X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kogo oszukal test ciazowy?
Odpowiedz

Kogo oszukal test ciazowy?

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to gdy była ciąża to i Pepino i Facelle bardzo szybko wykryły. Jedną w 10 dpo a drugą w 11 dpo.

  • OvuFriend

    Wysłany: 2 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 maja 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałaś mój głos. ;) Powodzenia. ;) Szczęśliwego rozwiązania. :)

  • agaaga Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myślicie o Pink testach strumieniowych? mi pokazał 2 kreski wyraźne a po 4 dniach @. Gin zlecił beta hcg i było <0,1 więc wykluczył poronienie.. powiedział że takie błędy testów się zdarzają dość często.. któraś z was spotkała się z takim testem?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie oszukał Pink test ECO, potem Pepino, i jeszcze jakiś, ale nie pamietam jaki. Dodam tylko że kreski to nie były "cień cienia" tylko normalnie widoczne 2 krechy...,

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o testach tak popularnych na allegro za 1 zł czy 1,25 zł? Czy kogoś taki oszukał?

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie takie testy z allegro nie oszukały ale pokazują zdecydowanie słabsze kreseczki niż normalne apteczne testy.

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 4 maja 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wgl miałam tak że nagle zobaczyłam 2 kreski a za chwile jedna :(

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • agaaga Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślicie, że jak na początku były 2 kreski różowe a teraz są szare to dlatego, że test mógł być wadliwy?

  • bocian Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra rodzona dowiedziała się o ciąży jak dzidziusia ruchy poczuła ok.17 tyg , starali się o dziecko , miała krwawienia w dniach @, robiła testy, bete wszystko negatywne, była u gastrologa bo chlupało jej w jelitach, cisnęło w brzuchu coś, on najpierw usg zrobił i co , oświadczył jej, że jest w ciąży, a dodam, że była tęga, badali ją różni lekarze i nikt wczesniej ciąży nie zobaczył, potem śmieliśmy się , że jej ciąża była wyjątkowo krótka

    ciri22, kark lubią tę wiadomość

    bocian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie gadaj, ale numer.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie również 3 dni temu test namieszał w głowie.
    W 26dc (przy cyklach 28dniowych) zobaczyłam od razu słabą drugą kreskę, która po wyschnięciu testu była ciut wyraźniejsza. Myślałam, że przesadzam, ale mój mężczyzna potwierdził, że jest widoczna z daleka. Miałam wtedy temp. 37,1 oC. Test wykonałam wieczorem, więc stwierdziłam, że następnego dnia z porannego moczu zrobię powtórkę. Do rana temperatura spadła mi do 36,8 oC i drugi test bez wątpienia wyszedł negatywny, w dodatku przyszła @. Dzisiaj zrobiłam trzeci test tej samej firmy i znowu negatywny, a temperatura wzrosła do 37,3 oC. Na dokładkę miesiączka jest mniej obfita niż zwykle i mam nadal powiększone piersi. Wcześniej bolały i momentami swędziały, ale to zniknęło wraz z krwawieniem.

    Doszperałam się informacji, co może być przyczyną takiego fałszywie pozytywnego wyniku. Myślę, że zobaczyłam bardzo wyraźną LINIĘ EWAPORACYJNĄ. Ponoć ona często zakłamuje obraz na niebiesko barwiących się testach, a mój właśnie taki był. Na anglojęzycznych stronach można znaleźć mnóstwo przykładów takich sytuacji. Z tego, co pisały inne kobiety, "evaporation line" zwykle jest koloru szarego (rzadziej niebieska, najrzadziej różowa), często jest cieńsza od linii kontrolnej i zwykle pojawia się później niż ona.

    Moja kreska była szaro-błękitna i widziałam ją już na początku, ale mimo wszystko stawiam, że to właśnie taka sytuacja. Nie chcę wariować. Niedawno poroniłam samoistnie ciążę w 4-5tc i tym razem nie chcę zobaczyć niskiej bety, więc wolę jej nie sprawdzać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2015, 06:01

  • mMoniaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mój problem polega na tym, że 5.07 zażyłam tabletkę 120h. po. Było to 24h. po stosunku. Planowana miesiączka była na 19.07 ale niestety cisza. Myślałam, że to przez tą tabletkę się spóźnia bo w ulotce było napisane, że ok. 5dni może się spóźnić. Wczoraj jednak zrobiłam dla spokoju test, a raczej dwa i oba są pozytywne. Od razu wsiadłam w auto i pojechałam do gina, który stwierdził, że usg jest zbędne bo byłby to 3 tydzień i nic nie będzie widać. Rzeczywiście w macicy było czysto oprócz małej kropeczki ale nie był w stanie stwierdzić czy to ciąża. Dziś zrobiłam badanie krwi. Zastanawia mnie tylko jedno czy rzeczywiście oba testy mnie by oszukały czy może ktoś tam mi się chowa :) torbieli w jajnikach nie mam na pewno. No i ta tabletka.... w pierwszej dobie przyjęcia jej jest 95% pewności, że ciąży nie będzie. Czyżbym była jakimś wyjątkiem, albo kłamią testy. Nie wiem. Najgorsze jest to czekanie. Czy któraś z was miała podobną sytuację??

    mMoniaa
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mMoniaa, moim skromnym zdaniem bezczelne jest pisanie takich postów na forum dla ludzi, którzy po wiele cykli bezskutecznie starają się o dziecko. Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek odpowiedział tu na Twoje pytanie, bo zwyczajnie nikomu do głowy nie przyszłoby branie tabletki po, a co za tym idzie interesowanie się tematem jej wpływu na organizm/hormony.

    Sylwia87, Redhotka, aknis, kasza, gaaaabi, kark, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie jak kolezanka powyzej, raczej dziewczyny tutaj sie staraja o dziecko, absolutnie nie dopuszczajac mysli o tabletce "PO".

    skoro 2 testy wyszly Ci ewidentnie pozytywne @ sie spoznia, to zapewne jestes w tych 5% na ktore tabletka nie zadzialala :-)

    Redhotka, kamka9319, kark lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mMoniaa, pozwolę sobie napisać GRATULACJE! :D

    Asmee, dotik, kamka9319, Asana, kark lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mMoniaa - kiedy jeszcze nie staralam się o dziecko, 3 lata temu, również zaszłam w ciążę mimo wzięcia tabletki w zalecanym czasie.

  • Camalia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 września 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki .. Jestem nowa mam takie pytanie . Od dwoch dni zrobiłam 3 testy ciążowe i na każdym sa po dwie kreski z tymże te ciążowe sa bardzo blade ale sa .. Czy to znaczy ze jestem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 testy raczej się nie mylą, więc raczej jesteś w ciąży ale jeszcze dla pewności możesz zrobić Bete hcg :)

  • aasti Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 24 września 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę dać upust swojemu rozczarowaniu.
    Zrobiłam dziś test ciążowy, na którym ujrzałam dwie kreski - fakt, jedna jaśniejsza, mimo to widoczna gołym okiem. Poszłam więc od razu na betę, aby się upewnić, czy się udało i czy mam zażywać dalej przepisane tabletki i co? Beta < 1,2.
    Także testom już podziękuję.

    I bieżący wykres.

    fe32ff4f552d4b11646680a09881e953.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 22:11

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ