X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje ?
Odpowiedz

Kto testuje ?

Oceń ten wątek:
  • rtana Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Kurde no mam te plamienie plamie czysta krwia I nie mam zadnych boli. Te plamienie przyszlo po 3 dniach od terminu @. Bylam u swojego gin jednak MA urlop. Myslicie ze to cos zlego I jechac do innego? Ja lecze sie prywatnie wiec no przyjma mnie. Ale nie wiem czy robic z siebie idiotke z takim czyms
    czysta krew to znak ze zaczynasz sie oczyszczac.

    rtana
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!
    Poszłam dzisiaj sprawdzić betę. Wynik 959,50! Dziś 16dpo, aż jestem zaskoczona że już tyle. Ale się cieszę!
    Przy okazji zbadałam progesteron - 19,32.
    Co sądzicie o wyniku? Jest ok, czy za mało?
    Biorę akurat duphaston ale słyszałam że nie wpływa na wynik, bo to nie progesteron a dydrogesteron.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 16:56

    Karolcia89, agapat lubią tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekstra wynik bety i super progesteron !!! Gratulację :))

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Ekstra wynik bety i super progesteron !!! Gratulację :))

    Dzięki :)
    A co myślicie dziewczyny o duphastonie w tej sytuacji?
    Dostałam go na początku miesiąca i miałam zacząć od kolejnego cyklu lub w tym cyklu od 45 dnia jeśli będzie się tak przeciągał.
    No więc biorę, dziś piąty dzień, a miałam brać przez 10. Nie wiem czy w tej sytuacji mogę go odstawić czy raczej nie?
    Moja pani ginekolog przez 2 tygodnie będzie niedostępna, potem mam wizytę bo udało się przełożyć na trochę wcześniej.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Kasiamalutka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jestem tu nowa . Czytam to forum od kiedy zaczęłam 1 podejście do inf. Krótki protokół pcos . 11 oocytow z czego zaplodnili się 9 a 6 dotrwaloblastni.18.07 miałampodanego jednego blastusia na cyklu bezowulacyjnym. Był to 16dc. Endo 7.7 mm .Nikt nie padał mi progesteronu estradiolu itd brałam 3x1 tabletkę estrofem.
    dziś jest 8dpt beta <2
    mui/ml. Test sikany także negatywny czy to jest za wczesnnie. Bardzo się martwię


    Kasia
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiamalutka wrote:
    Hej
    Jestem tu nowa . Czytam to forum od kiedy zaczęłam 1 podejście do inf. Krótki protokół pcos . 11 oocytow z czego zaplodnili się 9 a 6 dotrwaloblastni.18.07 miałampodanego jednego blastusia na cyklu bezowulacyjnym. Był to 16dc. Endo 7.7 mm .Nikt nie padał mi progesteronu estradiolu itd brałam 3x1 tabletkę estrofem.
    dziś jest 8dpt beta <2
    mui/ml. Test sikany także negatywny czy to jest za wczesnnie. Bardzo się martwię

    Kasiu, test być może zrobiłaś za wcześnie, zagnieżdżenie jest między 7 a 12 dniem, a dopiero około 48h po tym organizm wytwarza betaHCG.
    Poczekaj kilka dni, minimum do 10 dnia, a bezpieczniej do 14.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Mikilove Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    |Jezu.. jeszcze dni to okresu (miejmy nadzieję że nie przyjdzie). Pocieszcie coś bo jak swojemu chłopakowi napisałam że się stresuje i nie mogę przestać myśleć co będzie to Jego odp mnie zszokowała: a co ma być? pewnie dostaniesz okres... jak co miesiąc" - a niby mu b. zależy. Wy macie wsparcie u swoich partnerów?

    Mikilove
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kur.. no ja mam bardzo duże wsparcie w mężu, nie jest jakiś wylewny, ale na każdym kroku czuję jego wsparcie.. tak by mi chyba nigdy nie napisał.. nawet nie wiem co miałabym jemu na to odpisać.. Mikilove a ile czasu jeszcze masz do okresu( który napewno nie przyjdzie! ;))? Trzymam kciuki, zeby Twój facet się mylił :*

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chce dziecka chyba bardziej niż ja, nawet czasem mnie wkurza juz tym bo ciagle o tym mowi. Ogólnie ostatnio to nasz główny temat do rozmów. Ale wiem, zw gdyby nie on to bym chyba zwariowała. Mikilove, jestesmy z Toba! Koedy testujesz ?;)

    j12msev.png
  • Mikilove Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    o kur.. no ja mam bardzo duże wsparcie w mężu, nie jest jakiś wylewny, ale na każdym kroku czuję jego wsparcie.. tak by mi chyba nigdy nie napisał.. nawet nie wiem co miałabym jemu na to odpisać.. Mikilove a ile czasu jeszcze masz do okresu( który napewno nie przyjdzie! ;))? Trzymam kciuki, zeby Twój facet się mylił :*

    okres mam mieć 31 planowo, ale już kilka razy robiłam tego samego dnia co miał przyjść i zawsze negatyw dlatego teraz sobie wyznaczyłam że test zrobię rano 3 sierpnia - gdyby okres nie przyszedł.

    Mikilove
  • Mikilove Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra pracuje w klinice która zajmuje się leczeniem bezpłodności, jest teraz w ciązy - zapytałam się jej czy to normalne że pary starają się po kilka miesięcy - usłyszałam: gdyby tak było to nie miałabym pracy. I jak tu być optymistycznie nastawionym?

    Mikilove
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikilove wrote:
    Siostra pracuje w klinice która zajmuje się leczeniem bezpłodności, jest teraz w ciązy - zapytałam się jej czy to normalne że pary starają się po kilka miesięcy - usłyszałam: gdyby tak było to nie miałabym pracy. I jak tu być optymistycznie nastawionym?

    Wydaje mi się że to zmora naszych czasów, za dużo chemii we wszystkim, ludzie są zabiegani, ciągle zestresowani, a to wszystko niestety wpływa na płodność.
    Hormony szaleją nie bez powodu. W ostatnich latach coraz więcej par stara się długo o dziecko i często nie obywa się bez pomocy lekarzy.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od poniedzialku znaczynam wszystkie badania. Zglosilam sie do kliniki. Lekarz powiedzial ze sie kwalifikujemy bo od Pol roku sie staramy. Moje ubezpieczenie pokryje zabiegi ja tylko musze wplacic 500 euro jako wklad wlasny. Moze teraz Uda sie szybciej. Pol roku temu moje badania wszystkie wyszly dobre. Wiec mam nadzieje ze szybko sie Uda. Juz tez mam dosc tego czekania na testowanie. Lekarz powiedzial ze jak chcemy odrazu mozemy zaczac od In vitro, ale ja sie boje mnogiej ciazy. Wogole bardzo mili ludzie I lekarze. Wszystkie papiery zalatwiaja sami. I zero problemow zwiazanym z tym ze my nie jestesmy po slubie. W polsce to najpierw pierdzielona biurokracja wiec jak to uslyszlam to odrazu zdecydowlam sie na klinike w de. Trzymam takze za was kciuki.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 28 lipca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    A ja od poniedzialku znaczynam wszystkie badania. Zglosilam sie do kliniki. Lekarz powiedzial ze sie kwalifikujemy bo od Pol roku sie staramy. Moje ubezpieczenie pokryje zabiegi ja tylko musze wplacic 500 euro jako wklad wlasny. Moze teraz Uda sie szybciej. Pol roku temu moje badania wszystkie wyszly dobre. Wiec mam nadzieje ze szybko sie Uda. Juz tez mam dosc tego czekania na testowanie. Lekarz powiedzial ze jak chcemy odrazu mozemy zaczac od In vitro, ale ja sie boje mnogiej ciazy. Wogole bardzo mili ludzie I lekarze. Wszystkie papiery zalatwiaja sami. I zero problemow zwiazanym z tym ze my nie jestesmy po slubie. W polsce to najpierw pierdzielona biurokracja wiec jak to uslyszlam to odrazu zdecydowlam sie na klinike w de. Trzymam takze za was kciuki.

    Powodzenia! Oby z pomocą lekarzy udało się jak najszybciej :)

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Kotałka Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 28 lipca 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Ja we czwartek miałam zastrzyk ovitrell, intensywna praca nad Fasolka ciagle trwa i tez za chwile będę testować :-) jejku! To drugi cykl z letrozolem i ovitrell, duphaston mam wziac od poniedziałku.
    Jeśli teraz nadal sie nie uda, lekarz zaproponował nam inseminacje przepływową, zeby sprawdzić czy jajowody sa drożne. Na poczatku nastraszyli mnie laparoskopia bo ponoc endometrioza, bo jeden jajnik mało widoczny i nie pracuje.


    Jestem dobrej myśli póki co :-) dziewczyny, czy zawsze testujecie w dniu miesiączki czy jakoś wczesniej?

    początek starań 2017r.
    maj 2018:
    monitoring cykli, stymulacja letrozolem, amh 1.08
    Mąż - ok

    grudzień 2018:
    stymulacja gonadotropinami - gonal f - ciąża ektopowa - usunięcie jajowodu :(

    marzec/kwiecień/maj 2019 - dalej próba na gonadotropinach choć z jednym jajowodem - :(

    amh 1.01
    czerwiec 2019- 1 IVF - protokół długi - metformax 2x850, menopur 225j - 2 pęcherzyki, 2 komórki, 2 zarodki - transfer 3 dzień - zarodek 8b - :(
    drugi zarodek zatrzymany rozwój

    wrzesień 2019 - 2 IVF - długi protokół - glukophage 3x500, wit. D 2x 2000j, inofolic combi, encortolon - 1x 1tabl, gonal+ mensinorm dawka 375j. - 8 pęcherzyków - 5 zarodków - 0 blastk (zatrzymane na 3-4 dniu 4b, 4c) :(
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 28 lipca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje juz 8 dni po. Wiem ze to glupie ale moj misiek caly czas mowi no sprawdz czy Tam ktos jest heh nie pracuje nie moge nosic nawet 2 butelek wody... Przekichane mam z nim. Jak mu powiedzialam ze jednak znow okres to zaczal plakac no I mnie tak Samo zaraz na placz wzielo lezelismy w kuchni na dywanie I razem plakalismy. Po czym wzial telefon I zadzwonil do kliniki. Mam nadzieje ze moze jakos teraz cos wyjdzie. Jestesmy 7 lat razem nigdy nie stosowalam zadnej antykoncepcji tylko poprostu uwazalismy. Moze jednak mimo the go ze nasze wyniki sa dobrze jest cos Co nie pozwala MI zafasolkowac. A ja coraz bardziej czuje ze moje zycie jest puste. Mam wspanialego faceta piekny dom Co chwile Wakacje a tak naprawde czuje sie zle. To takie smutne ze ludzie tak bardzo musze sie starac by zobaczyc te 2 upragnione kreski

    Kotałka lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Kotałka Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 28 lipca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja a badaliscie sie?

    początek starań 2017r.
    maj 2018:
    monitoring cykli, stymulacja letrozolem, amh 1.08
    Mąż - ok

    grudzień 2018:
    stymulacja gonadotropinami - gonal f - ciąża ektopowa - usunięcie jajowodu :(

    marzec/kwiecień/maj 2019 - dalej próba na gonadotropinach choć z jednym jajowodem - :(

    amh 1.01
    czerwiec 2019- 1 IVF - protokół długi - metformax 2x850, menopur 225j - 2 pęcherzyki, 2 komórki, 2 zarodki - transfer 3 dzień - zarodek 8b - :(
    drugi zarodek zatrzymany rozwój

    wrzesień 2019 - 2 IVF - długi protokół - glukophage 3x500, wit. D 2x 2000j, inofolic combi, encortolon - 1x 1tabl, gonal+ mensinorm dawka 375j. - 8 pęcherzyków - 5 zarodków - 0 blastk (zatrzymane na 3-4 dniu 4b, 4c) :(
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 29 lipca 2018, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ostatnio Pol roku temu caly zestaw hormony szyjka jajowody I nasienie partnera. W ostatnich miesiacach mialam robione badania krwi usg dopochwowe... Krotki pobyt na ginekologii... Znalezli plyny w Jamie otrzewnej ale juz sie wchlonely. Pozatym ze mam astme jestem zdrowa. Lekarz MI oznajmil ze teraz coraz czesciej ludzi Maja problemy nawet jesli wydawaloby sie ze wszystko jest wporzadku.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Kotałka Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 29 lipca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja chyba cos w tym jest co mowi Twój lekarz... my tez za specjalnie sie nie zabezpieczaliśmy, teraz mamy monitoring, ale czy to cos da... jestem pełna nadziei, a nie umiem sobie wmówić, ze mi nie zalezy, kiedy zalezy... póki co czekamy z testowaniem. Trzymam kciuki zeby nam wszystkim w końcu sie udało :-)

    początek starań 2017r.
    maj 2018:
    monitoring cykli, stymulacja letrozolem, amh 1.08
    Mąż - ok

    grudzień 2018:
    stymulacja gonadotropinami - gonal f - ciąża ektopowa - usunięcie jajowodu :(

    marzec/kwiecień/maj 2019 - dalej próba na gonadotropinach choć z jednym jajowodem - :(

    amh 1.01
    czerwiec 2019- 1 IVF - protokół długi - metformax 2x850, menopur 225j - 2 pęcherzyki, 2 komórki, 2 zarodki - transfer 3 dzień - zarodek 8b - :(
    drugi zarodek zatrzymany rozwój

    wrzesień 2019 - 2 IVF - długi protokół - glukophage 3x500, wit. D 2x 2000j, inofolic combi, encortolon - 1x 1tabl, gonal+ mensinorm dawka 375j. - 8 pęcherzyków - 5 zarodków - 0 blastk (zatrzymane na 3-4 dniu 4b, 4c) :(
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 29 lipca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie chyba Nam za bardzo zalezy. A ty masz jakies problemy zdowotne? Czy poprostu tak jak w naszej sytuacji niechce zaskoczyc?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ