X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kogo oszukal test ciazowy?
Odpowiedz

Kogo oszukal test ciazowy?

Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 22 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezorientowana, to ewidentna ciąża jak sie nie patrzy, a zdj możesz wkleic w galrii ogólnej, albo przez jakąs darmową stronkę fotosik czy coś



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się tak zdaje, chociaż te ciemniejsze kreski a potem ta gruba mnie przeraziły trochę ;) tylko to samopoczucie, mdłości, mogłabym o tym epopeje napisać :/


    Zapomniałam dodać, że ten link to do fotki:

    http://imageshack.com/a/img203/5446/0dm1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 20:35

    Monifah lubi tę wiadomość

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis ide na powtorke bety, yrzymajscie kciuki zeby byla wysoka

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, mialo byc trzymajcie. Glupi telefon.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Niezorientowana ! piękne kreseczki :D



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, to krechy a nie kreseczki ;) :)
    Swan, trzymam kciuki, na pewno będzie wysoka :) chociaż czytałam gdzieś na jakimś forum, że dziewczyna była w 9 tygodniu i testy zwykłe i badanie krwi, też nie wykazywały (czy to w ogóle możliwe?),dopiero w 10 wykazało..

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezorientowana właśnie odebrałam wyniki i mam 279.3, czyli ponad 700% urosła od piątku. Boże, jaka jestem szczęśliwa... Tak bardzo się bałam.

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! ciesze się z Tobą i ściskam wirtualnie! :D

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezorientowana i Swan serdecznie Wam gratuluję i dużo zdrówka życzę!!Ja dopiero @ skończyłam i zaczynam kolejne starania :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, ja tam poczekam dla pewności do wizyty u gin., tyle obumiera do 10 tyg. ciąż, że niektóre kobiety nawet nie wiedzą, że są, wolę się nie nastawiać zbyt mocno, na naturę nie ma rady niestety... a powiedzcie Dziewczyny, idąc pierwszy raz na wizytę, tego 2 kwietnia, na kasę chorych, czytałam, że mogę nie mieć usg, bo nie każdy gabinet gin. nfz ma USG :o masakra, a myślałam, że mamy XXIw... jeśli okaże się, że ten nie ma, to gdzie skieruje mnie lekarka? do szpitala, czy do gab. prywatnego? Tak się zastanawiam? Raz w życiu miałam robione usg dopochwowe u endokrynologa (oczywiście wizyta prywatna), i ze dwa razy usg zwykłe, nie pamiętam gdzie..

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sądzicie, czy test zrobiony w 11dpo będzie wiarygodny czy to może za wcześnie na drugą kreseczkę?

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezorientowana, skieruje Cię na USG na NFZ zapewne, ale możesz długo czekać.

    Lila84, ja bym testowała. Po 6-8 dniach po zapłodnienieniu zagnieżdża się zarodek i po 48h zaczyna wytwarzać HCG, więc 10 dpo powinien być już wiarygodny.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila 11dpo test może już pokazac ciążę jeżeli zagnieżdżenie było dosyc szybko bo może trwac do 12 dni po owu.Ale jak będzie negatyw to nic straconego i warto powtórzyc 14dpo w razie jakby jajeczko dłużej wędrowało i się zagnieżdżało :) Ja zazwyczaj robię test ok 10dpo i powtarzam w dniu miesiączki jak nie dostaję z rana.Jak do tej pory testy się nie myliły, nie zobaczyłam drugiej kreseczki :( 3mam mocno kciuki za 2 GRUBAŚNE krechy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 12:36

    Lila84 lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jeest 8 dzien jak spoznia mi sie @. Pisalam juz w innym temacie, ale napisze jeszcze tu bo widze ze wiecej was sie udziela. Wedlug wyliczen dni plodne miala od 10-tego marca, owulacja 16 (mniej wiecej). Kochalismy sie od 10-tego co dwa dni, po 8 dniach zrobilam beta, wyszlo 0.075. Okres sie nie pojawia wiec powtorzylam we wtorek, ten sam wynik. @ dalej brak. Boli mnie brzuch, mam wieksze piersi i biale grudki na brodawkach. Mysliscie ze beta HCG moglo sie pomylic ?

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo ze owulacja mi sie przesunela i do zaplodnienia moglo dojsc np pozniej i wtorkowe beta moglo jeszcze nic nie wykazac? Dodam ze okres zawsze mialam regularny

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 wrote:
    Lila 11dpo test może już pokazac ciążę jeżeli zagnieżdżenie było dosyc szybko bo może trwac do 12 dni po owu.Ale jak będzie negatyw to nic straconego i warto powtórzyc 14dpo w razie jakby jajeczko dłużej wędrowało i się zagnieżdżało :) Ja zazwyczaj robię test ok 10dpo i powtarzam w dniu miesiączki jak nie dostaję z rana.Jak do tej pory testy się nie myliły, nie zobaczyłam drugiej kreseczki :( 3mam mocno kciuki za 2 GRUBAŚNE krechy ;)
    Mam nadzieję że moje poszło dłuższą drogą ;)
    Również 3mam kciuki :)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia wrote:
    albo ze owulacja mi sie przesunela i do zaplodnienia moglo dojsc np pozniej i wtorkowe beta moglo jeszcze nic nie wykazac? Dodam ze okres zawsze mialam regularny
    Picia szkoda że nie masz wykresu to bym może coś więcej powiedziała :) Wszystko możliwe że owulka się przesuneła :) Mi wielokrotnie okres się spózniał i robiłam bete i jakie moje zdziwienie było jak wychodziła negatywna.No i dzięki temu ruszyłam w końcu do lekarza i okazało się że mam zaburzenia miesiączki bo nie mam w większości cykli owulacji:( Teraz biorę tabletki i jest ok.a Ty pewna jesteś że miałas owulację? Sluz był płodny?Robiłas testy owu, a może monitoring u gina?Bo jeśli nie to może owulki w tym cyklu nie było albo się przesuneła, u mnie się cykle wachały od 25 do 45 dni i masakra była z tą owulką raz na jakiś czas :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 11:26

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Lemurek27 Ekspertka
    Postów: 250 159

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    właśnie dołączyłam do portalu ponieważ szukałam artykułów o "kłamliwych" testach. Od siedmiu miesięcy staram się o drugie dziecko- trzy dni temu zrobiłam sobie test, okres spóźniał mi się już drugi tydzień i zaczęło mi się wydawać, że mam objawy ciążowe. Wynik był pozytywny (co prawda druga kreska nieco jaśniejsza, na ale po ok 10 minutach zrównały się kolorami)! Mało nie pękłam ze szczęścia - do dziś!!!! Obudziłam się i co - dostałam okres!!! Czyli test ciążowy pokazał nieprawdę - może był wadliwy - sama nie wiem. Nigdy wcześniej nie mierzyłam sobie temperatury ani nie robiłam wykresów co do dnia płodnego no ale chyba powinnam skoro dziś ponowiłam test i już jest jedna kreska :( czyli nie ma ciąży – i jakoś tego ogarnąć nie mogę …

    n59ywn15odmbhilj.png
    zrz6j44jqmji5356.png
    07.04.2014r Antoś [*] Mój Aniołek :*
    Lemi27
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę się dopisać do dziewczyn oszukanych przez test. 2 dni pod rząd wyszedł mi cień cienia. Biorąc pod uwagę, że miałam cykl bezowulacyjny, byłam zdziwiona i pojawiła się nadzieja... Niestety na 3 dzień pojawiło się krwawienie i ciąży nie ma.
    Lepiej nie wpatrywać się w test i poczekać, aż kreska będzie mocno widoczna. Szkoda robić sobie nadziei na coś, czego nie ma.

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny pogę potwierdzic to co wcześniej mówiłam, że testy wychodziły już pozytywne i nawet zachowałam sobie je, tylko troszkę zbladły, a ciązy nie było ani widu i ani słychu

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b50b4b9530b857c.html

    i do dziś mam w oczach jak mój przywiózł mnie do ginka i poszedł załatwic swoją sprawę jakś tam, wychodzę z przychodzi a on czeka w samochodzie, później wychodzi z paczuszką rafaello i składa życzenia na święto zakochanych i pyta sie jak nasze dziecię :D ???? a ja że go nie mamy, bo testy się pomyliły .... i Walentynki miałam tak zwalone, że brak słów.
    Ot i tak to wyszły testy i w kolejności pre test, pink test i bobo test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 12:12



‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ