X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psycha działa, ja nie wierzę w objawy tak wczesne, przed zagnieżdżeniem to nie ma bata żeby coś czuć;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przez caly czas ten stan podgoraczkowy .. wczoraj w nocy mialam prawie 38,0

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    38 to juz troche wysoka, zrób test koniecznie, bo jeśli będzie pozytyw, a temperatura wzrośnie to dobrze by było z nią coś zrobić.

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika, też mi się tak wydaje. no nic może w weekend się coś wyjaśni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ostateczny termin okresu .. jak sie nie pojawi to zatestuje 30.. ale to sie dluzy no :/

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, oby się nie pojawił;)

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, mierze w ustach i zdarza mi się przysnac w czasie mierzenia ;-) wiec może się przesunął, wole tak myśleć, bo i tak jak co miesiąc za bardzo się nastawiam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Aga, oby się nie pojawił;)

    Tez mam taka nadzieje .. za ciebie tez trzymam kciuki <3 :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika wytrzymaj. Najgorzej przetrwać rano a później jakoś dzień zleci.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jakaś dzisiaj. Cały dzień chce mi się spać, a próbowałam zasnąć i chyba od tego myślenia nie mogę, jestem tak wymęczona jakbym miesiąc nie spała. Dziś to już zaraz koniec dnia, wieczory szybko mi lecą, bo mąż jest w domu i jeszcze tylko jutro, jeśli mnie nie zaleje wcześniej, bo trochę się czuję okresowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam mocno kciuki za wszystkie "Oczekujące" !! :)

    Audobrandessa, Betti-85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Masakra jakaś dzisiaj. Cały dzień chce mi się spać, a próbowałam zasnąć i chyba od tego myślenia nie mogę, jestem tak wymęczona jakbym miesiąc nie spała. Dziś to już zaraz koniec dnia, wieczory szybko mi lecą, bo mąż jest w domu i jeszcze tylko jutro, jeśli mnie nie zaleje wcześniej, bo trochę się czuję okresowo.
    nie zaleje, nawet tak nie myśl. Ty zmęczona, a ja tryskam energią, ale wcześnie chodze spać bo po prostu padam. Dzisiaj brzuch nie dokucza, prawie wcale nie boli tylko tak ćmi (gdybym nie "nadsłuchiwała" swojego organizmu to bym nie zauważyła ćmienia)... nie wiem co o tym myśleć. piersi mam spore nawet mój mąż to zauważył, stwierdził, że takich nigdy nie miałam, a ja do płaskich należę hehe

    kiciaa lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zawsze duże i ciężkie przed okresem. Aż się boje jutrzejszej tempki. Powiem Ci, że najlepiej to o tym wcale nie myśleć, tylko mi to ciężko przychodzi:p ale w poprzednim cyklu miałam milion objawów więc w tym już niczego nie traktuje jako objaw ciąży tylko jako zbliżającego się okresu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się boję mierzyć jutro. dzisiaj też nie wiedziałam czego się spodziewać, troche mi ulzyło jak zobaczyłam skok. Kochana jeszcze jeden dzień- chyba na zawał padne w sobotę robiąc ten test... boję się, że jednak może się nie udać... potem zastanawianie się gdzie tkwiła przyczyna...

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który cykl Ty się starasz? Łatwiej jest nie zajść niż zajść, pamiętaj;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 cykl. a Ty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmujcie sie jutrzejszym dniem, jakos to bedzie =)Trzeba myslec pozytywnie. to kiedy teraz testujemy =)? Martika ? 30 -tego :D ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga TY tez 30? dołącz do nas :)

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co Dziewczynki, musze sie z Wami podzielic moim jedynym objawem który traktuje poważnie. Od kiedy odstawilam tabletki tj. 5 miesiecy zawsze w 21,22 lub 23 mialam plamienia a w tym cyklu ich nie ma! Pierwszy raz! a nie zaczelam brac zadnych lekòw oprocz euthyroxu na tarczyce. Myslicie ze to moze byc spowodowane zaplodnieniem?!?? ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie NEGATYWNIE :( czekam teraz na napewno spozniona @...

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ