X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Czesc.
    Moze z wami bedzie mi razniej...
    probuje prubuje i nic z tego..
    zaczynam panikowac... Dziewczyny pomocy.. 36 mc staran i nic... .procz rozczarowan..

    Lilys, oczywiście, że to nic nie zmieni, ale nie jesteś sama.
    Ludzie doczekują się dzieci i po siedmiu latach, ale tyle nie wytrzymam!!!

    Jesteśmy z tytanu, bo żaden facet by tego nie wytrzymał :)
    Nie będę pisać żadnych p... o wyluzowaniu, choć oczywiście, że to pomaga.
    Wiem tylko, że trzeba swoje wypłakać po teście, a potem wysoko unieść głowę. Uda się nam!!!
    Ja jutro daje szansę kolejnemu lekarzowi...
    Ściskam mocno

    Lillith lubi tę wiadomość

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 13 marca 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzis test 11 dpo oczywiscie spodziewana jedna kreska po raz 3.Nie pomogly leku ani monitoring w czym problem? Pytanie ktore zadajemy sobie wszystkie...Smutek,zal,łzy czy to sie kiedys uda?

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zrobilam dziś test, 10 dpo chociaż lekarz kazał czekac do poniedziałku ale ja jak zawsze zrobiłam po swojemu :p Oczywiście negatywny, jak zwykle, i nie będę sobie tłumaczyc że może za wcześnie i robic nadzieję,kolejny cykl porażka ehh :(

    Ana0408 lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja powinnam @ dostac dzisiaj, narazie jej nie ma, czekam do soboty, jak nie bedzie w niedziele robie test...
    miałam od nowego cyklu zaczac stymulacje do in vitro...moze nie bedzie juz to potrzebne???
    dzisiaj albo 15 dpo albo 13 dpo...ale wole poczekac spokojnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 10:07

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 masz racje wiem ze jak by mial wyjsc to by wyszedl nie ma zludzen!

  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana0408 wrote:
    Zrobilam dzis test 11 dpo oczywiscie spodziewana jedna kreska po raz 3.Nie pomogly leku ani monitoring w czym problem? Pytanie ktore zadajemy sobie wszystkie...Smutek,zal,łzy czy to sie kiedys uda?

    Kochana ja mam identyczną sytuację. Wczoraj robiłam test (też 11 dpo) i oczywiście jedna krecha... już się nie łudzę i czekam na @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 14:23

    Ana0408, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • martaaa24 Koleżanka
    Postów: 74 9

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was robiła Betę dzień przed spodziewaną miesiączką?
    Planuje dziś zrobić to badanie bo już mnie skręca czy ta 1 IUI się udała...
    Pozdrawiam

    Staramy się od września 2012...
    Styczeń HSG- niedrożny prawy
    28 Luty- 1 IUI - nie
  • Gorąca30 Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny , ja testuje jutro. Trzymam kciuki!

    Gorąca 30
  • martaaa24 Koleżanka
    Postów: 74 9

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik ujemny... Brak mi sił...

    Staramy się od września 2012...
    Styczeń HSG- niedrożny prawy
    28 Luty- 1 IUI - nie
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 14 marca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martaaa24 wrote:
    Wynik ujemny... Brak mi sił...
    Przykro mi bardzo :( ale nie trac nadzieji i 3maj się cieplutko!! w końcu musi się udac,sama czekam na to od wielu wielu miesięcy.

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wariuje z tym cyklem. Brzuch boli jak na zbliżającą się @, piersi też. Mija druga doba po odstawieniu Duphastonu, krwawienia brak, temp. po przebudzeniu 36,9
    Te "polowanie na dzidziusia" mnie wykończy :)

  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28.02 lekarz podal mi pregnyl 10000 jm, 1.03 byla owulacja. jak myslicie kiedy powinnam zrobic test? wczoraj nie moglam juz wytrzymac i zrobilam rano i wyszly mi dwie ladne kreski ( test o czulosci 25)
    wedlug lekarza powinnam czekac do konca przyszlego tygodnia, a tyle to ja chyba nie wytrzymam w tej niepewnosci. myslicie, ze mozna szybciej? jak tak to kiedy? tak zeby wynik byl wiarygodny

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 18 cykl właśnie sie zaczął :/

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lkc wrote:
    28.02 lekarz podal mi pregnyl 10000 jm, 1.03 byla owulacja. jak myslicie kiedy powinnam zrobic test? wczoraj nie moglam juz wytrzymac i zrobilam rano i wyszly mi dwie ladne kreski ( test o czulosci 25)
    wedlug lekarza powinnam czekac do konca przyszlego tygodnia, a tyle to ja chyba nie wytrzymam w tej niepewnosci. myslicie, ze mozna szybciej? jak tak to kiedy? tak zeby wynik byl wiarygodny
    To zalezy ile czasu zastrzyk utrzymuje się w organizmie co może dac fałszywie dodatni test ciążowy, może temu lekarz kazał zrobic test pózniej.Mi tez po zastrzyku kazał testowac za 16 dni, tyle że ja miałam zastrzyk z ovitrelle.Z ciekawości zrobiłam test 4 dni po zastrzyku i był negatywny czyli długo się nie utrzymał w organizmie i wiem że np dziś test byłby juz wiarygodny.Nie wiem jak jest z pregnylem ale to też kwestia indywidualna.Ale wydaje mi się że po 14 dniach zastrzyk już "wyparował" i test jest wiarygodny.Warto go powtórzyc za 2, 3 dni albo od razu na bete z krwi isc :)A tak po cichutku już gratuluję 2 kreseczek :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze szkoda, ze wczesniej nie pomyslalam i nie zrobilam testu.. wstrzymam sie do jutra, najpozniej do niedzieli. dziekuje za odpowiedz :)

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej muszę się podzielić z Wami zaistniałą sytuacją.Wczoraj roiłam test rano pink 25 czułość i pisałam że jest negatyw,ale nie wgłębiałam się w przebieg testu a to istotne już dzisiaj...słuchajcie pojawiła się wczoraj znikająca kreska testowa.Najpierw jej nie yło,potem po dłuższym czasie się pojawiła a jak test wysechł to właściwie ciężko było coś dojżeć.Nie dawało mi to spokoju i koło g.14 zrobiłam kolejny pink i tym razem kreska testowa się pojawiła ale wyglądała jak miejsce gdzie ma być różowy pasek takie białawe miejsce.Do dziś rana ciągle oglądałam ten test pod każym kontem aż nie wytrzymałam i koło 10 dzisiaj zroiłam 3 pink i wyszła lekko różowa słaba kreseczka testowa.Ponieważ przerwałam progesteron wziełam go znowu i poleciałam kupić innej firmy czulszy pepino 10,myślałam że wyjdzie lepiej wydoczna kreska a tu niespodzianka kreska dla wprawnego oglądacza niby jest ale ledwo ledwo widoczna bladzizna.Zrobię jeszcze jutro 13dpo i zobaczymy czy będzie coś lepiej.

  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana0408 trzymam kciuki, żeby na kolejnym teście nie było już wątpliwości :)

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana ja również 3mam kciuki za grubą kreseczkę testową, jak tak wychodzi to najlepiej chyba isc na bete z krwi,ona rozwieje wszystkie wątpliwości :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za wsparcie i tez za Was trzymam mocno!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ja tak miałam, jakieś dziwne kreski, nie kreski, nie wiadomo czy zaciek czy jakieś inne pieroństwo. poszłam na betę następnego dnia i dziś jest 9 tc :)
    głowa do góry, szanse są, najlepiej idź zrób test z krwi, to się wszystko wyjaśni.
    trzymam kciuki

    Ana0408 lubi tę wiadomość

‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ