X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • poziomka80 Koleżanka
    Postów: 49 35

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Patka:)We krwi można wykryć hormon hcg już po 7 dniach od zagnieżdzenia,więc teoretycznie można próbować.Jednak lepiej poczekać na przynajmniej 14 dzień fazy lutealnej.

    Ja się okropnie przeziębiłam,walczę z nim naturalnymi sposobami i boję się o fasolkę:(.
    Pozdrawiam serdecznie!

    Patka23 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69376.png

    https://www.maluchy.pl/li-69375.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 25 lutego 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dostać jutro zawsze mam ja w zegarku dzień bądź dwa dni wcześniej plamienie na razie czysto...test robiłam w niedzielę niestety negatyw..ale jeszcze czekam jak przyjdzie @ to się nie poddaje i tak mam koło zapasowe 4 marca jestem umówiona klinice leczenia niepłodności...pozostaje czekanie...

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, z tym czekaniem dziewczyny to wiecie jak jest :) ciężko. ania_mr nie poddawaj się, większość z nas ma jakiś problem żeby zajsc w ciąze głównie to hormony, ale dobry lekarz to podstawa dalej to już tylko będzie coraz bliżej do posiadania upragnionej małej istotki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziomka80 jeśli zrobię HCG w 14 dniu f. lutealnej to wynik rozumiem będzie już pewny ? Pozdrawiam i trzymaj się razem z fasolinką :)

  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka23 wrote:
    No właśnie, z tym czekaniem dziewczyny to wiecie jak jest :) ciężko. ania_mr nie poddawaj się, większość z nas ma jakiś problem żeby zajsc w ciąze głównie to hormony, ale dobry lekarz to podstawa dalej to już tylko będzie coraz bliżej do posiadania upragnionej małej istotki :)

    U nas to bardziej wina nasienia, wizyta u lekarza jest więc zapiszemy się na inseminacje...chyba że do środy nie przyjdzie to pójdę na badanie krwi...

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, oby @ nie nadeszła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam test w 11 fl i wyszedl negatywny, a 4 dni pozniej lekarka kazala mi zrobic bete i wyszlo 235 U/l, ze 4-5 tydzien. Moim zdaniem lepiej zrobic bete. Jakas dziewczyna tu na ovu zrobila sobie w 8 dni po owulacji i wyszlo jej juz 7,9... ale tez nie wiem czy to dobrze wiedziec na az ta k wczesnym etapie bo w razie czego procz rozczarowania ze znowu nadszedl okres bedzie jeszcze rozpacz.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem też lepsza beta od tych testów, ja ide jutro na betę będzie to 13 dzień fzay lutealnej mam nadzieję ze juz wyjdzie wynik pewny, a 8 dni po owulacji to troche za wczesnie

    Julietta lubi tę wiadomość

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na owulację mam mieć 2,3,4, marzec mam nadzieję że uda mi się zajść w ciążę a na twoim miejscu zrobiłabym 2-3 dni o planowanym @ Powodzenia :)


    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 00:00

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj zrobiłam test i nic, jedna kreska..

    czekam na @ bo brzuch mnie na nią boli jak co miesiąć wiecj uż jest blisko :/

    88958114fe6af469ea3ad8106f8bae75.png

    karola1617, Karolina20 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dziś zrobiłam betę (13 dpo) i zastanawiam się czy ten jutrzejszy wynik będzie już ten 100% wiec 8 dpo to chyba za wcześnie podobno od 10 dnia można robić najwcześniej

    youngwife lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO JA JUŻ NIBY MOGŁABYM IŚĆ NA BETĘ ALE WCZORAJ TEST NEGATYWNY WYSZEDŁ WIĘC NIE WIEM :/

    karola1617, Karolina20 lubią tę wiadomość

  • IzaK Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 2 marca 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam na becie 12 dpo i wynik pozytywny, wydaje mi się że wszystko zależy od tego kiedy nastąpiło zagnieżdżenie (ale mogę się mylić)

    Daila lubi tę wiadomość

    3ee177231f163ca501a7cd29e232ceb9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj zrobiłam kolejny test i nic. @ nadal brak a dzisiaj powinna przyjść..

    Karolina20 lubi tę wiadomość

  • ilonka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 marca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mam pytanie jestem 15 dni po owulacji. Zrobiłam rano dzis dwa testy . Pierwszy bobo test strumieniowy wyszedł negatywny a drugi tez bobo test ale płytkowy wyszedł pozytywny -( ciążowa linia jasna ale jest)co mam o tym myslec?? roznyc wynik dwóch testów tej samej firmy robione z tego samego moczu o tej samej godzinie. Na bete ide dopiero w poniedziałek. czy juz moge sie cieszyc?

  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test sie robi najlepiej dzień, dwa po spodziewanej miesiączce, choć ja nie czesto do tego dnia wytrzymuje :P

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj no ale jedna kreska nadal..

    Karolina20 lubi tę wiadomość

  • Demetrios Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 marca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się tak zastanawiam czy zrobić test. Teoretycznie @ powinna przyjść dzisiaj bądź jutro....

  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 00:00

    KaRa, Beata, Aga_Andzia, ulek, Karolka14, Arwi, Julia24 lubią tę wiadomość

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ