X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW ale te kreski stresujące:) no bety mi się chyba nie uda zrobić tu gdzie mieszkam nie ma takiego labora ja w Polsce co się płaci i robi badania...

  • lola71 Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mialam testowac w niedziela ale lapska mnie swedzialy i nie wiem jak to zinterpretowc, bo gdy zakroplilam mocz to pojawil sie cien, widzialam go , córka tez (moj 10 dpo) ale jak wysechl to nie widac nic. czy moge miec nadzieje? niestety beta ewentualnie w pon ale czy ja wytrzymam w tej niepewnosci? dodam ze w 9 dpo na tescie bylo to samo.

    iv09df9heyq3igbw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana0408: zawsze jeszcze możesz kupić test o większej czułości (10mlU/ml zamiast 25), skoro nie mieszkasz w Polsce, a u nas on jest to na pewno u Was też :)

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola71 jasne ze mozesz miec nadzieje ja wlasnie ten znikajacy cien mialam we czwartek 11 dpo a w piatek juz lekka kreseczka dzis mocniejsza wiec powodzenia.
    Kiara 3 testy byly pinki 25 a nastepne juz pepino 10. Kreska dzis lepsza ale jrszcze jasnawa.Moze w poniedz.podjade do Polski i ta bete zrobie:)

    Kiara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana0408, super :))
    jak u mnie już beta była około 100 to na teście i tak był jasny pasek, wyszedł od razu ale nie był takiego koloru jak kreska kontrolna :)

    Ana0408 lubi tę wiadomość

  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja miałam testować jutro, ale nie mogłam się doczekać. Achh ta niecierpliwość. Zatestowałam więc dziś rano (11 dpo) i niestety negatywnie :/
    Ale w sumie dopiero 11 dpo teoretycznie a test 25 więc... czekam na @ która mam nadzieję nie przyjdzie i zatestuję ponownie z 2 kreskami! o!

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie właśnie 18 cykl starań sie zaczął :( ile jeszcze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mogę się doczekac testowania... kurde jak ten czas powoli leci :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś testowałam i niestety wynik negatywny!

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1704, poczekaj do terminu @ i wtedy testuj, jeszcze nic straconego!

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 16 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki wpadłam się już przywitać :) ja testuję za 10 dni około, a dzisiaj spadek, nigdy tak nie miałam :)

    qbxwkvq.png
  • BuBu Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 16 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja miałam ogólnie małe problemy zdrowotne( chyba mam początki hashimoto) i nie robiłam sobie nadzieję tylko latalam od lekarza do lekarza a teraz jednak widzę że temperatura ładnie skoczyła więc jurto rano testuje zobaczmy co z tego wyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 22:10

    3jgx3e3kxkbj0z7a.png
    wnidio4px2a5kwgs.png
    bl9cuay3m1ytu56k.png
  • Mokael Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 17 marca 2014, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to jest mój 10 dpo, oczywiście zatestowałam rano i zobaczyłam cień drugiej kreski, poczekam do czwartku i powtórzę, bo oczywiście z relacji forumowiczek wynika, że testy czasem kłamią.... niestety...

    Anko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam w czwartek bete. Tez pojde, to bedzie 12dni po owulacji.
    W testach wiele mozna sie dopatrzyć, albo nie dopatrzyc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis mam 12 dpo i dostalam prezent :) :)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 11:10

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokael,kiedy wczoraj popoludniu zrobilam test to tez mialam ciec cienia,a dzis ladna jasna rozowa kreske :)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 17 marca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 gratuluję Ci:)!! Też tak czekam na tą drugą kreseczkę..Termin @ na dziś, narazie cisza, jajniki też przestały bolec jak na @ choc parę dni pobolewały.Ale pewnie mnie po poludniu zaskoczy jak ostatnio, a jesli nie to jutro testuję..znowu :p

    relgh371ssmqv4f3.png
  • BuBu Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 17 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dziś robiłam i była druga kreska nie tylko ja ja widziałam tylko była jaśniejsze niż ta kontrolna zaznaczylam że pozytywny ale zobaczę jeszcze za parę dni

    3jgx3e3kxkbj0z7a.png
    wnidio4px2a5kwgs.png
    bl9cuay3m1ytu56k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje :)

  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja druga kreska dzisiaj ciemniejsza niz poprzednio, a test robilam przed chwila. to juz nie moze byc pregnyl:D
    :)))))))))))))) w koncu sie udalo!!! w 10 cyklu :)))))))
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/79fc067a71cbae65b30f21d376aac800.jpg

    czarownica_tea lubi tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ