Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje ?
Odpowiedz

Kto testuje ?

Oceń ten wątek:
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie masz sie Co martwic. Zyj spokojnie nie przemeczaj sie. I nie mysl o tym poronieniu. Pomysl ze to nowy poczatek.

Mowie mu pojedziemy do kliniki orzeciez nie MA tragedi. Bd przy mnie we wrzesniu sie zlozylo ze owu bd 2 razy moze do tego czasu Uda sie unormowac ta tarczyce. Juz nawet mu obiecalam ze zaczniemy po Malu remont pokoju. Zeby mial zajecie. Przeciez mozemy zrobic wszystko w neutralnych kolorach.I bd mogli dzialac 'naturalnie' I to bez patrzenia czy akurat wyjezdza czy nie. Caly miesiac bd we dwoje.
    Myslalam ze faceci AZ tak tego nie przezywaja pytalam sie u kolezanek to powiedzialy ze raczej sie tak nie przejmowali jak ten moj.

Tak sobie myslalm ze wkoncu tez o slubie trzeba pomyslec juz tyle lat to odkladalismy.

Nevia trzymam kciuki bardzo mocno.. Zobaczysz bd dobrze : )

Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Mikoshi Koleżanka

Wysłany: 8 sierpnia 2018, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie dawałam znać. U nas okazało się że mąż ma aż 98% plemników patologicznych :(. Nie dość że ja mam problemy to jeszcze on. Lekarz teraz proboje jego podleczyc a dopiero później u mnie doprowadzić do owulacji z kilkoma jajeczkami. Nie chce chce mnie pozbawia rezerwy przy tak znikomej szansie u męża. :( jestem załamana. Za 2 miesiące kolejne badania, aby zobaczyć czy coś się poprawiło. Mam nadzieję że tak :(

zi13xzkr9tgbt1im.png
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka

Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bardzo MI przykro. Glowa do gory trzeba walczyc

Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego