X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo-test strumieniowy chyba jest najczulszy z takich ogólnodostępnych

  • Lamia Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi jak radzą dziewczyny ponów jutro, lub jeśli mozesz idź na betę.
    Ja w dniu @ miałam taką kreskę że z lupą trzeba było jej szukać, a jak wyschnął śladu po niej nei ma. Nawet drugi test na pamiątkę robiłam juz kilka dni później

    Lillith, angi_o lubią tę wiadomość

    b5ks8hx.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 7 marca 2014, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na dzisiejszym teście druga kreska nie pojawiła się nawet na chwilkę, poczekam do niedzieli ale wydaje mi się, że nic z tego, w nocy bardzo mnie kłuło w macicy a dziś tempka troszkę spadła, więc nadziei coraz mniej.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 8 marca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowałam, bo muszę antybiotyk wziąć - a tam, kurcze - druga bardzo blada kreska... tak się cieszę i boję jednocześnie, że to tylko dzisiaj... albo ciąża biochemiczna...
    Tyle miesięcy starań... już miałam przejść na CLO i zrobić HSG, ale jak zrezygnowałam z pracy na noce to miałam pierwszą owulację! :)
    Kurcze co teraz...?

    jftycms.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki będzie dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje tym, które zrobiły dzisiaj teścik i jest druga krecha :)

    Ja testuje w sobote...

    wczoraj 3 dni po owulacji bolał mnie prawy jajnik jak nigdy a dzisiaj mam dużo białego śluzu, duzo duzo

    co to może znaczyc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazdroszczę dziewczyną którym pozytywne testy wychodzą natychmiast, parę dni po owulacji.. u mnie jest 38 dc okres spóźnia się jakieś 6-7 dni w dniu od 18 do 21 dc była owulacja nie wiem dokładnie bo ten cykl olałam i nie prowadziłam żadnych obserwacji.. i test z rana zawsze negatywny ;/

  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    ja też będę testować w tym tygodniu. Tzn testuje w sumie juz od kilku dni, ciagle negatyw. Ciezko mi stwierdzic, jak dlugi jest moi cyklm bo jestem po anty, pierwsze dwa cykle po 28-30, trzeci 40, a teraz jest 39. dzien. Jakies pare dni temu czulam intensywne bolem, klucia, strasznie zle mi bylol, ale przeszlo, tempkla spadla, myslalam, ze przyjdzie okres, ale nie przyszedl, a dzis temp dpo gory, mialyscie ktoras z Was tak?








    4eda7ed772dd5427c8f903c2658b51bc.png

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny, zamierzam testować w czwartek jak @ nie przyjdzie dziś 44 dc, najprawdopodobniej 10 dpo, więc poczekam do czwartku tym bardziej, że testy 10 mi się skończyły w aptekach w okolicy nie ma i został mi tylko test 25

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro testuje :)

  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina1983-2 wrote:
    ja jutro testuje :)


    Ja tez :) Trzymam kciuki!

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja będę testowała w piątek jeśli wcześniej nie dostane okresu.
    Minago ja też miałam spadek w tym cyklu po owulacji i to trzy dniowy, a teraz temp. poszła z powrotem w górę i okresu nie dostałam, brzuch parę dni temu też mnie pobolewał a teraz już nie.
    Zobaczymy co z tego będzie :)
    Powodzenia !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 13:22

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    ja testowalam dziś. wynik mam 22mIU/ml. czy to dobrze??? dodam, że zagnieżdzenie na 98% było 8 marca( sobota) czyli dwa dni temu.

    szpilka, Manieczka86, Lillith lubią tę wiadomość

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem CI odpowiedziec :( Ja testowałam dziś - wynik negatywny, ale troche mi się to wszystko nie podoba (tzn w sumie p;odoba), bo mam dziwne plamienie od wczoraj. napierw myslalam, ze to okres i ze cykl juz na straty, ale potem sie okazalo, ze zaden okres to nie jest. Dzis to samo - plamienie, ale na poewno nie zaliczające się do okresu... 40 dc, troche robi sie pozno :p. Zadecydowalam, zeby sie juz nie stresowac, ze ide jutro na bete. ZObaczymy. Trzymnam kciuki za Nas Wszystkie! :)

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po czym można poznać że plamienie w 14 dpo to nie okres?

  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sponge, ja nigdy nie miałam plamienia, więc też do niedawna zadawałam sobie to pytanie. Ale myślę,że sama szybko się zorientujesz. U mnie wczoraj w toalecie widziałam jedną plamę brązową czerwoną na majtkach. Jak ubrałam wkłądkę, już do końca dnia była czysta, krew lub brązowy śluz pojawiał sę później tylko już na papierze. W nocy czysto, z rana znowu plama, więc do pracy ubrałam tampona - teraz już nic nie mam z powrote. Plamienie według mnie jest leciutkie, tzn w porównaniu z normalnym orkesem i nie jest to chyba taka typowa krew tylko trochę krwi, trochę brązu... Nie wiem, czy Ci to w miare wytlumaczylam. Ja też dziś mam 14 dpo :) a który dzień cyklu masz?

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już czaje :), no rzeczywiście nie wygląda to okresowo.
    40 dzień cyklu no i 14 dpo. Normalnie mam fazę lutealną 15, 16 dni takze jeszcze nie testowałam.

  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mamy identycznie :) ja tez 40 dzień cyklu i 14 dpo :) :):) na betę jednak dię w piątek, bo wyczytałam, że jeśli to plamienie było tym od zagnieżdżenia (nie zawsze musi być) to od teraz dopiero zaczyna rosnąć beta. wiec jeszcze się wstrzymam :) To razem testujemy w piątek ?

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testowała w niedzielę w 12 dpo. Nie mogę się już doczekać :)

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.
    Moze z wami bedzie mi razniej...
    probuje prubuje i nic z tego..
    zaczynam panikowac... Dziewczyny pomocy.. 36 mc staran i nic... .procz rozczarowan..

‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ