X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 2 listopada 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakiś czas temu postanowiłam przestać robić testy, no chyba że @ by się spóźniła. Wcześniej robiłam, 1-2 dni przed, albo w dniu, a potem ona zawsze się pojawiała... Ale mam w zapasie 1 bobotest i trzymam go na czas spóźniającej się @.

    Za to przechytrzyłam sama siebie, bo zostało mi kilka testów owulacyjnych (takich za 1 zł). No więc pomyślałam a co mi szkodzi, wypróbuje bo jako owulacyjne u mnie się nigdy nie sprawdziły, a podobno czasem wykrywają ciąże wcześniej niż ciążowe. No i oczywiście 1 krecha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2013, 12:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja może sie zdecyduję na testa we wtorek jak tempka nie spadnie ale @ miała termin na sobotę ale jest cisza .... zobaczymy
    strasznie mnie bolą sutki przy dotyku az musałam stanik zdjac wieczorem i po południu senna byłam ale to wszystko poczekamy zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2013, 20:30

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 3 listopada 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29 nieudany cykl za mną, o 4:40 obudziła mnie @, na nią zawsze można liczyć

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 3 listopada 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 15 dpo (tylko według moich obliczeń na podstawie temperatury...). Test Pepino o czułości 10 - negatywny. Czekam na @, ale jak narazie brak jakichkolwiek objawów. Za to piersi bolą coraz bardziej i są coraz większe... Od 2 dni boli podbrzusze, ale nie jak na @, tylko tak, jakby mi ktoś szpilkę wbijał. Jedno jest pewne - ten cykl jest inny niż wszystkie. Może to zasługa ziół...

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 4 listopada 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ też przyszła jak w zegarku - wiec tamten test figla mi spłątał - ech...

    Paula55 lubi tę wiadomość

    b5ks8hx.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 4 listopada 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też zalało :/
    11 cykl z ovu i do dzieła

    atdck6nlmznf5qze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczeta.
    Ja mimo ze wiedzialam ze do ovu raczej nie doszlo zrobilam test rano, dla swietego spokoju, poniewaz biore duphaston a nalezalo go odstawic.
    Raz mialam sytuacje ze odstawilam duphaston na 2 tyg i dopiero wtedy dowiedzialam sie ze do ciazy doszlo-niestety stracilam ja.
    Moze dlatego ze nie bylo progesteronu przez ponad 15dni.
    Wole nie ryzykowac stad testy.
    Negatywny tak jak myslalam.
    Czekam na miesiaczke...a kolejny cykl, bedzie pierwszym z CLO.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za reszte!

  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ powinna być 01-02.11 jak na razie jej nie ma, ale testy też wyszły negatywnie

    Niania ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niania jaki masz tescik? Kup najbardziej czuly i zrob jutro.
    10 ml hcg sa najfajniejsze...poniewaz wiele z nas ma tak ze to co w moczu jest nieadekwatne do tego co w krwi.
    Jak wczesniej zaciazylam to robilam test 20ml hcg- kreska byla cieniem- bardzooo delikatna, godzine pozniej poszlam na krew i okazalo sie 50:)
    Wiec wkurza mnie fakt jak testy sa malo wiarygodne, ale czlowiekowi nie chce sie co chwila do lab biegac:)

  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 4 listopada 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam drugi happy test przeczytałam całą instrukcje i nie ma czułości...zobaczymy jak @ nie pojawi się w środę zrobię ten który mam albo pójdę jeszcze raz na betę...boję się bo w zeszłym miesiącu porobiłam

    Niania ..
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 4 listopada 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chcialabym wiedzieć jak najbardziej że jestem ewentualnie w ciąży i zacząć brać leki...

    Niania ..
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 4 listopada 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuję jutro.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rob bete kochana.
    A co do poronienia...nie chcialas odczekac troche czasu. Ja po poronieniu odczekalam troszke czasu. Teraz bedzie 3cykl za mna. W tym miesiacu tez sie nie staralismy. Zacznr od tego kolejnego albo od nowego roku. Wiesz...ja pracuje w sluzbie zdrowia i radzilabym dac sobie ciut odpoczac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:32

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi dziewczyny. Dziś mam termin @ no i na rano było kilka kropel krwi.
    A teraz dwie brązowe plamy i koniec.
    Co ja mam o tym sądzić?

    b5ks8hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamia zrób test :P

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka robiłam ostatnio w sobotę z rannego i był negatyw. Wiem że to dwa dni dalej ale wiesz było nei było ta krew choć tyle co kot napłakał rano była.
    Potem tylko to brązowe - wiesz ja to spokojnie poczekam, bo już tych testów i rozczartowań to mam dosyć. Pytam tylko czy miałyście podobnie - bo ja nigdy i z czego takie G moze wynikać. Na implantacyjne to chyba za późno - mam 28dniowe cykle @ miałam 07.10
    Tempek nei mierzyłam bo dopiero do was dołaćzyłam...

    b5ks8hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob rano test. Jesli okres rano sie nie rozbuja to moze swiadczycbo ciazy. Wiele kobiet ma 1 czy 2 dniowe plamienie w dniu spodziewanego okresu.
    do jutra juz bliskooo ;):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam dwie krechy na tescie

    http://zapodaj.net/d4de0a6b77b6c.jpg.html

    magdzia26, Margotka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdrościmy 02icon_mryellow.gif

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ