X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kogo oszukal test ciazowy?
Odpowiedz

Kogo oszukal test ciazowy?

Oceń ten wątek:
  • M11 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada ale pochwale się: dzisiaj juz 12tc;)lekarz powiedzial ze testy nie wyszly bo owu musiala sie opoznic;)i to dosyc mocno poniewaz drugi test robilam jednak 45dc, a nie 40 jak pisalam wczesniej;)

    NiecierpliwaKarolina, Miniu lubią tę wiadomość

    M11
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi testy Check & go pokazały dwie kreski przy bhcg przy bhcg 0,5

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • smerfetka0504 Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam ze fasolka jest już od 3 tygodnia ciąży ale po badaniu krwi zleconym przez lekarza, ale za to czy strumieniowe czy płytkowe testy nie pokazywały ciąży aż do 8 tygodnia ciąży więc nie wiem od czego to zależy. w 3 tygodniu poziom hcg wskazywał 14,5 więc testy miały prawa nie wykryć ale po 48 godzinach poziom wzrósł do 89 i dalej nic nie bylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 21:05

  • Agus88 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 lutego 2016, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dziwne bo przy poziomie hcg z krwi 89 test domowy powinien już wykazać drugą kreskę - ja jestem tego zdania że najpewniej zawsze jest zrobić test z krwi... pozdrawiam i gratuluję :)

  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAJCIE :)
    Szukam nadziei ;p dosłownie. Mianowicie chodzi o to, że ostatnią miesiączkę miałam 23 grudnia a dziś mija już 49 dzień cyklu i dalej nic.(Cykle z reguły mam 30-31 dniowe) Robiłam test beta HCG w 35 dniu cyklu i niestety wynik <0,2... Czy jest jeszcze szansa na ciążę? Czy któraś z was tak miała?

    PS. Znalazłam w internecie kilka historii o kobietach, które były w ciąży mimo negatywnej bety ale ile w tym prawdy nigdy nie wiadomo.

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josepfinko, szkoda, że Twojego wykresu nie widać (nieudostępniony).

    Skoro temat wątku: "Kogo oszukał test ciążowy" to powiem Wam, że dziś na teście Facelle (z Rossmanna) wyszedł mi cień. I to nie cień cienia, tylko cień. Nawet mąż go widział.

    Jutro zweryfikuję to betą.

    Niech tylko Facelle mnie oszuka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój wykres jest nie uzupełniony ponieważ po 5 miesiącach porażek postanowiłam dać sobie z tym na jakiś czas spokój - do teraz. mam kilka objawów ciążowych.. ale wiadomo każda może je sobie wmówić

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 10 lutego 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, a ja jestem w 31 dc i w 14 dniu po ovu. Rano zrobiłam test i negatyw-nie ma wątpliwości. Jutro mam umówioną wizytę u gina ale zastanawiam się, czy nie przesunąć na wtorek.. Zastanawiam się, czy mnie nie wyślę spowrotem, żeby jeszcze poczekać na betę... (Dodam, że chodzę prywatnie).Co byście zrobiły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 09:56

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Agus88 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób test z krwi 14 dni po owulacji powinien być już wiarygodny.

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam jednak u gina. Powiedział ze zjawiłam die w dobrym momencie:) Jeszcze nic straconego, bo test był za wcześnie.
    Test z krwi tez zrobiłam, ale wyniki dop. we wtorek, jak bedzie w gabinecie. Teraz tylko zaczarować @, zeby sie nie zjawiła :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety... :9 nie tym razem.... :(

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • misiakmag Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem ze mnie oszukal test pink z apteki. W 26 dc wyszla mi wyrazna choc blada kreska. Cykle mam 29 dniowe. W terminie @ zaczelam plamic i lekko krwawic przez 4 dni wiec polecialam na bete a tam <0.1. Mozliwe zeby tak szybko beta spadala i zeby ew. Poronienie zakonczylo sie tylko taka uboga @? Chyba test ze mnie zadrwil

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dzisiaj wyszedł blady facelle strumieniowy ale cos mi sie wydaje , że jak u wiekszści bedzie to wadliwy test :((((((((((

    82478207f27db1616f74284cc6a8b1cd.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 17:18

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 10 marca 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w dzien okresu zrobiłam pink test i negatywny. Czy przy 24 dniowych cyklach upierajac się mogła bym go powtórzyć za 3 dni? A nóż. .

    Brychta
  • martusia141227 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 30 marca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odgrzebuje temat , może komuś w przyszłości to pomoże - ja w swojej pierwszej ciąży zrobiłam 10 testów ciążowych :D:D począwszy od 14 dnia po owulacji - wszystkie negatywne , postanowiłam czekać dalej , w końcu z okropnym bólem brzucha pojechałam do szpitala - tam okazało się , że jest ciąża i to zupełnie prawidłowa tam zrobiono mi Bhcg z krwi i wyszła a to był już 7 tydzień czyli w sumie 5 tydzień licząc od owulacji :)

    Także jeśli chodzi o testy sikane to nie mam do nich zaufania za grosz :)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 30 marca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam taką nadzieję.dzisiaj 38 dc (najdłuższy miał 38) rano test negatywny, ale poszłam na bete- zobaczymy po południu.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • martusia141227 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :* ja mam dopiero 9dpo więc jeszcze poczekam , chociaż coś czuje , że nic z tego :(

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka Kochane,, mam problem dziś mam 26 dc tzw 13 licząc od owulacji..a brak miesiączki robiłam test Pink i pokazała się blada jedna kreska ale nie chcący test spadł mi na podłogę i podnosiłam go w pozycji pionowej i zobaczyłam druga blada kreskę czy to mogło zakłócić wynik tzw pokazać pozytywny ??? bo ponoć test ma leżeć na płasko. Objawów praktycznie oprócz bólu jajnika i czasami piersi nie mam, dodam ze to pierwszy cykl po poronieniu, lekarz zalecił odczekać tylko do 1 normalnej miesiączki, ciąża była obumarła tzw zabieg przy pomocy tabletek miałam w 13 tygodniu bo wtedy to zaczęłam plamic na brązowo ale dzidziuś umarł z 2-3 tyg wcześniej i w tej 1 ciąży obumarłej też nie miałam prawie dolegliwości sporadycznie ból piersi , coś jakby mi siadało na żołądku no i dość często brzuch mnie bolał.

    Czy myślicie że test mogę uznać za wiarygodny mino tego że był on przez chwile w pozycji pionowej? i czy brak objawów świadczy że znów z ciążą jest coś nie tak??? A ból jajników praktycznie od owulacji do dziś jest normalny? nie jest to ciągły ból ale np 2 razy dziennie po 10 minut..
    boję się żeby znów się sytuacja nie powtórzyła,,,

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    hejka Kochane,, mam problem dziś mam 26 dc tzw 13 licząc od owulacji..a brak miesiączki robiłam test Pink i pokazała się blada jedna kreska ale nie chcący test spadł mi na podłogę i podnosiłam go w pozycji pionowej i zobaczyłam druga blada kreskę czy to mogło zakłócić wynik tzw pokazać pozytywny ??? bo ponoć test ma leżeć na płasko. Objawów praktycznie oprócz bólu jajnika i czasami piersi nie mam, dodam ze to pierwszy cykl po poronieniu, lekarz zalecił odczekać tylko do 1 normalnej miesiączki, ciąża była obumarła tzw zabieg przy pomocy tabletek miałam w 13 tygodniu bo wtedy to zaczęłam plamic na brązowo ale dzidziuś umarł z 2-3 tyg wcześniej i w tej 1 ciąży obumarłej też nie miałam prawie dolegliwości sporadycznie ból piersi , coś jakby mi siadało na żołądku no i dość często brzuch mnie bolał.

    Czy myślicie że test mogę uznać za wiarygodny mino tego że był on przez chwile w pozycji pionowej? i czy brak objawów świadczy że znów z ciążą jest coś nie tak??? A ból jajników praktycznie od owulacji do dziś jest normalny? nie jest to ciągły ból ale np 2 razy dziennie po 10 minut..
    boję się żeby znów się sytuacja nie powtórzyła,,,
    Idz na bete jesli masz mozliwosc. Bedziesz miec pewnosc. Albo we wtorek wykonaj test ponownie.

  • martusia141227 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też wydaję się najlepiej iść zrobić test z krwi jeśli faktycznie jesteś pewna , że owulacja nastąpiła 13 dni temu to wynik będzie wiarygodny.

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ