ziołami o. Sroki na owulację, śluz mam taki jak powinien być, może akurat się uda.. Niestety załamała mnie dzisiejsza temp... :( zinterpretujcie mnie Staraczki i Mamusie, proszę.. Dodam, że: zawsze mam długie cykle ( czasem do 75 dni hahahaha ), ale zdarzyly się ze dwa normalne 28 dniowe, owu sama nie wykryję, bo zwykle brak u mnie śluzu a i jajniki bolą kiedy chcą..

    czesc Emilka, wpatruje się w Twój wykres i nie bardzo rozumiem ten spadek temperatury. Byc może się mylę, ale czy Ovufriend nie wyliczył CI przypadkiem owulacji na 8 dzień? wyglada na to, że liczy CI juz dni fazy lutealnej?

    masz ogólnie dość wysoką temeperaturę. Zawsze taką masz? NIe masz przypadkiem jakiejś infekcji/ zapalenia? nie masz symtomów jakiejś choroby?

    Właśnie nie- ale 1.04 miałam bardzo silne krwawienie i stracilam zarodek. od tamtej pory, tzn. od poprzedniego miesiąca gdy sie udało i temp wzrosła to trzymala sie do wczoraj... wczoraj spadek i bóle brzucha, dzis też pobolewa..I tak myślę, 8 dzień to za wcześńie, ja byłam pewna że wczoraj miałam te dni, bo śluz był idealny, było go duuuużo i to kłucie w brzuchu.

    Bardzo mi przykro! To chyba sytuacja specyficzna. Byłaś z tym u lekarza? MOgło Ci się wszystko nieco rozregulować. Myślę, że może dobrze byłoby zasięgnąc rady specjalisty?
    dawaj znać co i jak
    pozdrawiam cieplutko

    "Radość może przyjść niespodziewanie"
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam Kochane! Właśnie wróciłam od lekarza, powiedział że to wirus, osłuchowo nic nie ma, zapisał mi oscilloccoccinum, takie granulki pod język i aerozol do nosa buderhin, powiedział że gdybym czytał ulotkę to pisze tam że należy zachować ostrożność podczas stosowania w ciąży, ale on z premedytacją mi to zapisuje bo wie, że to nie zaszkodzi a działa lepiej niż co innego. Zapytał czy chcę zwolnienie, a kiedy odpowiedziałam że nie to powiedział że kobiety w ciąży nie powinny pracować w czasie choroby bo bardzo łatwo załapać kolejną infekcję, zwłaszcza jeśli ktoś jest podatny (ja od połowy października do połowy grudnia byłam u niego chyba ze cztery razy, co chwilę coś łapałam, jak nigdy, i miałam straszny kaszel, podejrzewał że alergiczny lub astma, bo osłuchowo nic nie było, a ja się po prostu dusiłam). Powiedział że w razie czego mam przyjechać i wypisze mi zwolnienie. Jutro jeszcze muszę pójść do pracy, ale jeśli pojawi się kaszel to olewam to wszystko i biorę zwolnienie

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam wszystkim, abyście jak najszybciej dołączyły do grona zafasolkowanych

    Sylwia78 lubi tę wiadomość

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ