X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A misiu czytalas moje zapytanie? Masz jakies zdanie na ten temat? Help mi girls!

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    szalona jestem i niecierpliwa stad to testowanie.
    za bardzo chce....

    Oj jak ja Cie rozumiem. A najgorzej to mieć dostępne testy pod ręką -kuszą jak nie wiem co :)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha wstyd sie przyznac...ale widze ze wszędzie wariatki takie jak ja! Dziewczyny czekam na odp na moje pytanko ze str.poprzedniej!;)

  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko: tak, ja zachowywalam zawsze i jak byl negatywny to taki pozostawal... a jak cien byl to po paru dniach byla juz gruba krecha i ciaza (2 razy)... ale moze to od firmy zalezy? Kurcze, Anko trzymam kciuki żeby ten bladzioszek okazal sie ciazowym!!!!

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co o tym myslicie ??wklejam linka:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/675d9bb81574675c.html

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze test robilam ok 18.30

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę 2 kreski, gratuluję!

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu :) Magda, mi to wyglada na pozytywny jak najbardziej :))))))) zwlaszcza ze to wieczorny... jutro rano będzie pewno oficjalna gruba kreska. Gratuluję bardzo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2013, 19:35

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Hahaha wstyd sie przyznac...ale widze ze wszędzie wariatki takie jak ja! Dziewczyny czekam na odp na moje pytanko ze str.poprzedniej!;)


    Ja zawsze wywalam testy po 5 min (zgodnie z instrukcją). Co z tego, że pojawi się cień drugiej, skoro to już nie jest wiarygodny wynik?

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ewidentnie pozytywny..
    Anko ja tak miałam w obu ciążach i jak widać po suwaku 30 tydzień leci. Aczkolwiek dziwie się, że wyszedł Ci tak wcześnie.. Może jednak to pozytywny i spodziewasz się bliźniaków? (Wtedy beta jest większa niż przy ciąży pojedynczej) :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko ja tez jestem niecierpliwa i wczoraj w 24 dc zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Ale może za wcześnie, bo dopiero w piątek ma przyjśc okres.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczeta ja wiem ze odpowiedz bedzie za 2 czy 3 dni.....zawsze jestem taka w goracej wodzie kapana.
    sa testy które odczytuje sie po 5 i po 10 minutach. Chcialam wiedziec skaf taka reakcja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda Gratuluję

  • Sowa Koleżanka
    Postów: 60 35

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje :D

    ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuję w czwartek. w Środę będzie 10 dzień luteiny, następnego dnia teścik: jeśli pozytywny (oby!!!) biorę lutkę dalej, jak nie odstawiam i czekam na @

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj ostatni dzień duphaston i też będę czekać czy będzie @ czy nie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z wieczorem piszacych pan miala kiedys taka sytuacje z testami jak opisuje stronke wczesniej....?;)
    Ciekawosc mnie zabija....

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś tak się zdarzyło, ale bardzo dawno temu i była to nieprawda. Po kilku dniach wyrzucałam śmieci i z ciekawości wyjęłam stary test i były dwie kreski.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz sie na ciaze nie nastawiam :(

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 26 listopada 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Hej dziewczyny. Rowniez sie przylaczam. Ide na bete w srode....
    stresujace i przykre te nasze starania. Kazda z nas marzy o tym samym i doskonale was wszystkie rozumiem. Zycze by nam wszystkim udalo sie przed sylwestrem!!!
    Mam rowniez pytanie-rozmawialam juz o tym z kolezankami i sa rozne opinie. Czy zdarza sie wam tak ze po 5 10 czy 15 minutach wychodzi cien drugiej kreski? Zatrzymalyscie kiedys testy na dluzej niz 3 minutki???
    Mi przy poprzedniej ciąży widoczna kreska pojawiła się dopiero po 10 minutach (jak tło zrobiło się zupełnie białe - bo kreska była tak delikatna, że wcześniej nie było widać). W cyklach w których nie byłam w ciąży zdarzało mi się trzymać testy kilka dni nawet i ŻADEN NIGDY nie zrobił się po czasie fałszywie dodatni. Dziś też testowałam i druga kreska (bardzo bledziutka) pojawiła się dopiero po 5 minutach (a producent mówi, że po 3 min. test jest nieaktualny) więc trzymam się tej kreski z całych sił! :)
    A poza tym kiedyś czytałam wypowiedź laborantki, która napisała, że nigdy się nie spotkała z tym, żeby po czasie wyszedł test fałszywie dodatni, mówiła, że jak nie ma hCG to nie ma sił, żeby wyszła ta kreska nawet po 2h. Tego też się trzymam :P

    Misia1980 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ