Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A misiu czytalas moje zapytanie? Masz jakies zdanie na ten temat? Help mi girls!

• Ag... Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    szalona jestem i niecierpliwa stad to testowanie.
    za bardzo chce....

Oj jak ja Cie rozumiem. A najgorzej to mieć dostępne testy pod ręką -kuszą jak nie wiem co :)

dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha wstyd sie przyznac...ale widze ze wszędzie wariatki takie jak ja! Dziewczyny czekam na odp na moje pytanko ze str.poprzedniej!;)

• Misia1980 Znajoma

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko: tak, ja zachowywalam zawsze i jak byl negatywny to taki pozostawal... a jak cien byl to po paru dniach byla juz gruba krecha i ciaza (2 razy)... ale moze to od firmy zalezy? Kurcze, Anko trzymam kciuki żeby ten bladzioszek okazal sie ciazowym!!!!

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Magda2013 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co o tym myslicie ??wklejam linka:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/675d9bb81574675c.html

mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Magda2013 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze test robilam ok 18.30

mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Lillenka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę 2 kreski, gratuluję!

ckai3e3kxad05tjw.png

gg64anlirmc029it.png
  • Misia1980 Znajoma

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu :) Magda, mi to wyglada na pozytywny jak najbardziej :))))))) zwlaszcza ze to wieczorny... jutro rano będzie pewno oficjalna gruba kreska. Gratuluję bardzo!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2013, 19:35

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Lillenka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Hahaha wstyd sie przyznac...ale widze ze wszędzie wariatki takie jak ja! Dziewczyny czekam na odp na moje pytanko ze str.poprzedniej!;)

Ja zawsze wywalam testy po 5 min (zgodnie z instrukcją). Co z tego, że pojawi się cień drugiej, skoro to już nie jest wiarygodny wynik?

ckai3e3kxad05tjw.png

gg64anlirmc029it.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ewidentnie pozytywny..
    Anko ja tak miałam w obu ciążach i jak widać po suwaku 30 tydzień leci. Aczkolwiek dziwie się, że wyszedł Ci tak wcześnie.. Może jednak to pozytywny i spodziewasz się bliźniaków? (Wtedy beta jest większa niż przy ciąży pojedynczej) :)

• Milcia Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko ja tez jestem niecierpliwa i wczoraj w 24 dc zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Ale może za wcześnie, bo dopiero w piątek ma przyjśc okres.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczeta ja wiem ze odpowiedz bedzie za 2 czy 3 dni.....zawsze jestem taka w goracej wodzie kapana.
    sa testy które odczytuje sie po 5 i po 10 minutach. Chcialam wiedziec skaf taka reakcja...

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda Gratuluję

• Sowa Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje :D

♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
  • Lillenka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuję w czwartek. w Środę będzie 10 dzień luteiny, następnego dnia teścik: jeśli pozytywny (oby!!!) biorę lutkę dalej, jak nie odstawiam i czekam na @

ckai3e3kxad05tjw.png

gg64anlirmc029it.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj ostatni dzień duphaston i też będę czekać czy będzie @ czy nie.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z wieczorem piszacych pan miala kiedys taka sytuacje z testami jak opisuje stronke wczesniej....?;)
    Ciekawosc mnie zabija....

• Milcia Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś tak się zdarzyło, ale bardzo dawno temu i była to nieprawda. Po kilku dniach wyrzucałam śmieci i z ciekawości wyjęłam stary test i były dwie kreski.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2013, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz sie na ciaze nie nastawiam :(

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2013, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Hej dziewczyny. Rowniez sie przylaczam. Ide na bete w srode....
    stresujace i przykre te nasze starania. Kazda z nas marzy o tym samym i doskonale was wszystkie rozumiem. Zycze by nam wszystkim udalo sie przed sylwestrem!!!
    Mam rowniez pytanie-rozmawialam juz o tym z kolezankami i sa rozne opinie. Czy zdarza sie wam tak ze po 5 10 czy 15 minutach wychodzi cien drugiej kreski? Zatrzymalyscie kiedys testy na dluzej niz 3 minutki???
    Mi przy poprzedniej ciąży widoczna kreska pojawiła się dopiero po 10 minutach (jak tło zrobiło się zupełnie białe - bo kreska była tak delikatna, że wcześniej nie było widać). W cyklach w których nie byłam w ciąży zdarzało mi się trzymać testy kilka dni nawet i ŻADEN NIGDY nie zrobił się po czasie fałszywie dodatni. Dziś też testowałam i druga kreska (bardzo bledziutka) pojawiła się dopiero po 5 minutach (a producent mówi, że po 3 min. test jest nieaktualny) więc trzymam się tej kreski z całych sił! :)
    A poza tym kiedyś czytałam wypowiedź laborantki, która napisała, że nigdy się nie spotkała z tym, żeby po czasie wyszedł test fałszywie dodatni, mówiła, że jak nie ma hCG to nie ma sił, żeby wyszła ta kreska nawet po 2h. Tego też się trzymam :P

Misia1980 lubi tę wiadomość

Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego