X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika, ja też mam właśnie test wysokiej czułości i liczę że może coś pokaże już w weekend. jeśli dasz radę to wytrzymaj do weekendu, będziesz miała bardziej prawdopodobny wynik jednak...

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu zupełnie nowa, ale też się przyłączę :)
    Dzisiaj 7dpo i dziwny spadek temperatury... Zobaczymy jak będzie jutro... Faza lutealna trwa u mnie zazwyczaj 12 dni więc testować planuję we wtorek, tylko nie wiem jak wytrzymam... A, no i to nasz 10 cykl starań, na razie wspomagam się jedynie eutyroxem od 2 lat, ale jak się nie uda do października, to będziemy dalej weryfikować, czy coś trzebaby podleczyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka, to moze dopisze nam szczescie =) ja od paru dni czuje sie chora.. bol glowy,katar, kaszel .. bol gardla..czuje sie jakbym miala stan podgoraczkowy.. niektorzy mowia,ze to czasami tez wczesny objaw ciazy, ale niechce sie nakrecac.. Do tego zmiezylam temperature 15 min temu .. i wynosila ona 37,7 .. wiem ze trzeba z rana..ale jeszcze nigdy taka wysoka nie byla. Kciukam za kazda z nas , by sie wreszcie zazielenilo <3 ;* zycze milego wieczoru =)

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, ten spadek wygląda obiecująco:)Jeśli tempka Ci jutro wzrośnie to myślę że możesz spróbować testować wcześniej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili gratuluję super wzrost :)
    storczyku, następny cykl będzie Twój zobaczysz. trzymam kciuki za Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika mnie też korci jutro żeby testować. osiwieje do soboty... ale coś czuje że znowu nie wyjdzie.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti-85 wrote:
    martika, ja też mam właśnie test wysokiej czułości i liczę że może coś pokaże już w weekend. jeśli dasz radę to wytrzymaj do weekendu, będziesz miała bardziej prawdopodobny wynik jednak...

    Korci mnie jutrzejszy dzień, ale nie chce rozczarowań, więc czekam do soboty, gorzej jak w sobotę będzie negatyw;p

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    martika mnie też korci jutro żeby testować. osiwieje do soboty... ale coś czuje że znowu nie wyjdzie.

    Kochana nie ma mowki, była umowa czekamy do soboty!:D

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu zupełnie nowa, ale też się przyłączę :)
    Dzisiaj 7dpo i dziwny spadek temperatury... Zobaczymy jak będzie jutro... Faza lutealna trwa u mnie zazwyczaj 12 dni więc testować planuję we wtorek, tylko nie wiem jak wytrzymam... A, no i to nasz 10 cykl starań, na razie wspomagam się jedynie eutyroxem od 2 lat, ale jak się nie uda do października, to będziemy dalej weryfikować, czy coś trzebaby podleczyć.

    3mam kciuki, niech jutro tempka ładnie odbije:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki !!
    Musiałam koniecznie wejść i napisać żeby podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością :D
    o tuż dziś o godzinie 5.30 robiłam test...
    i oto jego wynik:

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/131eb757c7d23d47.html

    [w sumie bałam się że nic nie wyjdzie bo to nasz pierwszy cykl starań, temperatury też nie mierzyłam... a jednak się udało :D cała się trzęsę jak szalona ;) ]


    oczywiście trzymam kciuki za pozostałe testujące !!


    Audobrandessa lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciaa --- SUPER GRATULACJE --> witaj po zielonej stronie :) Zrób koniecznie beta hcg i powtórz za 48h żzeby zobaczyc czy hormon przyrasta prawidłowo i czy ciąża rozwija się dobrze ;)

    kiciaa lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wooow, dwie piekne kreseczki !!! Gratuluje :D Teraz nas pozarazaj :D

    kiciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;)

    Chętnie Was pozarażam !! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. U mnie dzisiaj spadek, aż się boję co będzie jutro z moją temp. Trzymajcie kciuki żeby odbiła. I mogę obiecać, że jeśli jutro odbiję to też testuję 30.08 :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki !! Bądź dobrej myśli !! :)

    emka@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciaa GRATULUJĘ SUPER WIADOMOŚĆ :)
    emka@ moze implantacja? podobno zagnieżdżanie jest od 5 do 12 dpo a Ty nie miałaś wcześniej gwałtownego spadku. trzymam kciuki żeby jutro odbiła.
    U mnie dzisiaj 37,2- najwyższa w tym cyklu, ale aż się boje jutra

    kiciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja naprawde zaczynam rozwazac ze to jakis wirus. Te wzdecia mdlosc. Moj maz tez sie dziwnie czuje od strony brzucha a dzis rano moj syn mial biegunke. A temp. podwyzszona u mnie moze przez to ze moj organizm walczy w infekcja???Trace nadzieje... dzis mnie brzuch boli jak na @ :(

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ Dziewczyny!
    Bilibili- Gratulacje pięknej bety!!!
    Kiciaa- również gratulacje i życzę zdrówka :)

    Ja dziś też poranek mam szczęśliwy bo odbiła mi tempka na 37,00C :D Może przedwczoraj była implantacja??? Nadzieja umiera ostatnia ;)

    kiciaa, bilibili lubią tę wiadomość

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o grype żołądkową to coś może w tym byc niestety... :( Ja też w tym miesiacu mam mdłości a nigdy w żadnym miesiącu przy staraniach tak nie miałam ale... no właśnie jest jedno ale ;) Mój mąż miał w niedziele grype żołądkową taką jednodniówkę. Chodziłam przy nim, herbatki donosiłam ale oprócz mdłości które sie utrzymują wieczorami nic więcej sie ta grypka nie rozkręciła... wiec może cos w tym byc ale nie musi! ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka i shaja88 - życzę Wam abyście doznały takiego zaskoczenia jakie mnie spotkało dziś rano :D

    :*

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ