X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 31 października 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny
    Jestem tu nowa i generalnie mam pytanie
    Ja dziś testowałam - cztery dni przed terminem @.
    Wynik - dwie kreski odczytałam po 20 minutach ( po minucie sie nic nie pojawiło, poleciałam szykować syna wróciłam po 20 minutach).
    Nie wiem kiedy pojawiła sie druga kreska - czy taki wynik może być prawdziwy?
    Wiem, potwierdze w terminie @ ale jak każda z nas chciałabym usłyszeć wasze opinie

    b5ks8hx.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 31 października 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa nie mogę w to uwierzyć, w 15dpo masz w dalszym ciągu wyższą tempke. Wszystko jeszcze może się wydarzyć, w sumie do zagnieżdżenia dochodzi między 6 a 12dpo, czasem zdarza się wcześniej lub nawet później, być może jeszcze nie ma wystarczającego stężenia HCG. Ja w dalszym ciągu trzymam za Ciebie kciuki.
    Lamia nie wiem jaki miałaś test ale przeważnie na ulotce jest napisane, że pozytywny wynik powinien pojawić się do 5 min, a po upływie 30 min. nie powinno się odczytywać wyniku, ponieważ wskazania testu mogą być nieprawidłowe. Ale po minucie już na niego nie patrzyłaś, więc może druga kreska pojawiła się po 5 min. Powtórz test jutro i poczekaj te 5 minut albo zrób go dopiero w terminie @. Znam dziewczynę, która test zrobiła rano - wynik ujemny, a wieczorem gdy miała go wyrzucić zobaczyła że jest druga jasna kreska no i ma córeczkę. Powodzenia
    9789049a32f3d98e5477ebd764320a17.png

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 31 października 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta zrobiona ok 12 wyniki...czasie płyń szybko

    Niania ..
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 31 października 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania to już tylko 2h, ja muszę czekać jeszcze 2 dni. Trzymam kciuki

    9789049a32f3d98e5477ebd764320a17.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2013, 10:15

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 31 października 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im bliżej tym większy stres

    Niania ..
  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 31 października 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję angi za odpowiedz
    Pozdrawiam i trzymam kciuki...
    ... wiem jak to jest

    b5ks8hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    kaarolaa nie mogę w to uwierzyć, w 15dpo masz w dalszym ciągu wyższą tempke. Wszystko jeszcze może się wydarzyć, w sumie do zagnieżdżenia dochodzi między 6 a 12dpo, czasem zdarza się wcześniej lub nawet później, być może jeszcze nie ma wystarczającego stężenia HCG. Ja w dalszym ciągu trzymam za Ciebie kciuki.
    Lamia nie wiem jaki miałaś test ale przeważnie na ulotce jest napisane, że pozytywny wynik powinien pojawić się do 5 min, a po upływie 30 min. nie powinno się odczytywać wyniku, ponieważ wskazania testu mogą być nieprawidłowe. Ale po minucie już na niego nie patrzyłaś, więc może druga kreska pojawiła się po 5 min. Powtórz test jutro i poczekaj te 5 minut albo zrób go dopiero w terminie @. Znam dziewczynę, która test zrobiła rano - wynik ujemny, a wieczorem gdy miała go wyrzucić zobaczyła że jest druga jasna kreska no i ma córeczkę. Powodzenia
    9789049a32f3d98e5477ebd764320a17.png
    mi temperatura spadnie jak sie zacznie krwawienie, a dzisiaj zaczeło sie plamienie czyli okres tuz za rogiem, dzieki ze trzymacie za mnie kciuki, ale nam lekarz powiedział, ze nasienie meza jest tak złe, ze naturalnie moze nam sie nie udac...wierzyłam ze sie udało ale ten dzisiejszy test mnie zgasił...

  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 31 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania wrote:
    Beta zrobiona ok 12 wyniki...czasie płyń szybko


    Trzymam kciuki!!!

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 31 października 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety

    Niania ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania wrote:
    Niestety
    jaki wynik bety?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamia wrote:
    Witam dziewczyny
    Jestem tu nowa i generalnie mam pytanie
    Ja dziś testowałam - cztery dni przed terminem @.
    Wynik - dwie kreski odczytałam po 20 minutach ( po minucie sie nic nie pojawiło, poleciałam szykować syna wróciłam po 20 minutach).
    Nie wiem kiedy pojawiła sie druga kreska - czy taki wynik może być prawdziwy?
    Wiem, potwierdze w terminie @ ale jak każda z nas chciałabym usłyszeć wasze opinie
    tak Lamia moze byc prawdziwy, ja tak mialam z testem i bylam w ciazy, powtorz test jeszcze raz jutro, a w pon idz na bete

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 31 października 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kamicia... jest nadzieja...

    b5ks8hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamia udostepnij swoj wykres:)

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 31 października 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie to nie ma co pokazywać ;)
    Zasadniczo to mój pierwszy cykl u Was - wcześniej nie pisałam po prostu. Staram się czwarty cykl i chyba wcelowaliśmy tym razem w okolice woulacji. Aczkolwiek ja jeden jajnik przyrośniety i nie wiem czy zapłodnienie z niego jest możliwe. Ginek kazał postarać sie trochę a jak sie nie uda przyjść na drożność itp. Może stąd tak szybko sprawdzam bo i pozamacicznej sie naczytałam. Ech. Teraz czuję sie inaczej podbrzusze czuję cały czas, i senność i zmęczenie i rozdrażniejenie początkowo. Dziś czujępiersi ale nie wiem na ile fiksuję już...
    Stąd ten test dzisiaj ale jak głupia zobaczyłam po 30 sekundach że kreski nie ma to schowałam go do szuflady i dopiero po tym czasie zajrzałam znowu. A tu się na necie naczytałam że jak test wysycha to t druga może sie pojawić i to niekoniecznie jest ciąża. Nie wiem pare tesatów zobiłam przy pierwszej ciąży nigdy tak nie miałam stąd pytanie do Was.
    Podczytuje was od początku cyklu szczerze kibicuję i życzę wszystkim zaciążenia.

    b5ks8hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamia wrote:
    Na razie to nie ma co pokazywać ;)
    Zasadniczo to mój pierwszy cykl u Was - wcześniej nie pisałam po prostu. Staram się czwarty cykl i chyba wcelowaliśmy tym razem w okolice woulacji. Aczkolwiek ja jeden jajnik przyrośniety i nie wiem czy zapłodnienie z niego jest możliwe. Ginek kazał postarać sie trochę a jak sie nie uda przyjść na drożność itp. Może stąd tak szybko sprawdzam bo i pozamacicznej sie naczytałam. Ech. Teraz czuję sie inaczej podbrzusze czuję cały czas, i senność i zmęczenie i rozdrażniejenie początkowo. Dziś czujępiersi ale nie wiem na ile fiksuję już...
    Stąd ten test dzisiaj ale jak głupia zobaczyłam po 30 sekundach że kreski nie ma to schowałam go do szuflady i dopiero po tym czasie zajrzałam znowu. A tu się na necie naczytałam że jak test wysycha to t druga może sie pojawić i to niekoniecznie jest ciąża. Nie wiem pare tesatów zobiłam przy pierwszej ciąży nigdy tak nie miałam stąd pytanie do Was.
    Podczytuje was od początku cyklu szczerze kibicuję i życzę wszystkim zaciążenia.
    wiem po sobie że to możliwe z tym testem, tyle ze ja dla pewnosci zrobiłam bete:D idz do laboratorium i Ci zrobia i rozwiejesz swoje watpliwosci:)a co do objawów to ja na swoim detektorze oznak ciaży amm 100% a widziz ciązy brak, tak na sserio to można co drugi objaw sobie przypisać każdego dnia:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2013, 14:00

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 1 listopada 2013, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja też już nie mam po co robić testu, tempka sporo spadła, @ pojawi się jutro czyli w terminie, chyba że jeszcze dziś zechce mnie odwiedzić.
    Mam już dość.

    9789049a32f3d98e5477ebd764320a17.png

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 1 listopada 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi u mnie niestety jak w zegarku @ zawitała... w cholere to wszystko, też mam już dość :/

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 1 listopada 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ja powinam dostac okres wczoraj narazie nie przyszla jak jutro nie spadnie tempa to chyba zatestuje chocaz sie boje jeden kreski:(

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia masz zazwyczaj 9 dniową faze lutealną?

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 1 listopada 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anoolka wedlug mnie jutro bedzie 14dzien po owulacji a wedlug ovu 12dzien.
    u mnie ovu jakos zawsze sie myli o 2 dni zapozno wyznacza mi owulacje:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ