X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje ok 10 kwietnia :)?
Odpowiedz

Kto testuje ok 10 kwietnia :)?

Oceń ten wątek:
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenna gratuluje!!!!!!!!!!

    polkosia, Magdalenna lubią tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenna wrote:
    Dzisiaj zrobiłam drugi test i dalej nie wierzę. Jest druga kreseczka, bledsza ale bardzo wyraźna :D Dzisiaj idę na betę, zobaczymy czy się potwierdzi :D

    na pewno sie potwierdzi :D dwie kreski to dwie kreski :D

    Magdalenna lubi tę wiadomość

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test i negatyw. Czekam na @ tylko jakoś tak dziwnie nie czuje by miała przyjść, wczoraj wieczorem odczuwałam takie dziwne lekkie kłocie w pochwie, później ustało. Sutki trochę powiększone, ale piersi nie bolące bynajmniej nie uciążliwie jak to zwykle przed @. Śluz mokry kremowy (zastanawiające) temp dziś w górę...

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenna! Gratulacje!

    Ja walki z cieniami dzień drugi. Dzisiaj znów cień cienia, trochę wyraźniejszy, bo wczoraj to był praktycznie ciemniejszy odcień bieli, dziś jest delikatny róż, no ale dalej to jest cień jedynie, a @ planowana na niedzielę, więc spokojnie sobie czekam, bo wiem, że różnie może być...

    polkosia lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ja też mam planowaną na sb/niedziele dziś totalny negatyw więc czekam na @ bo nawet cienia cienia cienia nie było :((((((

    polkosia lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kitty Ty niegrzeczna!! Nie poczekałaś na mnie z testem :( miałyśmy jutro razem testowac :P No nic to, wybaczam :) Ja się zastanawiam czy jutro zrobic bo tempka spadła nieco i jakoś tak czuję że nic z tego.Zresztą mam tylko testy z allegro a one podobno pózno dosyc cokolwiek pokazują.Do apteki daleko,nie chce się jechac.Chyba się wstrzymam jeszcze pare dni z testowaniem,parę dni nadzieji dłużej :p Przykro mi że Twój teścik negatywny :( Ale jesteś dopiero na początku drogi także czekac na @ i ładnie działac w kolejnym cyklu.Mnie pewnie to też czeka ehh. Buziakuje <3

    kittykate lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 wrote:
    Zresztą mam tylko testy z allegro a one podobno pózno dosyc cokolwiek pokazują. <3

    No wiem zła jestem na siebie po temp w górę ładnie poszła, też testowałam tym z allegro!!!! cholercia więc jest szansa :)
    MAM BOBO TEST W DOMU ale nie chciałam go psuć na tak ważną chwilę :)
    jak temp nie spadnie to w niedz lub w pon zatestuję bete!

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Mee Koleżanka
    Postów: 60 57

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki!

    Ja wczoraj wieczoram zrobiłam test w kiblu knajpianym żeby szybciej było (niż w domu) :D Mimo że wynik negatywny, mega cieszę się że zrobiłam, bo całe napięcie siadło i już normalnie dziś funkcjonuję i nastawiam się na nowy cykl.

    Ale gdyby nie test i dzisiejszy mega spadek temperatury (o 0,5!), byłabym pewna że jestem w ciąży, bo nigdy mi się jeszcze tak okres nie spóźniał, a objawów przedokresowych wciąż nie mam.

    Mam nadzieję że chociaż jednej z was się uda w tym miesiącu :)

    80f9ae3ba5e22e38dd0e65f9baaf4230.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrcze, widzisz wszystko jest możliwe tak nas organizm nakręca i daje nadzieje a potem wielki spadek i wielkie rozczarowanie:(
    Ten mój cykl średnio widzę ... ale póki nie ma @ zawsze mam jakąś tam nadzieję... i to że nie masz objawów jak na @@ zastanawiające - ja zawsze miałam a teraz też nie mam... perfidnie nas oszukuje i z nami pogrywa wredna jedna :/

    polkosia, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzisiaj powtorzylam test i kreska jest bledsza niz ostatnio ;(((( tak mi smutno ze nie wytrzymam...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy myślicie, że można wierzyć w test, który rano wychodzi negatywny, a po 2-3h ma drugą kreskę?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia wydaje mi sie ze nie, a robiłaś ???

    Kate

    np55zzc.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dziś zrobiłam, bo mnie rano wzięło na rzyganie przy śniadaniu i się zdziwiłam :P To był test po 5h od przebudzenia i porannego moczu, dlatego nie wiem czy w to wierzyć? Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i w poniedziałek lecę 2x na betę.

    A jak u Ciebie?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta w 12 dpo ujemna. Okresu brak.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    zrobiłam test i negatyw. Czekam na @ tylko jakoś tak dziwnie nie czuje by miała przyjść, wczoraj wieczorem odczuwałam takie dziwne lekkie kłocie w pochwie, później ustało. Sutki trochę powiększone, ale piersi nie bolące bynajmniej nie uciążliwie jak to zwykle przed @. Śluz mokry kremowy (zastanawiające) temp dziś w górę...

    Jesteśmy chyba w bardzo podobnym momencie...u mnie od wczoraj też śluz bardzo wodnisty, ale niestety dziś spadek temperatury, umieram z ciekawości, jaka będzie jutro. Poza tym mam cały czas bardzo wrażliwe sutki, nabrzmiałe i wzdęty brzuch. Test rano niestety negatywny. @ planowo w poniedziałek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 19:02

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    No wiem zła jestem na siebie po temp w górę ładnie poszła, też testowałam tym z allegro!!!! cholercia więc jest szansa :)
    MAM BOBO TEST W DOMU ale nie chciałam go psuć na tak ważną chwilę :)
    jak temp nie spadnie to w niedz lub w pon zatestuję bete!

    Jak to jest z tymi testami z allegro? Są zawodne? Ja kupiłam płytkowe, były śmiesznie tanie ale wyglądają prawie tak samo jak bobo testy, nie mają żadnych przebarwień ani niczego niepokojącego.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku miesięcy używam testów owulacyjnych z Allegro i jestem bardzo zadowolona. Działają i w 100% się potwierdzają. Myślę, że z ciążowymi może być podobnie.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Tak, dziś zrobiłam, bo mnie rano wzięło na rzyganie przy śniadaniu i się zdziwiłam :P To był test po 5h od przebudzenia i porannego moczu, dlatego nie wiem czy w to wierzyć? Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i w poniedziałek lecę 2x na betę.

    A jak u Ciebie?

    Ja tak miałam, w czwartek. @ planowana na jutro, już dzisiaj wyraźna druga krecha i pierwsze wymioty... powiem Wam lekko nie będzie...

    Niech mi ktoś powie, że nie można mieć objawów na tydz przed okresem to udusze osobiscie!! tydz przed czułam nudnosci, klucie i ciagniecie w podbrzuszu!

    polkosi nie chce robic niepotrzebnej nadziei, ale brzmisz mi znajomo ;)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to fałszywy alarm. Dziś dwa testy po 1 kresce.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mdłości tylko dwa razy.. tydzien po owulacji i wydawało mi się to za wcześnie - teraz wiem że coś w tym było :)
    Test z allegro 10 dnia pokazał jedną kreske, a testy z apteki (pink test i nordtest) w 12dpo pokazały bladą II kreskę z tym że na nordtest wyszła wyraźniejsza (pink miał czułość 25 nordtest musiał mieć wieksza)

    Co do objawów, ból brzucha jeszcze czasem jest ale mały i inny niż ten okresowy, za to mam taki wzdęty wywalony ( wiadomo - endometrium się powiększa), zaczęłam częściej chodzić siku, sutki mam wyraźnie większe, piersi nabrzmiałe, sutki rwą (teraz w staniku mniej) no i śluz wodnisto-kremowy inny niż zwykle... i więcej :)
    Gdyby nie liczyć piątku kiedy czułam się jakby mnie czołg przejechał i taki ból brzucha (mysle ze wtedy było zagnieżdżenie) to wcale nie czułam się tak na 100 % przed okresem... :)
    Powodzenia dziewczyny i czekam z Wami na zielone wieści!
    Jutro lecę na bete!

    gosia_9020, Lola30 lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ