X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyzedł @ :(

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za chwile tez bedzie..

  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyszła @ i temperatura spadła.
    Minago, kolejny cykl razem zaczynamy...

    minago lubi tę wiadomość

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też testuje w tym tygodniu chyba:) bo sama nie wiem czy robić test czy nie i dać spokuj i czekać na @...po 2 nieudanych cyklach jakoś nie wierzę że się akurat teraz udało bo niby czemu...jedyne co mnie do testu ciągnie to to że biorę w tym miesiącu pierwszy raz progesteron od 17dc i dziś mam odstawić czyli po 7 dniach brania i jeśli akurat by się udało w co wątpię to wolała bym go brać dalej szczególnie że kiedyś już poroniłam.kiedy w takim razie zrobić test żeby ewentualnie nie zaszkodzić?jutro dopiero 10dpo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 17 cykl z minusem :( jestem załamana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana0408 mnie lek powiedział, zeby 10-11 dc zrobić test z krwi bo taki najwcześniej wychodzi. jeśli będzie chociaż minimalna ilość bety to trzeba brac dalej progesteron i za 48 h powtórzyć badanie. jeśli odstawisz po 7 dniach progesteron, a będziesz w ciąży, to moze to spowodować poronienie. takie zalecenia, ze na 7 dni się przyjmuje leki są przy wyrównywaniu cyklu, kiedy się nie stara o dziecko

    Ana0408 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowalam i negatywnie..

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ja tez juz na finiszu..wiem tyle ze nic nie wiem testy negatywne czekam na wredna @...szczerze??przy mierzeniu tempki mozna sie pochorowac z nerwow...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sponge - to walczymy od nowa, ale bedzie troche razniej, bo razem :)

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW to dziwne bo ja nie mam co wyrownywac mam reg.cykle a z beta to mam tu gdzie mieszkam problem.Lekarz mowil odstawic testow nie robic i czekac czy przyjdzie @.I co teraz testowac jutro bez sensu jeszcze mam test 25.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana a jaki lek przyjmujesz? z testami domowymi o tyle jest problem, że żeby w moczu była odpowiednia ilość to musi minąć trochę czasu. szybciej i pewniej jest z krwi. u mnie blada kreska wyszła w 11 dpo, a w 12 dpo z krwi miałam 23. uważam, że jest za wcześnie na test domowy.

    co do słów lekarza, to powiem tak: jeśli masz zaufanie do swojego lekarza, jest polecany przez znajome, ale takie, które miały jakieś problemy to rób tak jak on mówi. ja jednak niestety zanim trafiłam na dobrego lekarza miałąm po drodze kilku niezłych patałachów. oni właśnie byli dobrzy jak nic się nie działo, a do przyczyny moich problemów nie potrafili dojść. jeden nawet, kiedy przyszłam, bo nie miałam od 3 miesięcy @, a nie byłam w ciąży, polecił mi tylko czekać aż sama przyjdzie.... porażka, a w moim mieście jest uważamy za dość dobrego lekarza. jeszcze zrobił mi USG, na którym wszystko było ok, a następny lekarz kilka dni później (ten już dobry) stwierdził, że gołym okiem widać, że mam jajniki PCO.

    przeczytaj dokładnie ulotkę, czy w niej nie jest napisane, że zbyt wczesne odstawienie leku może spowodować poronienie. mam nadzieję, że Twój lekarz wie co robi

    a z tą zwiększoną możliwością poronienia chodzi o to, że jeśli jesteś w ciąży i odstawisz progesteron, to dla organizmu będzie dużą zmianą hormonalną. progesteron jest hormonem odpowiedzialnym min. za utrzymanie ciąży, więc jeśli radykalnie zredukujesz jego poziom, to...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 18:09

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm lekarza nie znam w sumie 3 x bylam u niego dopiero zaczynam przygode ze wspomaganiem ciazy lekami.Moze wezme ten progesteron jeszcze jutro a potem zrobie test...

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 12 marca 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, robiłam test i niestety - :(

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 marca 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano zrobilam test ( paskowy ktory dodaja w gratisie do owulacyjnych na allegro) -negatyw- 28dc i 13dpo...owulka potwierdzona monitem przez ginexa , serduszkowanie bylo , wielkie rozczarowanie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety negatywny:(
    Przepłakałam pół nocy,bo ten cykl uznałam za bardzo obiecujący. Pozostaje odstawić Duphaston i czekać na @
    Tak mi przykro:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wytrzymałam i zrobiłam test, również -
    nieszczęśliwy ten dzień :(
    a noc też z głowy, nie mogłam przestać myśleć nad tym co robimy źle...

  • Mokael Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do testujących, to mój czwarty cykl prób po poronieniu, zobaczymy co z tego wyjdzie... Testuję dopiero na początku przyszłego tygodnia, do tego czasu biorę progesteron i acard. Znalazłam już jakiś czas temu test bobo z napisem do in vitro, wykrywa betę na poziomie ok. 10 jednostek, podczas gdy zwykły test od ok. 25.

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane.

    dziś odebrałam wynik drugiej bety (minęły 2 doby) tamta była 22mIU/ml , natomiast dzisiaj 50mIU/ml.... ?Czy to jest dobrzE??? Od ostatniej miesiączki minęło praktycznie 4 tygodnie, czy to nie za mały przyrost?? Znowu panikuje :(

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, nie jest za mały.

  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja nie wiem kiedy mam testować program mi wyznaczył owu na 04.03 spadek temp miałam wczoraj dzis temp 36,8 a do jutra mam brać duphostan ( łącznie mialam brac 8 dni) i tak myślę czy testowanie w 25-26 ma sens?

‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ