X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje ?
Odpowiedz

Kto testuje ?

Oceń ten wątek:
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, ale ginekolog, której nie ufam za chu chu...

  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się wydaje, że to jednak nie duphastonie, bo dziś się czuje dobrze. Czyli to mogły być po prostu objawy ciąży we. Upałów..

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szwgierka jest w 7 miesiacu tez przez te upaly czuje sie masakrycznie czasem nawet MA omdlenia.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie wczoraj zemdlałam... A właściwie miałam lekki dzień. Dziś bardzo wykańczający A o dziwo czuję się lepiej.

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezka ta pogoda spac nie idzie nawet w nocy. No dobra od dzisiaj trza zaczac z ovu testami. Szkoda tylko ze moj chop tysiac km stad. Dobrze ze mam psa bo czasem idzie zglupiec tak samej w domu.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak Tam dziewczyny? Przyszly wszystkie wyniki moich badan niestety mam nieco podwyzszone TSH hmm bd prowadzone dalsze badania. Wszystkie inne wyniki dobre. Troche sie zmartwilam ale jak to powiedziala niech sie pani nie martwi. Oj no, 1 wrzesnia MA byc pierwsza IUI. Zobaczymy Co bd Dalej.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norma z labo byla od 2,4-3,4 MI wyszlo 4,2 ale pani doktor dzwonila do profesora z uniwersytetu w berlinie ktory powiedzial ze z moja waga I innymi czynnikami Norma jest do 4,0. Ja waze 46,5 kg. Robila usg wczoraj I byl piekny 20 mm pecherzyk. Mowila ze raczej nie mam sie czego obawiac.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wziela krew na t3 t4 lh I progesteron. Pozbieram wszystkie wyniki I w przyszlym tyg jak pojde do Pl przejde sie do innego Gina tak zebym miala wieksza pewnosc

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rzeczywiście tsh masz wysokie. U mnie kilka lat temu przy wartości nieco koło 3 włączono profilaktyczne leczenie jodidem. I pomogło, dziś mam 1 z kawałkiem. :)

    U mnie stres przed jutrzejszą wizytą. Powtórzyłam dziś jeszcze bete przyrost z 3275 (1.08) do 18215 (6.08). Więc chyba jest ok? Ciekawę czy będzie coś widać na usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 19:30

    MalaZnadzieja lubi tę wiadomość

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AZ sie boje ze MI odwolaja IUI. Pol roku temu mialam badana tarczyce I bylo wszystko OK. A tu Nagle takie cos. Wiesz Co przy takim wyniku juz napewno powinno cos widac. Gratuluje ci

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyca niestety lubi sobie tak zaskoczyć. Nie przejmuj się tylko jak najszybciej najlepiej wprowadź do swojej diety żywność bogatą w jod. Dodatkowo możesz brać jeszcze specjalne kąpiele. Mocno trzymam za Ciebie kciuki! :*

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche mnie to podlamalo. Ale owulacja byla wiec gin powiedziala I pani doktor ze glowa do gory I ze juz czeka zeby poprowadzic moja ciaze. Mimo wszystko jeszcze wierze ze moze jednak wszystko sie potoczy dobrze.do Gina kiedy idziesz?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj po 17. Już chciałabym mieć to za sobą i wyjść z wizyty z pewnością, że wszystko jest dobrze. :(

  • Mileczka96 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mam prośbę czy lukniecie na mój test ? już sama nie wiem co myśleć
    https://zapodaj.net/ee174a1956d01.jpg.html

    04.2018 Aniołek 7tc *

    11 cs

    hiperprolaktynemia
    długie cykle/ późna owulacja/ cykle bezowulacyjne
    bromergon 1/2 tab
    clostylbegyt 3-7dc
    duphaston
    pregnyl
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomoge nie widze tego twoje go testu.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nevia daj znac po wizycie. Ja w piatek ide po wyniki. Ale juz MI sie plakac chce bo wiem ze do wrzesnia nie Uda MI sie zbic tarczycy. Znow kolejne miesiace oczekiwan. AZ MI sie wszystkiego odechciewa. Mialam wybrac sie w Pl na dzidziusiowe zakupy z moim bo mu sie wiekszosc rzeczy podoba z Pl. A lekarz powiedzial ze mam teraz jechac ale pozniej przez najblizsze miesiace przestan podrozowac. Moj zalamany wrocil z delegacji siedzi na tarasie I ciagle sie wpatruje w moje wyniki I szuka czegos na necie. Tylko powtarza ze orzeciez bylo wszystko dobrze. Nie wiem jak go pzocieszyc wiem ze to jest do wyleczenia. Ale on chyba po tylu latach tak jak I ja MA juz dosyc. Specjalnie wzial caly wrzesien wolny mowil bd z toba po IUI I bd o ciebie dbal. Tak MI jest przykro ze AZ lzy MI Leca.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Kotałka Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    Nevia daj znac po wizycie. Ja w piatek ide po wyniki. Ale juz MI sie plakac chce bo wiem ze do wrzesnia nie Uda MI sie zbic tarczycy. Znow kolejne miesiace oczekiwan. AZ MI sie wszystkiego odechciewa. Mialam wybrac sie w Pl na dzidziusiowe zakupy z moim bo mu sie wiekszosc rzeczy podoba z Pl. A lekarz powiedzial ze mam teraz jechac ale pozniej przez najblizsze miesiace przestan podrozowac. Moj zalamany wrocil z delegacji siedzi na tarasie I ciagle sie wpatruje w moje wyniki I szuka czegos na necie. Tylko powtarza ze orzeciez bylo wszystko dobrze. Nie wiem jak go pzocieszyc wiem ze to jest do wyleczenia. Ale on chyba po tylu latach tak jak I ja MA juz dosyc. Specjalnie wzial caly wrzesien wolny mowil bd z toba po IUI I bd o ciebie dbal. Tak MI jest przykro ze AZ lzy MI Leca.

    MalaZnadzieja musisz byc silna :-) głowa do góry, wszystko na spokojnie, jestem z Tobą, tez mam pod górkę, ale jestem dobrej myśli. Musze...

    początek starań 2017r.
    maj 2018:
    monitoring cykli, stymulacja letrozolem, amh 1.08
    Mąż - ok

    grudzień 2018:
    stymulacja gonadotropinami - gonal f - ciąża ektopowa - usunięcie jajowodu :(

    marzec/kwiecień/maj 2019 - dalej próba na gonadotropinach choć z jednym jajowodem - :(

    amh 1.01
    czerwiec 2019- 1 IVF - protokół długi - metformax 2x850, menopur 225j - 2 pęcherzyki, 2 komórki, 2 zarodki - transfer 3 dzień - zarodek 8b - :(
    drugi zarodek zatrzymany rozwój

    wrzesień 2019 - 2 IVF - długi protokół - glukophage 3x500, wit. D 2x 2000j, inofolic combi, encortolon - 1x 1tabl, gonal+ mensinorm dawka 375j. - 8 pęcherzyków - 5 zarodków - 0 blastk (zatrzymane na 3-4 dniu 4b, 4c) :(
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze jakos Daje rade ale moj facet niezbyt. On twierdzi ze jest odemnie 9 lat starszy I ze mimo ze to ja mam problemy on twierdzi ze to jego wina. Nie wiem czy nie powinnismy isc do psychologa. On za bardzo to wszystko przezywa

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jego stres też na pewno dobrze nie oddziałowuje. Musicie podejść do tego na spokojnie. Być dobrej myśli.

    Wróciłam właśnie od lekarza. Na początku noc nie było widać... Ale potem zobaczyłam nawet bicie serduszka. Jednak Pani dr mówi żeby jeszcze podejść do tego na chłodno bo to ciąża po poronieniu od razu czyli z większym ryzykiem. Za 2 tygodnie mam kolejną wizytę.

    GS 16mm (czy to nie za dużo?)
    Uwidoczniono YS 3mm
    Pojedynczy zarodek 1,5mm
    FHR Uwidoczniono

    Czy na razie mam się nie martwić na zapas?

  • Nevia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dalej duphaston i dodatkowo jeszcze luteinę pod język 2x dziennie.

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ