X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje ?
Odpowiedz

Kto testuje ?

Oceń ten wątek:
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 31 lipca 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musialam odpuscic bo moj powiedzial ze zaniedlugo zapomni jak ja wygladam. No ale nazbierlam I teraz przez kolejne minimum 4 Lata nie mam zamiaru pracowac. A zajecie sobie znalazlam mieszkanie remontuje rodzica. No ale uslyszalam ze lepiej mam nie jezdzic bo MI to moze rozregulowac cykle. Zdziwialam sie no ale jesli MA to pomoc to zrobie wszystko. To daj znac jak Tam u gin jestem bardzo ciekawa jak sie to u ciebie rozwinie. Trzymam kciuki

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje wyniki juz sa wszystko w jak najlepszym porzadku. Pytalam sie czy moze mam zrobic droznosc ale gin powiedziala ze to bez sensu bo ona na usg nic nie widzi I ze tylko bylo by to naciaganie mnie na Kase. Hmm normalnie juz MI rece opadaja bylam pewna ze cos wyjdzie.. Z jednej strony ciesze sie a z drugiej strony Dalej nie wiem jaka jest przyczyna braku fasolki

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co ona ma widzieć na USG? czy są zrosty na jajowodach? przecież tego na USG nie widać, dlatego jest to badanie drożności. A po za tym na jaka kasę? ja miałam zrobioną drożność za darmo w szpitalu...

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem osoba prywatnie ubezpieczona. Czesto musze placic z wlasnej kieszeni. Powiedziala MI ze be sensu ze owulacje sa ze nie mam sie czym martwic. Ze te badanie bez sensu. No I nie wiem Co mam o tym mysl ec. W klinice pierwszy termin mam 22 sierpnia. Pierwszy raz bylam u tej pani gin bo moj ginekolog MA teraz 3 tyg urlopu. No I ciagle slysze jej slowa 'czasem tak bywa'. No troche MI z tym zle bo dostalam rachunek na ponad 300 euro I Dalej nic nie wiem

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek mam przyjsc bo MA byc owu. Powiedziala ze bd MI robila usg I ze omowimy wyniki badan.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale owulacja nie ma nic do drożności... bo owulacja jest w jajnikach, a jajowody swoja drogą..w ogóle pierwszy raz o czymś takim słyszę, żeby lekarz porównywał owulację do drożności. Ja np mam niedrożny lewy jajowód i np w tym miesiącu miałam pęcherzyki i z prawej i z lewej strony.. a słowa "czasem tak bywa" to niech sobie schowa gdzieś głęboko w d... za przeproszeniem. Lekarze czasami chyba nie pojmują, że dla każdej z nas jest to bardzo ważna kwestia.. Ja w każdym razie trzymam mocno za Ciebie kciuki :)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pojade I tak zrobic ta draznosc. Ona dla mnie byla dziwna podeszla do mnie jak do baby ktora MA 15 lat I mysli a Co to Tam zajdzie to zajdzie. Mowie do niej ze 7 lat zero antykoncepcji ze tylko niby uwazalismy. Wiecie jak bywa z tym uwazaniem. Poprostu bylismy zdania ze jak sie przytrafi to bd fajnie. A stwerdzenie typu MA pani 26 lat jeszcze sie pojawi. Bylo dla mnie bardzo przykre. I chciala MI MA sile wcisnac tab dla mojego faceta. Jak jej mowil ze robilismy badania nasienia. I naprawde wyniki sa bardzo dobre

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A I jak na lekarke to jej jezyk niemiecki nie byl plynny. Pani chyba z rosji jest

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w male miejscowosci to kliniki bd miala ponad 150 km ale akurat o niej slyszalam tylko bardzo dobre opinie. Nie uslyszalam Tam od lekarza ze jeszcze sie trafi. Tylko ze jestesmy po to by jak najszybciej mogl a pani cieszyc sie swoim malenstwem. I w tej klinice pokladam wlasnie swoje nadzieje.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszlam na badania no pani ztej kliniki powiedziala ze moge juz zaczac robic badania zebym jak najszybciej mogla miec zabieg.

    Olga_89 lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie powodzenia :)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem kazda kobieta MA prawo byc matka nie wazne czy MA 18 lat 25 czy 40 jesli czuje ze chce dac malenstwu milosc powinna dazyc so celu. A nie czekac AZ sie trafi. I jak slysze jak inne kobiety mowia a Co ty Tam wiesz o zyciu to mnie nerwica bierze. Poprostu robmy to Co czujemy ze my chcemy nie to Co inni chca

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jestem po drugim badaniu bety. Z 1700 urosła po 48 godzinach do 3275. Czy to w porządku wynik?

    MalaZnadzieja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nevia wrote:
    Kochane, jestem po drugim badaniu bety. Z 1700 urosła po 48 godzinach do 3275. Czy to w porządku wynik?
    Tak

    Nevia lubi tę wiadomość

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super wynik :) trzymam kciuki

    Nevia lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz Gina? Ja ide w poniedzialek jeszcze do tej dziwaczki ale musze I tak miec te wyniki do kliniki wiec niech juz mnie zbada.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem powinnaś już teraz iść do jakiegokolwiek lekarza a nie do niej.. albo chociaż bierz poprawkę na wszystko co mówi i się nie stresuj niczym!

    Umówiłam się na 7 sierpnia... Ale nie wiem czy to nie za wcześnie,czy coś będzie już widać? To będzie mój 42 dc. Owulację miałamkoło 15 dnia tak myślę.
    Tak czy siak muszę iść choćby żeby się dowiedzieć co robić z tym duphastonem. Wydaje mi się że dosyć źle na niego reaguję. Choć może to też objawy ciąży. Sama już nie wiem co robić. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 22:25

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojde bo badania robilo laboratorium w franfurcie wiec napewno MI sie przydadza. Juz ostatni raz do niej pojde. Juz tylko czekam do 22 :) a moze poprostu zadz jutro I powiedz ze nie wiesz Co masz robic czy brac czy nie. Moze pani z recepcji zapyta lekarki powiedz ze to dla ciebie bardzo wazne. Moze sie Uda czegos dowiedziec.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie niestety moja Pani doktor jest na urlopie, także dopiero tego 7 uda mi się najwcześniej czegoś dowiedzieć... :(

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie MA innego gin w tej przychodni ktory by mogl zajzec w twoje papiery?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ