X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kogo oszukal test ciazowy?
Odpowiedz

Kogo oszukal test ciazowy?

Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 8 listopada 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklejam wam linka do tematu ktory mnie mocno zdziwil.

    http://forum.styl.fm/kogo-oszukal-test-ciazowy.t77469.htm

    Slyszalam o wielu przypadkach kiedy to test dlugo nie pokazywal ciazy mimo ze ciaza byla ale o sytuacji na odwrot nie slyszalam czesto. W tym temacie pare dziewczyn opisalo jakto test wyszedl im pozytywny a potem sie okazalo ze ciazy nie ma.
    Tak sobie mysle, ze moze to jednak nie jest tak ze test je oszukal. Ciaza byla, ale biochemiczna czyli poprostu nastapilo samoistne poronienie w dniu @.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 8 listopada 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam o historiach kiedy test ciążowy długo nie pokazywał ciąży. Żona mojego kuzyna testowała na 3 różnych testach, za każdym razem wynik negatywny przy wszystkich objawach ciąży, a dopiero wizyta u lekarza potwierdziła ciążę.

    O błędach w drugą stronę słyszałam tylko historię jak pewnemu facetowi wyszedł test ciążowy pozytywny, który zrobił dla żartów. Okazało się, że miał raka jądra i w takich przypadkach u mężczyzn wydziela się podwyższone HCG.

    IZA92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciąż biochemicznych jest duuuużo.Niejedna dziewczyna tutaj robiła test z apteki- pozytywny, później beta- pozytywna a za dzień czy dwa po ciąży :P Więc "oszukanych" testów które pokazują ciążę moim zdaniem jest mało.

    Miriam lubi tę wiadomość

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego warto testować dopiero po 18 wyższej temperaturze. Kto by tylko tyle wytrzymał? :-P

    Presja czasu, Gagarek lubią tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Andzia 34 Ekspertka
    Postów: 142 489

    Wysłany: 11 listopada 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie oszukał był pozytywny kreska dość mocna bo nie wspominam już o tych słabych kreskach a ciąży nie było .A testów dużo już robiłam bo staram się wiele lat .
    Znów moją przyjaciółkę oszukał w drugą stronę miała bóle pleców stwierdziła że pewnie ma nadżerkę 2 tygodnie po planowanym okresie zrobiła test negatywny . Wybrała się do lekarza okazało się 7 tydzień zrobiła test jak od niego wyszła nadal negatywny beta była pozytywna bo wysłał ją lekarz exstra do spitala na betę włożyła test ciążowy do torebki a po 24 godzinach na teście była mocna kreska której na początku nie było . Sami widzicie i w tą i w tą stronę testy kłamią

    sbgosbt.png

    74dn1tf.png

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 17 listopada 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia34: po 24h test się utlenia, co praktycznie zawsze da fałszywie pozytywny wynik. Dlatego wyraźnie zaznaczone jest, że wynik wiarygodny jest jedynie do 10/15 minut.

    adzia, Klaudia93, Klaudia93, Czarnula87, Fidelissa lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi w ostatnim cyklu pokazaly tanie testy dwa dni pod rzad bardzo jasna druga kreche. Moj syn tez ja widzial..trzeciego dnia test drogi i dupa negatywny. Mowi sie, ze mogla byc to biochemiczna, ale wydaje mi sie, ze jej wogole nie bylo.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety raz miałam test pozytywny.. a u gina okazało się, że ciąży nie ma, tylko wielka torbiel na jajniku :/ Gin stwierdziła, że te schorzenie może czasem fałszować wynik.

    Unlike, Aasienkaa lubią tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Ja niestety raz miałam test pozytywny.. a u gina okazało się, że ciąży nie ma, tylko wielka torbiel na jajniku :/ Gin stwierdziła, że te schorzenie może czasem fałszować wynik.

    Dokładnie to samo przerabiałam w zeszłym miesiącu.

    48f411ed51.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike, współczuję. Wiem, jak boli rozczarowanie. Ja wtedy pierwszy raz się tak porządnie załamałam.
    Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Torbiel wylecz i do dzieła ;) Mam parę znajomych, które zaraz po wyleczeniu czy też usunięciu torbieli, zaszły w ciążę :)

    20130914050120.png201207104662.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Unlike, współczuję. Wiem, jak boli rozczarowanie. Ja wtedy pierwszy raz się tak porządnie załamałam.
    Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Torbiel wylecz i do dzieła ;) Mam parę znajomych, które zaraz po wyleczeniu czy też usunięciu torbieli, zaszły w ciążę :)

    Nie załamało mnie to tylko dlatego, że teraz i tak jesteśmy zmuszeni do pół rocznej przerwy, więc wzięłam pięć głębokich wdechów, przeryczałam parę godzin i zaczęłam sobie powtarzać jak mantrę, że może to i lepiej. W sensie dobrze, że teraz takie rzeczy wychodzą, jak mam czas porządnie to wyleczyć i nie denerwuje się, że mi to staranka przesuwa :)

    48f411ed51.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam sytuację z oszukanym dodatnim wynikiem testu - okresu nie było długo, kupiłam test (Pre-test), wynik był dodatni - druga kreska co prawda blada, ale widoczna gołym okiem z pewnej odległości. Na następny dzień beta w labie wyszła równe 0.00. To chyba nie możliwe, żeby był hormon i tak szybko spadł, więc zakładam, że test był wadliwy.
    Mój ginekolog twierdził, że to się mogło zdarzyć jeśli test swoje odleżał na półce, w dodatku nie wiadomo w jakich warunkach.
    Od tego czasu miałam bardzo ograniczone zaufanie do "sikaczy".

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z was możesłyszała o tym że beta hcg moze wyjsc wysoka przy torbieli jajnika? Pytam poniewaz u mnie stwierdzono torbiel i po nowym roku mialam miec laparoskopie w tym miesiacu odpuscilam sobie mierzenie temp i nie bralam clo na ovulacje i wogole nawet nie wiem czy przytulanie bylo w dni plodne dopiero jak @ zaczela mi sie spozniac to zrobilam test ciazowy 35 dnia wyszedl pozytywny, nastepny zrobilam 36 dnia tez pozytywny ale na ulotce napisali ze torbiel moze dawac falszywie pozytywny wynik wiec dzisiaj 37 dnia poszlam na bete i wyszla 1322 przedzial jest od 217 do 7138 i nie wiem czy to ciaza czy torbiel. Wizyte u gin mam dopiero 7 stycznia. Dzwonilam do niej i mowilam o wyniku powiedziala zebym spokojnie do tego podeszla i musze tydzien czekac na usg
    Papi77 ty pisalas o przypadku torbieli czy robilas jednak bete tak jak ja?
    Dodam jeszcze ze cykle mialam28 dniowe przy braniu duphastonu od 16 do 25 dnia, od dwoch tygodniu bola mnie sutki mialo miejsce 2 miesiace temu a miesiac temu nie i do tego temp zaczelam mierzyc piec dni temu i mam wyzsze temp wachajace sie od 36,61 do 36,95. Zawsze mialam temp od 36,00 do 36,60

    sylwia1808
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że torbiel mogla by tak osxukac? Dodam tylko ze 5 dnia tego cyklu miala 5na 6 cm i mialam miec laparoskopie po nowym roku..... Mormalnie bym skakala do sufitu jak bym taki wynik zobaczyla a tu nie wiem co myslec

    sylwia1808
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:56

    dojrzała, Fidelissa, Kasiczorek, iluzja, 1988, kark lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ja bym się cieszyła na Twoim miejscu, bo taki wynik bety świadczy już o ciąży. Gratulacje.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem na kilka dni przed @, bolą mnie piersi więc coś mnie ruszyło i kupiłam test w rosmanie PINK, wyszedł mi pozytywny w terminowym czasie. ciąży nie ma bo staranka nie były w dni płodne- zresztą zobaczcie na moim wykresie, ani temperatura nie wskazuje na ciążę. czy kogoś też tak test tej firmy oszukał?? no bo gdyby to była ciąża to byłby cud niepojęty ale w to nie wierzę i czekam na @ którą mam dostać 3 stycz. proszę o odpowiedź jestem bardzo ciekawa . napiszcie jakiej jeszcze firmy testy tak oszukują...

    Blair87 lubi tę wiadomość

    lawenda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam niestety 2 razy taką sytuację. Na początku grudnia zaczęło mi się plamienie i zanikło. Zrobiłam test, wyszła jasna kreseczka po 30 min. Wynik bety - 0,1...nie dalej jak wczoraj zrobiłam test i wyszła piękna różowa kreska, poszłam na betę i jest znowu 0,1. Oba testy były kupione w jednej aptece, są z tej samej firmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 17:27

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ja miałam niestety 2 razy taką sytuację. Na początku grudnia zaczęło mi się plamienie i zanikło. Zrobiłam test, wyszła jasna kreseczka po 30 min. Wynik bety - 0,1...nie dalej jak wczoraj zrobiłam test i wyszła piękna różowa kreska, poszłam na betę i jest znowu 0,1. Oba testy były kupione w jednej aptece, są z tej samej firmy.
    napisz jakiej firmy dla przestrogi kupiłas te testy. ja dziś zaczynam @ i jestem pewna że ciąży nie było a test firmy PINK którego nie polecam był pozytywny -blada kreska widoczna gołym okiem ale była

    lawenda
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ