X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie sie wydaje ze chyba też przyjdzie, dzis juz mialam spadek temperatury z 36,9 ktora mialam przez ostatnie półtoratygodniowa na 36,7 :( ahh i czekaja mnie antybiotyki mam nadzieje ze moj jajniczek wyleczy sie szybko bo chcialam w tym roku jeszcze zajsc w ciaze :(

  • nela324 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, możecie mi pomóc i powiedzieć czy jeszcze mam jakieś szanse na to, że w tym cyklu będę w ciąży? https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=nela324 serduszka w 15, 16, 18, 19,20,21 dc.

    nela324
  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, dzis czuje sie lepiej (oczywiscie nie ludze sie, ten cykl zakonczy sie @) obudzilam sie, wyjrzalam przez okno, piekne sloneczko mnie przywitalo, postanowilam, ze wyjde dzisiaj na spacer a wieczorem ide na romantyczna kolacje z moim skarbem no i kino;) to czy zajdziemy w ciaze czy nie to jest jedna wielka tajemnica.. Nie da sie powiedziec komus, ze tym razem sie uda.. Moja mama np zaszla w ciaze z 3 dzieci (w tym ze mna) 'przez przypadek' i to w okresach nieplodnych i tylko moja siostre poczela z premedytacja hehe starajac sie w dni plodne. Wiec tutaj nie ma reguly, kazdy organizm jest inny niestety i cos co zadzialalo u jednej kobiety, nie znaczy, ze zadziala u drugiej ;(
    trzymajcie sie wszystkie cieplutko. probujcie. W koncu musi sie udac!

    Nusia lubi tę wiadomość

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny to znowu ja;)
    wlasnie szykowalam sie do pojscia na spacer kiedy cos mnie tknelo. Poszlam do lazienki a tu... no coz krwawienie tzn @ przyszla i to 2 dni przed. Coz postanowilam wyluzowac i teraz zajme sie moze remontem w domu ;) za duzo stresu mnie to kosztuje, bedzie co ma byc.. pozdrawiam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś testowałam, i jak przypuszczałam była jedna kreseczka ahh no szkoda temperatura tez sie obnizyla wiec czego sie spodziewac. Dzis albo jutro @ mnie odwiedzi... całe starania na marne... Powodzenia wszystkim staraczkom i gratuluje przyszłym mamom... Ja odpuszczam starania na miesiac gin zalecił wyleczenie najpierw mojego torbiela na jajniku :(
    pozdrawiam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Agatka, może następnym razem się uda...
    Ja też już dzisiaj czekam na @, bo brzuch mnie boli straszliwie, skurcze mam, boli dól pleców, więc @ na 100% przyjdzie, niestety!

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi agata2502 i jak sadzie niusia tez;( ja chyba tez odpuszczam ten miesiac, zeby odswiezyc swoje myslenie. Za bardzo spieta jestem i zestresowana. Kurcze dziewczyny, chyba nie chcemy potem opowiadac jak to sie stalo, ze zaszlysmy w ciaze (to musi byc cos pieknego, romantycznego a nie wiecznie z termometrem w reku macaniem szyjki macicy, wertowaniem kalendarza) Moze jednak zacznijmy sie kochac z partnerami na spontanie, wsluchac sie w nasz organizm i zrobic to kiedy mamy ochote, a noz widelec sie nam uda;D
    myslmy pozytywnie! pozdrawiam

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze sobie myslałam, żeby ten moment poczęcia moje dziecka bedzie wspaniałym przeżyciem z emocjami a nie mierzeniem temperatury i macaniem szyjki macicy :D dlatego dziewczęta róbcie wszystko i kiedy tylko macie na to ochote;) ja w tym miesiącu bede mierzyc temperature bo jestem ciekawa swojego ciała :) zeby wiedziec jak rozpoznac ta owulacje ;) nasze ciało to księga wiedzy, naprawde mozna duzo ciekawych rzeczy sie dowiedziec ;)

    chce dzidziusia lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!!! Wszyscy pewnie korzystają z tego pięknego długiego weekendu... I dobrze tak ma być. Relaks i spokoj przede wszystkim.A ja chciałam się pochwalić ze mi pozostalo 4 dni do testowania i cholernie się nie mogę doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Buziaki:-))))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pozostalo 6 dni do testowania;) a poniosła mnie ułanska fantazja i dzis zatestowałam hehe 2 dni po ewentualnym zagniezdzeniu, jeszcze testem czulosci 25 hehe oczywiscie negativ:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałam tylko powiedziec ze testowac - wyjatkowo - bede dopiero po spodziewanej @ jakby co:)
    Postanowiłam poćwiczyc cierpliwosc;)
    No i chyba w tym miesiacu jakos bardziej sie wyciszylam i uspokoiłam i nie wariuję już tak ja np. w poprzednim:)))

    agata2502, Aga_Andzia, chce dzidziusia lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zla jak osa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Temp z dnia na dzień spada i trzeba się oswoic z faktem ze @ za 2 dni. A miał być prezent na rocznice!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zamierzam jutro zrobic betę...uważacie że 26dc to będzie już wiarygodny wynik?

  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia ja mam dzis 27 dzien cyklu i niesety nic :(

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunia wrote:
    Aga_Andzia ja mam dzis 27 dzien cyklu i niesety nic :(

    no ale czy to jest spowodowane poprostu brakiem ciąży czy zbyt wczesnym testem?

  • straciatella Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj dwie krechy :)
    to dopiero 25 dc z 28, ale są wyraźne dwie :)

    chce dzidziusia, Aga_Andzia, klaudia123 lubią tę wiadomość

  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 26-29 dniowe cykle dzis 27 dzien i niestety nic wogole mysle ze nie mialam owu _(

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie będę już musiala testować @ zawitala...........:-(((

  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne nie martw sie, tez to przerobilam kilka dni temu, bylam zalamana, tak sie nakrecalam a potem trach dostalam @ dzisiaj juz sie skonczyla na szczescie no i nowe nadzieje, w zwiazku nowym cyklem.

    niunia, witaj w klubie;( nie tym razem, to nastepnym sie uda;)

    Witam dziewczynki;)

    aga_andzia zawsze mozesz sprobowac. jak widzialas niektore dziewczyny kilka dni przed planowana @ mialy wynik pozytywny, ale rownie dobrze mozesz sie zawiesc, bo nie bedziesz miala wystarczajaca ilosc hormonow;( rozczarowanie jest gorszym uczuciem niz ekscytacja i dumanie czy jestem w ciazy czy nie;p wiec chyba lepiej poczekac te 2 dni;)

    olivia swietne postanowienie;) powodzenia i wytrwalosci zycze.Podziwiam, ja zawsze sobie obiecuje, ze bede czekac a potem testuje jak idiotka po czym zwykle na drugi dzien przylazi@

    straciatella GRATULACJE (nie powiem, bo zazdroszcze;p daj no troche wiruskow, bys mnie zarazila tez;) wszystkiego dobrego, dbaj o siebie i swoja kruszynke;)



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce dzidziusia wrote:
    Eavonne nie martw sie, tez to przerobilam kilka dni temu, bylam zalamana, tak sie nakrecalam a potem trach dostalam @ dzisiaj juz sie skonczyla na szczescie no i nowe nadzieje, w zwiazku nowym cyklem.

    niunia, witaj w klubie;( nie tym razem, to nastepnym sie uda;)

    Witam dziewczynki;)

    aga_andzia zawsze mozesz sprobowac. jak widzialas niektore dziewczyny kilka dni przed planowana @ mialy wynik pozytywny, ale rownie dobrze mozesz sie zawiesc, bo nie bedziesz miala wystarczajaca ilosc hormonow;( rozczarowanie jest gorszym uczuciem niz ekscytacja i dumanie czy jestem w ciazy czy nie;p wiec chyba lepiej poczekac te 2 dni;)

    olivia swietne postanowienie;) powodzenia i wytrwalosci zycze.Podziwiam, ja zawsze sobie obiecuje, ze bede czekac a potem testuje jak idiotka po czym zwykle na drugi dzien przylazi@

    straciatella GRATULACJE (nie powiem, bo zazdroszcze;p daj no troche wiruskow, bys mnie zarazila tez;) wszystkiego dobrego, dbaj o siebie i swoja kruszynke;)

    Hej, nie zrobiłam tej bety wczoraj, jakoś nie czułam konieczności (czyli, że nie miałam stresa, nakręcania się itp), ale zrobie jutro, bo tak się złożyło, że mam jutro wolne...

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ