X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje ok 10 kwietnia :)?
Odpowiedz

Kto testuje ok 10 kwietnia :)?

Oceń ten wątek:
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik nast. cykl będzie Twój !
    Ja tez poki co czekam :) NIE STRESUJE SIE!
    będzie co ma być!

    Kate

    np55zzc.png
  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Ja też mam zamiar testować 10 kwietnia, ze względu na to, że moja faza lutealna trwa 11 dni. Czuję się różnie, dziś rano miałam mdłości i straszny trądzik mi się pojawił, chociaż wykres nie jest za bardzo obiecujący, ale tak jak Kitty przeglądałam galerię ciążowych wykresów i zupełnie zasada wysokiej temperatury się nie sprawdza!
    Także jestem dobrej myśli i trzymam za nas kciuki!

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety najwcześniej 12 kwietnia - nie chce się za pierwszym razem od razu rozczarować! Zara zerknęłam na Twój wykresik i masz ładne tempki - wyższe w II fazie więc jest ok:)
    U mnie też faza lutealna trwa tak 12 dni myślę :)
    Ale czekam jeśli do ostatniego dnia temp nie spadnie i @ się nie pojawi wtedy zatestuję.

    Trzymam kciuki!

    zara lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zara również trzymam kciukasy :)

    Ja do jutrzejszego testowania chyba zwariuje :/ normalnie miejsca nie mogę sobie znaleźć a do tego brzuch jakoś pobolewa [ mam nadzieję że nie na @ ]

    A Wy jak tam dziewczynki się trzymacie z testowaniem?

    kittykate, julianna, zara lubią tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musze koniecznie wiedzieć w sobotę jaki jest wynik czy I czy II krechy :), także jak nie wytrzymam najszybciej w czwartek lub piątek z rana teścik i najwyżej na potwierdzenie beta :) ale gdybym wiedziała, że już wyjdzie wszystko to bym zrobiła już natychmiast... teraz pobolewa mnie podbrzusze, taki typowy ból miesiączkowy..

    Lila84, zara lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez to czekanie idzie ześwirować. Ja na (nie)szczęście mam pracę magisterską do napisania, więc w większości czasu to mnie zajmuje, ale jak już sobie zrobię na chwilę przerwę, to bezustannie: udało się czy znowu nie. Dobrze że nie mam testu w domu, bo dopiero by mnie korciło!

    polkosia, kittykate lubią tę wiadomość

  • Kosmitka Znajoma
    Postów: 27 37

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poroniłam w listopadzie 2012 wiec troszke czasu minęło. Niczym sie nie wspierałam, brałam tylko kwas foliowy i witaminTest zrobiłam w 13dpo :) Dziekuje Wam dziewczyny i trzymajcie za mnie kciuki :) Jutro z rana lece na bete:)

    M4DZI4, ampoule lubią tę wiadomość

    9dh4veq.png
    2b25348c6c7dc7afa75ad6ea6b6d54e0.pngbabyboom
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmitka wrote:
    Poroniłam w listopadzie 2012 wiec troszke czasu minęło. Niczym sie nie wspierałam, brałam tylko kwas foliowy i witaminTest zrobiłam w 13dpo :) Dziekuje Wam dziewczyny i trzymajcie za mnie kciuki :) Jutro z rana lece na bete:)
    Trzymam mocno kciuki za wysoką betkę!!!

    Kosmitka lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dwie kreski :D wlasnie jestem w szpitalu (pracuje na ginekologii) i czekam na wynik beta :D Nie moge w to uwierzyc !!!

    polkosia, Magdalenna, M4DZI4, Lila84, kittykate, ash lubią tę wiadomość

  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla dziewczyn, którym się udało. Spokojnej ciąży.

    Ja bez bicia przyznaję się, że nie wytrzymałam oczywiście i wczoraj zatestowałam ;) bez zaskoczenia, jedna kreska. Poczekam jeszcze kilka dni w takim razie i jak @ nie przyjdzie to powtórzę test.

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zrobiłam test z porannego moczu o czułości 25, no i wyszedł negatywny :(

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dwóch kreseczek :) ja mam ciągle nadzieję że temperatura odbije do góry... naiwna ;p

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za wcześnie... Ja wiem, że niektórym już 9-10 dpo wychodzi pozytyw, ale większości jednak później - 12, a nawet 15 dpo dopiero. Ja też wcześniej testuję, bo jednak mam nadzieję, ale zdaję sobie sprawę, że małe szanse. Bądźmy dobrej myśli :)

    M4DZI4, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia wrote:
    U mnie tez dwie kreski :D wlasnie jestem w szpitalu (pracuje na ginekologii) i czekam na wynik beta :D Nie moge w to uwierzyc !!!
    Wow, super.Moje gratulacje!!!

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia gratulacje :) Trzymam kciuki za bete :)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 87.35 :) Dziekuje !!! <3 jestem tak pobudzona ze nie wiem co mam ze soba zrobic, dalej nie moge uwierzyc. Trzymam mocno kciuki za Was!!!

    ash lubi tę wiadomość

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do robienia jakichkolwiek testów proponuje czekac jak najdluzej. Sama sie na tym przejechalam. Z tym, ze ja nie mam pewnosci kiedy mialam ovu, ale według wyliczen 16.03. Beta po tygodniu negatywna, po dwoch negatywna, dopiero dzis 11 dni po spoznionym @ pozytywny. Bylam juz niemal pewna ze mam cos z hormonami !! Wiem, ze ciezko nie robic testow, ale trzeba jakos wytrzymac :) powodzenia dziewczyny!

    polkosia, zara, Emiliada, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

  • mala86 Koleżanka
    Postów: 38 45

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i rozczarowanie, beta negatyw i przyszła @ po jednym dniu opóźnienia:(:(:( Nic jak to powiedział mój M po okresie znów serduszkujemy:)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    - Leczona niedoczynność tarczycy i hiperprolaktylemia
    - zmiana Kliniki Niepłodności po 2 cyklach
    - Trzecie HSG ( tym razem z rozszerzeniem szyjki macicy która miała wadę budowy )wreszcie udane :)
    >>>>> 16 cykl starań, 2 z CLO UDANY !!!!

    14.04.2015 II kreseczki - JEST NASZ CUD


  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny! Życzę Wam spokojnej ciąży i dużo zdrowia dla Was i maluszków :) U mnie temp niestety dalej leci na łeb, na szyję, więc już się nie spinam bo nie mam na co liczyć w tym cyklu, czekam na @, tylko bardzo smutno :(

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zara wrote:
    Gratuluję dziewczyny! Życzę Wam spokojnej ciąży i dużo zdrowia dla Was i maluszków :) U mnie temp niestety dalej leci na łeb, na szyję, więc już się nie spinam bo nie mam na co liczyć w tym cyklu, czekam na @, tylko bardzo smutno :(

    ja wczoraj mialam dola bo temperatura spadala i juz sie szykowalam na @... A tu dzis nieznaczny wzrost...moze jeszcze zatestuje w tym cyklu ;)

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ