X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co dziewczyny ? jakies zmiany u Was ? pozdrawiam :)

    karola31
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 27 lutego 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie też pierwszy raz bardzo kuły jajniki i teraz nieśmiało sie cieszę że jestem w ciązy beta 54 a jest 12 dni po ovu

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 28 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dalej nic już sie nawet nie nastawiam bo test mi nic nie wykazał wczoraj ;/

    fc38d3637f.png
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa. Jestem 7 dni po owulacji. Też czuje ból brzucha jak na @ i kłucie w jajnikachcałe od owulacji. Wczoraj bardziej mnie bolało i do tego kregoslup jak na @ i niekiedy skurcze macicy. Okres mam dostać 7-8 Marca. Dzisiaj pobolewa mnie troszkę brzuch a raczej kłuje. Niewiem czy mam jakąś szanse Ale nie robię sobie nadzieji bo miałam wczesniej problemy zdrowotne i jestem 5 miesiecy po zabiegu. Mam już synka Ale chcielibyśmy mieć dwójkę:-P będę testowac w czwartek.aha piersi bolaly mnie od owulacji do wczoraj. Dzisiaj już prawie w ogole:-/ więc pewnie żadnej szansy nie mam :-(

    Anka88
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania88 wrote:
    Witam. Jestem tu nowa. Jestem 7 dni po owulacji. Też czuje ból brzucha jak na @ i kłucie w jajnikachcałe od owulacji. Wczoraj bardziej mnie bolało i do tego kregoslup jak na @ i niekiedy skurcze macicy. Okres mam dostać 7-8 Marca. Dzisiaj pobolewa mnie troszkę brzuch a raczej kłuje. Niewiem czy mam jakąś szanse Ale nie robię sobie nadzieji bo miałam wczesniej problemy zdrowotne i jestem 5 miesiecy po zabiegu. Mam już synka Ale chcielibyśmy mieć dwójkę:-P będę testowac w czwartek.aha piersi bolaly mnie od owulacji do wczoraj. Dzisiaj już prawie w ogole:-/ więc pewnie żadnej szansy nie mam :-(
    Ania nadzieje trzeba miec do konca...nie łam sie i zrob test za jakis tydzien,dwa...z tego co dziewczyny pisza to najlepiej wykonac w dniu spodziewanej miesiaczki...ja mialam w poprzednim cyklu wszystkie objawy(jak dla mnie ciazy) i nic ...wiec psychika duzo robi..ale nie poddaje sie i zaczynam od nowa :) a to ze Cie piersi przestaly bolec to o niczym nie swiadczy..niektore kobiety w ciazy wogole nie odczuwaja bolu tego typu..wiec trzymam kciuki za wszystkie kobietki tutaj :)

    karola31
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hajdi wrote:
    u mnie dalej nic już sie nawet nie nastawiam bo test mi nic nie wykazał wczoraj ;/
    A ty Hajdi na kiedy powinnas miec okres? sporo sie naczytalam wypowiedzi roznych kobiet i zdziwilo mnie ze jednej test wykazal ciaze dopiero 3tyg po terminie miesiaczki..wiec rozne rzeczy sie zdarzaja ...mysl pozytywnie :) kissss

    karola31
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik wrote:
    Dziewczyny mnie też pierwszy raz bardzo kuły jajniki i teraz nieśmiało sie cieszę że jestem w ciązy beta 54 a jest 12 dni po ovu
    Gratuluje :D i zdrowka zycze dla Was :*

    karola31
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 28 lutego 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola31 dziekuje ci :-) ale i tsk nastawiam się na @ bo już nic mnie nie boli tylko od czasu do czasu brzuch jak na @ . A po owulacji to ja miałam chyba wszystko- bóle brzucha,jajników, skurcze macicy, mega wzdęcia, duży apetyt przez kilka dni. I od wczoraj powoli przestawalo. A może ktoś zobaczyć mój wykres? Bóle owulacyjne miałam w piątek 20 lutego i w niedziele 22 lutego. I od niedzieli bóle się nasily aż do wczoraj. Nigdy tak długo nie miałam. Zawsze jeden dzień i koniec a ten miesiąc jest inny niż wszystkie. Może za bardzo chcę i się nakrecam.

    Anka88
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 28 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i od kilku dni często oddaje mocz, nawet w nocy co mnie zaczyna denerwować bo muszę wstać a rano strasznie śpiąca i zmęczona jestem może też przez to ze do syna w nocy wstaje bo przeziebiony jest i często płacze.

    Anka88
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 28 lutego 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania88 jestesmy tu po to by sie wspierac :) mysl pozytywnie kobieto...wiadomo ma sie czasami gorsze dni...i nie gdybaj tylko czekaj jeszcze troche i zrob test :) trzymam kciuki :)

    karola31
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 28 lutego 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno dam znać czy bedzie@ czy zostane ponownie mamusią;-)

    Anka88
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola powinnam mieć @ ze 3 dni temu.

    fc38d3637f.png
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hajdi wrote:
    karola powinnam mieć @ ze 3 dni temu.
    No to super :) wszystko jest na dobrej drodze..:D trzymam kciuki :)

    karola31
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale test drugi dzien po przewidywanym terminie @ nie pokazal nic... w dodatku boli mnie lekko jakbym miala dostać @.... wiec zaczelam watpic... ale dzieki za Twoje ogromne wsparcie Karola :* i tak myśle że jak nie w tym to w kolejnym mc sie uda więc wiary nie trace :)

    fc38d3637f.png
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miała któraś z was ból krzyża przed okresem a okazało się ze to ciąża? Dzisiaj od południa strasznie boli mnie krzyz jak na okres a moze i nawet trochę mocniej, wzięłam nospe bo już nie mogę wytrzymać bo jak leżę to jest gorzej i promieniuje czasem aż do pośladków i do ud:-/ Nigdy tak nie mialam. A przepraszam - miałam podobne przy porodzie tylko mega mocniejsze. Miał ktoś tak około tydZień przed okresem i jest w ciąży? Bo zaczynam się niepokoić..

    Anka88
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moge Ci odpowiedziec za jakis czas, mnie od 10 dni praktycznie codziennie bola plecy i mam wzdecia, wiec za jakies 2 tyg moze powiem czy to byla ciaza czy nie:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia n, to daj znać czy to była ciąża czy @. Mi ten ból nie przechodzi nawet po nospie. Nie wiem co się dzieje. Napewno sobie nie przewialam. Dwa dni mialam lekkie bóle a dzisiaj się bardziej nasilily. No cóż muszę czekać aż do @..

    Anka88
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już mnie nie boli jak narazie. Miałam wczoraj wysoką temperature w pochwie dzisiaj już spadek na normalnym poziomie co widać u mnie na wykresie. Nie nakrecam się Ale tak sobie pomyślałamoczy ten ból mógł wiązać się z zagniezdzeniem? Miał ktoś tak? Jeśli nie będę w ciąży to idę z tym do lekarza. Mój mąż musiał mnie wczoraj masowac bo tak się zwijalam z bólu:-( Dzisiaj rano obudziłam się z bólem głowy jakby migrena. Jeszcze 4 dni i robię test

    Anka88
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy sa bardzo rozne a czasami bywa ze dziewczyny maja objawy a nie sa później w ciazy wszystko trzeba wziąć z dystansem żeby nie było przykro

    hajdi lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia ciężko się z Tobą nie zgodzić

    fc38d3637f.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ