X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki kochane trzeba miec nadzieje...mi tez bylo przykro jak sie okazalo ze nic z tego ale sie nie zalamuje i mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda..a jak nie nastepnym to nastepnym :D trzeba myslec pozytywnie i sie nie zalamywac...co nam pisane to bedzie :) caluje Was i zycze cierpliwosci :)

    hajdi lubi tę wiadomość

    karola31
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie nie mozna swirowac sa dziewczyny ktore probuja kilkanaście miesięcy jak będziemy wariowac przy 2/3 cyklu to przy 7 będziemy w psychiatryku

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 2 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Nie wytrzymalam i zrobilam test. Nie wiem kiedy miałam dokladnie owulacje czy w piątek czy w sobotę czy w niedzielę. Test wyszedł dziwny ten o czulosci 25 . Druga kreska wyszła blada biała Ale jest. Nie wiem co o tym myśleć. Czy ktoś tak miał?

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    Anka88
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popatrz na forum tam jest jakis temat o testach, jak nie wiesz co myslec to powtarzaj testy i sprawdzaj czy ciemnieje ewentualnie badania krwi :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak dziewczyny u którejś się jeszcze wyjaśniło?? u mnie dalej nic nie wiadomo jak do czwartku nie pojawi sie @ zrobie jeszcze raz test...

    fc38d3637f.png
  • Kasiorek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny.

    Chciałabym opisać Wam moją sytuację i prosić o opinie na jej temat.

    Otóż 18.02. miałam owulację ( jestem jej pewna na podstawie obserwacji śluzu, kłucia jajników, podbrzusza, temperatury). Dokładnie o której godzinie jajeczko zostało uwolnione nie wiem, ale zaraz na drugi dzień w okolicy południa kochałam się z mężem. I tak już na drugi dzień, zaczęły mnie pobolewać piersi, podbrzusze. Biust miałam twardy i ciężki jak nigdy. Dosłownie cycki mi się w dół ciągnęły. Czułam w podbrzuszu ciepło, kłucie czy jak niektóre mówią pieczenie. Jednego dnia bardziej dokuczające, drugie mniej. Przez te 12 dni od współżycia miałam bardzo lekkie mdłości, dosłownie jakbym popatrzyła na coś okropnego i nagle wszystko mi podchodziło do gardła, apetyt mały, raz na słone, raz na słodkie. Być może zwykła zachcianka, nie wiążę tego raczej z objawem ciąży tak wczesnej. W ostatnich 4 dniach po południu ziewało mi się i oczy jakoś tak kleiły, ale nie spałam. Dziś w 12 dniu, odczuwam lekkie bóle jak na @, raz silniejsze kłucie, skurcz, raz mniejsze. Towarzyszy temu plamienie, o które właśnie chciałam zapytać. Czy może to być objaw implantacji zarodka? Wczoraj wieczorem już odczuwałam lekki ból, bardzo delikatny ( przed okresem boli mnie bardzo) i wydzielina była lekko brunatna. Dziś jest jej troszkę więcej i jest ciemno brunatna lub pojawia się z domieszką krwi. Jest jej bardzo mało. Proszę Was o opinie, czy mogę być w ciąży. Czy to jest to o czym myślę ( jesli chodzi o plamienie ;) Kiedy robić test? po tym jak plamienie ustanie? Pozdrawiam

  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśle że test powinnaś zrobić na dniach, jeżeli nic nie wykarze a objawy nie ustaną poczekaj tydzień i ponów.

    a co do mnie, piersi mi bardzo nabrzmiały i apetyt wzrósł. myślicie że to może być jednak ciąża?? zazwyczaj przed @ mi lekko puchly i bolaly przy dotyku, tym razem jest to dużo bardziej bolesne i nie przyjemne. dodatkowo co jakis czas chce mi sie plakac bez powodu...

    fc38d3637f.png
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajdi ja nadal trzymam kciuki :) zagladam tu i czytam :) wiem co przezywacie...ja czekam na kolejna owu :) i znowu bedzie czekanie :)
    Kasiorek ja bym radzila zrobic Ci test a jesli plamienia nie ustana to zglos sie do lekarza...odpoczywaj jak najwiecej....:) zycze powodzenia i mam nadzieje ze bedziesz do nas zagladac :)

    karola31
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobie test w piątek. Okres mam dostać w sobotę. Zrobilam znowu wczoraj i wyszedl negatywny. Wiem że to za szybko ale u niektórych test wykrywa ciąże przed@. Schowalam test do torebki i rano z ciekawosci spojrzałam i jest druga cienka różowa kreska. Chyba jakies wadliwe testy kupuje:-/ dlatego jutro kupuje z innej firmy.

    Anka88
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dziekuje :) dziś zdycham ;/ wszystko mnie boli i tam i ogólnie nie wiem od czego ;/

    fc38d3637f.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i mnie dziś zaczął tak kłuć jajcor lewy :D rok temu takie kłucie zwiastowało ciążę a teraz... czas pokaże... ja będę testować najwcześniej za tydzień...

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 5 marca 2015, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczynki :)

    karola31
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety test negatywny czyli juz nie ma szans. czekam na @ zeby moc znow sprobowac, trzymam za Was kciuki kobietki :)

    fc38d3637f.png
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hajdi wrote:
    no niestety test negatywny czyli juz nie ma szans. czekam na @ zeby moc znow sprobowac, trzymam za Was kciuki kobietki :)
    Oj tam kobietko jeszcze nadzieja jest :) ile dni juz jestes po ovu? tak jak wspominalam wczesniej kobietom nawet trzy tyg po spodziewanej @ dopiero wychodzi pozytywny wiec wiesz :) mysl pozytywnie :)

    karola31
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2o dni po ovu. tego drugiego co mi testy owy wychodzily nie licze. @ powinnam dostac około 9 dni temu. wiesz karola ja sie wole nie nastawiać tak szczerze - wtedy albo człowiek mniej smutny będzie albo szczęśliwszy :p

    fc38d3637f.png
  • karola31 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 6 marca 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja czuje ze cos moze byc na rzeczy :) czekam na wiesci ..obojetnie jakie :)mam nadzieje ze dla Ciebie jak najlepsze :D pozdrawiam Cie :* i reszte dziewczyn zagladajacych tu :)

    karola31
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiorek wrote:
    Witam wszystkie dziewczyny.

    Chciałabym opisać Wam moją sytuację i prosić o opinie na jej temat.

    Otóż 18.02. miałam owulację ( jestem jej pewna na podstawie obserwacji śluzu, kłucia jajników, podbrzusza, temperatury).


    U mojej siostry plamienie oznaczało zagnieżdżanie zarodka :) Test wykonaj najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki :) daj znać co i jak

    km5sgu1rsgnmyz2x.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 10:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania88 wrote:
    Ja zrobie test w piątek. Okres mam dostać w sobotę. Zrobilam znowu wczoraj i wyszedl negatywny. Wiem że to za szybko ale u niektórych test wykrywa ciąże przed@. Schowalam test do torebki i rano z ciekawosci spojrzałam i jest druga cienka różowa kreska. Chyba jakies wadliwe testy kupuje:-/ dlatego jutro kupuje z innej firmy.

    No i co jak tam? Jak wyszedł test?

    bfaregz2oa0msiyl.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 10:38

  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zrobiłam test i znowu to samo. Czyli po około godzinie pojawil się słaby pasek pod światło. Tyle dni i to samo? W poniedziałek jak robiłam było ta sama sytuacja . Więc wątpię w to ze jestem w ciąży. Ale za to srtasznie kluje mnie hmm macica? A moze lewy jajnik..sama już nie wiem co. Jak się ruszambot mnie kłuje jakby ktoś mi figle wbijal. Wiec pewnie@ się zbliża. Jutro termin.

    Anka88
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igłe * wbijał

    Anka88
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ