X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka zrób test jutro, przeglądałam wykresy dziewczyn kiedyś i niektóre miały pozytyw 16 dpo. uszy do góry dopóki nie ma @ jest nadzieja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Ja mam zawsze duże i ciężkie przed okresem. Aż się boje jutrzejszej tempki. Powiem Ci, że najlepiej to o tym wcale nie myśleć, tylko mi to ciężko przychodzi:p ale w poprzednim cyklu miałam milion objawów więc w tym już niczego nie traktuje jako objaw ciąży tylko jako zbliżającego się okresu.
    JUTRO TESTOWANKO KOCHANA :) JESZCZE TYLKO 1 DZIEŃ

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa widzę, że u Ciebie tempka cudowna:D Ja 2 cykl.

    Aga my 30go, a Ty nie dziś?:)

    Fredka, wykres ładny, jeszcze nie ma co przesądzać.

    Shaja nie wiem, po tabletkach hormony trochę się utrzymują w organizmie,troche potem mogą świrować może to było tym spowodowane, ciężko powiedzieć, w każdym razie dobrze, że ich już nie ma, tych plamień, to dobrze świadczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 08:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sama nie wiem.. dzisiaj tempka spadla,ale jest wyzsza niz w poprzednich cyklach..program poraz trzeci przesunol mi owulacje.. :/ napewno z tego powodu,bo przy goraczce mialam wysoka temperature.. no sama juz nie wiem co z tym wykresem.. mam nadzieje ze owulka byla szybciej.. jesli okres sie dzis nie pojawi to jutro tez zatestuje =) od samego rana biegam na ubikacje i sprawdzam z strachem czy przylazla wredota czy nie ,,masakra..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, tak sie balas dzisiejszej tempki a przeciez jest dobrze, bardzo dobrze :D Chyba mysle, ze sie zazieleni =)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga testuj z nami jutro, bo u Ciebie to naprawdę niewiadomo. No bałam się, bo sie wczoraj dziwnie czułam,ale w sumie to u mnie za krótko na fl, nadal się boje im bliżej tym bardziej, u mnie nieciążowe wykresy wyglądają podobnie do obecnego, troche tylko bardziej tempka skakała, ale mierzyłam wcześniej w ustach więc pewnie dlatego były różnice.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    Ja juz sama nie wiem.. dzisiaj tempka spadla,ale jest wyzsza niz w poprzednich cyklach..program poraz trzeci przesunol mi owulacje.. :/ napewno z tego powodu,bo przy goraczce mialam wysoka temperature.. no sama juz nie wiem co z tym wykresem.. mam nadzieje ze owulka byla szybciej.. jesli okres sie dzis nie pojawi to jutro tez zatestuje =) od samego rana biegam na ubikacje i sprawdzam z strachem czy przylazla wredota czy nie ,,masakra..

    Myślę, że powinnaś zignorować tą wyskoą temperaturę, bo jak sama piszesz miałaś stan podgorączkowy i ta wartość zaburza cały obraz wykresu. Wydaje mi się, że nie miałaś jeszcze owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie tak bardzo jak i ty ..a moze bardziej.. dzis termin okresu.. a ZAWSZE pokazywala ona sie jak w zegarku .. jak nie rano to pod wieczor...dopiero jak do wieczora jej nie ujrze to dopiero bede mogla robic sobie nadzieje..jedno co jest inaczej to to ze nie bola mnie dzis piersi..a zawsze mam ciezkie przed okresem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to ? ze wcale ??? :000

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    jak to ? ze wcale ??? :000

    No zdarzają się cykle bezowulacyjne.. Ale weź to na logikę - Masz dzisiaj albo jutro dostać okres i jakby faktycznie była owu tak jak masz zaznaczoną to miałabyś fl 3-dniową? Ewentualnie owu miałaś 16/17 dzień cyklu, ale nie można stwierdzić jednoznacznie, bo nie ma temperatur do początku cyklu. Dlatego ważne jest żeby mierzyć temperaturę cały cykl, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak może być jak mówię - zakładając, że temperatury w I fazie cyklu miałaś na poziomie 36,3 - 36,4 to mialaś owu 16/17 dc. Tylko, że program nie wyznaczył, bo nie miał sześciu niższych temperatur przed owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy, z poczadku program zaznaczyl mi dzien owu w 16/17 dniu .. potem znow przesunol..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jakby nie patrzeć to serduszek było dużo to może coś się wykluje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam taka nadzieje =) Za ciebie tez trzymam kciuki =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    mam taka nadzieje =) Za ciebie tez trzymam kciuki =)

    Dzięki, ale nawet nadziei w tym cyklu nie mam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to kiedy testujesz? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli dzis @ nie zawita to jutro..

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może być tak jak Sylwia pisze i jeśli był bezowulacyjny to może się wydłużyć. Ale myślę, że mogła być wtedy co na początku wyznaczył. Aga a Ty prowadziłaś wcześniej wykresy? Jaką miałaś temperaturę w pierwszej fazie?

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/5f80cd257001948f9cd4a95ce0c4e519

    ten cykl byl poprzedni ..

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moim zdaniem owulacja była 16-17 dc i mogłaś testować już ponad tydzień temu:D

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ