X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje ?
Odpowiedz

Kto testuje ?

Oceń ten wątek:
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie masz sie Co martwic. Zyj spokojnie nie przemeczaj sie. I nie mysl o tym poronieniu. Pomysl ze to nowy poczatek.

    Mowie mu pojedziemy do kliniki orzeciez nie MA tragedi. Bd przy mnie we wrzesniu sie zlozylo ze owu bd 2 razy moze do tego czasu Uda sie unormowac ta tarczyce. Juz nawet mu obiecalam ze zaczniemy po Malu remont pokoju. Zeby mial zajecie. Przeciez mozemy zrobic wszystko w neutralnych kolorach.I bd mogli dzialac 'naturalnie' I to bez patrzenia czy akurat wyjezdza czy nie. Caly miesiac bd we dwoje.
    Myslalam ze faceci AZ tak tego nie przezywaja pytalam sie u kolezanek to powiedzialy ze raczej sie tak nie przejmowali jak ten moj.

    Tak sobie myslalm ze wkoncu tez o slubie trzeba pomyslec juz tyle lat to odkladalismy.

    Nevia trzymam kciuki bardzo mocno.. Zobaczysz bd dobrze : )

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie dawałam znać. U nas okazało się że mąż ma aż 98% plemników patologicznych :(. Nie dość że ja mam problemy to jeszcze on. Lekarz teraz proboje jego podleczyc a dopiero później u mnie doprowadzić do owulacji z kilkoma jajeczkami. Nie chce chce mnie pozbawia rezerwy przy tak znikomej szansie u męża. :( jestem załamana. Za 2 miesiące kolejne badania, aby zobaczyć czy coś się poprawiło. Mam nadzieję że tak :(

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bardzo MI przykro. Glowa do gory trzeba walczyc

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ