X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Która z was jest świeżo po owulce???
Odpowiedz

Która z was jest świeżo po owulce???

Oceń ten wątek:
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    No ja już chciałam dzisiaj robić ale tempka spadła trochę więc jak jutro jeszcze spadnie to chyba odpuszczę testowanie..ale i tak dziękuję ♥️

    8 dpo też dobrze, ja szłam akurat 6dpo bo 7 i 8 to był week . Trzymam kciuki żeby próg był piękny 😊🍀

    Faktycznie lekki spadek u Ciebie, ale mam nadzieje ze jutro odbije za dziś! ☺️💚

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Faktycznie lekki spadek u Ciebie, ale mam nadzieje ze jutro odbije za dziś! ☺️💚
    Zobaczymy 😊🍀 ale nie liczę na dużo bo te objawy chyba typowo na okres 😄

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , u mnie temperatura wzrosła ale czuje ze to przez brany progesteron , piersi bolą jak na okres wiec chyba u mnie nic z tego nie będzie 😩 czyje się jak przy Pms patrzyłam swoje ostatnie cykle i w listopadzie było identycznie

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Hej dziewczyny , u mnie temperatura wzrosła ale czuje ze to przez brany progesteron , piersi bolą jak na okres wiec chyba u mnie nic z tego nie będzie 😩 czyje się jak przy Pms patrzyłam swoje ostatnie cykle i w listopadzie było identycznie
    Jusia, moim zdaniem masz bardzo ładny wykres! Pamiętaj, że niejednokrotnie objawy wczesnej ciazy są bardzo do zbliżone do objawów pms. Nie zamartwiaj się na zapas, dopóki nie ma @- Piłka jest w grze.
    3mam kciuki 🍀

    Jusia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Hej dziewczyny , u mnie temperatura wzrosła ale czuje ze to przez brany progesteron , piersi bolą jak na okres wiec chyba u mnie nic z tego nie będzie 😩 czyje się jak przy Pms patrzyłam swoje ostatnie cykle i w listopadzie było identycznie
    Przybijamy piąteczka u mnie pewnie w sobotę lub w niedzielę będzie a w pon pewnie będę umawiać monitoring 😏 kiedy te starania się skończą... Gdybym znała datę końca byłoby mi łatwiej...

    Jusia88 lubi tę wiadomość

  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Przybijamy piąteczka u mnie pewnie w sobotę lub w niedzielę będzie a w pon pewnie będę umawiać monitoring 😏 kiedy te starania się skończą... Gdybym znała datę końca byłoby mi łatwiej...
    Dla mnie te starania też są uciążliwe. Mam wrażenie, że moje życia obraca się tylko wokół cyklu- najpierw czekanie aż okres się skończy, potem czekanie na owulke, potem śledzenie wykresu i czekanie na @. I tak miesiąc w miesiąc...
    Jedyny plus, że tak jak Karo123 przestałam zapisywać objawy domniemanej ciąży - czuję większy spokój psychiczny gdy nie przypisuje każdego ukłucia itp. ciąży (dotychczas tylko urojonej) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 10:44

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy90 wrote:
    Dla mnie te starania też są uciążliwe. Mam wrażenie, że moje życia obraca się tylko wokół cyklu- najpierw czekanie aż okres się skończy, potem czekanie na owulke, potem śledzenie wykresu i czekanie na @. I tak miesiąc w miesiąc...
    Jedyny plus, że tak jak Karo123 przestałam zapisywać objawy domniemanej ciąży - czuję większy spokój psychiczny gdy nie przypisuje każdego ukłucia itp. ciąży (dotychczas tylko urojonej) :)
    Też mam takie wrażenie chociaż ja osobiście gorzej się czułam jak czekałam na hsg bo czekałam na nie około 3 miesięcy... Teraz jak działam mimo wszystko psychicznie mi lepiej bo coś robię w tym kierunku każdej z nas w końcu się uda :)

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Hej dziewczyny , u mnie temperatura wzrosła ale czuje ze to przez brany progesteron , piersi bolą jak na okres wiec chyba u mnie nic z tego nie będzie 😩 czyje się jak przy Pms patrzyłam swoje ostatnie cykle i w listopadzie było identycznie

    Jusia gdzieś kiedyś czytałam na forum ze sztuczny progesteron nie wpływa na temperaturę i nie wykryje się go badając proga z krwi 🤔 Nie pamietam w jakim mechanizmie ale podrzucam temat, może ktoś coś więcej wie. Piłka w grze, trzymamy ✊✊✊

    Anka dokładnie to samo przemyślenie miałam dziś rano.... Gdyby mi tylko ktoś powiedział ze za dwa lata w czerwcu będę w ciąży to brałabym to w ciemno i żyła jak zwykły szczęśliwy człowiek. A najgorsze jest to ze nigdy nie wiadomo czy może to w tym cyklu, kolejnym, za rok albo nigdy 😓 Wiem ze ja dopiero 7cs ale mocno mi siedzi w głowie myśl ze czas leci tak szybko ze niedługo może być to mój 14 cs albo i 30...

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Jusia gdzieś kiedyś czytałam na forum ze sztuczny progesteron nie wpływa na temperaturę i nie wykryje się go badając proga z krwi 🤔 Nie pamietam w jakim mechanizmie ale podrzucam temat, może ktoś coś więcej wie. Piłka w grze, trzymamy ✊✊✊

    Anka dokładnie to samo przemyślenie miałam dziś rano.... Gdyby mi tylko ktoś powiedział ze za dwa lata w czerwcu będę w ciąży to brałabym to w ciemno i żyła jak zwykły szczęśliwy człowiek. A najgorsze jest to ze nigdy nie wiadomo czy może to w tym cyklu, kolejnym, za rok albo nigdy 😓 Wiem ze ja dopiero 7cs ale mocno mi siedzi w głowie myśl ze czas leci tak szybko ze niedługo może być to mój 14 cs albo i 30...
    Ja też tak miałam jak nie minął jeszcze ten rok ja od początku wiedziałam że jest coś nie tak dlatego po pół roku zaczęłam się diagnozować ale lekarze nie traktowali mnie poważnie... Wtedy wiadomo na nfz nie miałam prawie żadnego doświadczenia o niepłodności dopiero po 2 latach lekarz potwierdził moje obawy że może być problem z owu .
    Jestem zdania że lepiej szybciej się diagnoeawac jeśli ma się jakieś przypuszczenia.

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Jusia gdzieś kiedyś czytałam na forum ze sztuczny progesteron nie wpływa na temperaturę i nie wykryje się go badając proga z krwi 🤔 Nie pamietam w jakim mechanizmie ale podrzucam temat, może ktoś coś więcej wie. Piłka w grze, trzymamy ✊✊✊

    Anka dokładnie to samo przemyślenie miałam dziś rano.... Gdyby mi tylko ktoś powiedział ze za dwa lata w czerwcu będę w ciąży to brałabym to w ciemno i żyła jak zwykły szczęśliwy człowiek. A najgorsze jest to ze nigdy nie wiadomo czy może to w tym cyklu, kolejnym, za rok albo nigdy 😓 Wiem ze ja dopiero 7cs ale mocno mi siedzi w głowie myśl ze czas leci tak szybko ze niedługo może być to mój 14 cs albo i 30...

    Progesteron który biorę jest wykrywany w krwi i naturalnie go podwyższa np duphaston nie jest wykrywany we krwi to wiem na pewno . Niestety nigdy nie nie dowiemy kiedy to się skończy mnie już czasem to meczy i przerasta bo myśle tylko o tym i inne rzeczy które lubiałam robić już mnie tak nie cieszą i odkładam je na bok 😩 i tak jak ty Daisy czekam na okres później na dni płodne i później na testowanie i tak w kółko , czasami nie wiem jaka jest data ale zawsze wiem który mam dzień cyklu 🙈

    Karo123 lubi tę wiadomość

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na becie , no i w ciąży nie jestem na pewno.
    Okresu dalej nie ma ... rodzinny wysłał mnie dziś na test covid zobaczymy

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka94 wrote:
    Byłam na becie , no i w ciąży nie jestem na pewno.
    Okresu dalej nie ma ... rodzinny wysłał mnie dziś na test covid zobaczymy

    Ehhh ☹️ Mam nadzieje ze okres szybko przyjdzie i następny cykl będzie tym szczęśliwym . No i życzę negatywnego testu na covid a czemu Cię wysłał masz jakieś objawy ?

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka94 wrote:
    Byłam na becie , no i w ciąży nie jestem na pewno.
    Okresu dalej nie ma ... rodzinny wysłał mnie dziś na test covid zobaczymy
    przykro mi :( mam nadzieje że nowy cykl jak już sie zacznie bedzie szczesliwy :)

  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 157 72

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka94 wrote:
    Byłam na becie , no i w ciąży nie jestem na pewno.
    Okresu dalej nie ma ... rodzinny wysłał mnie dziś na test covid zobaczymy
    Ach, ta wstrętna @- mogłaby się chociaż nie spóźniać!
    trzymam kciuki za kolejny cykl ✊

    Gdybym zaciążyła w pierwszym cyklu starań to termin porodu przypadłby mi na pierwsze dni stycznia - pamiętam, że byłam z tego faktu niezadowolona. Teraz wiem jaka byłam głupia :D

    Jusia88 lubi tę wiadomość

  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie te objawy, które przypisywalam spozniajacej się @ lekarz rodzinny stwierdził żeby sprawdzić pod kątem covid 😅 A ja myślałam że może się udało, toc to pierwszy raz kiedy okres mi się spóźnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny zresztą tempka już całkiem spadła. Żeby trochę się podtrzymać na duchu to sobie zamówiłam clo teraz czekam na okres i działamy dalej :)
    Za was wszystkie trzymam kciuki! 🍀

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka, Anka przykro mi 😓 Trzymajcie się i szykujcie na kolejny cykl! 💚✊✊✊✊✊

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Linka, Anka przykro mi 😓 Trzymajcie się i szykujcie na kolejny cykl! 💚✊✊✊✊✊
    Ja już jestem gotowa do działania! 🙈

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn mierzące tempke już parę miesiecy. W jakim dniu po zauważyliście spadek tempki?

  • Alice2990 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Pytanie do dziewczyn mierzące tempke już parę miesiecy. W jakim dniu po zauważyliście spadek tempki?

    U mnie w 12dpo jest spadek i zazwyczaj już lekkie plamienie. Następnego dnia okres,moja faza lutealna trwa 13dni.

    Córka🥰 2012r.

    Starania od 01.2018r.

    Ja: '91
    10.10.2022r. - laparo I drożność

    Endometrioza,adenomioza,IO

    20.12.2022-kontrola i decyzja co dalej
    04.23 - start IVF

    NATURALNY CUD!
    24.03.2023r. ⏸️
    Po 5ciu latach starań...pół roku po laparo...taka niespodzianka 😍
    * zdrowy synek,termin na 3.12

    02.12.2023-40tc ... Nasze ukochane serduszko zgasło 💔

    eM: '88
    01.2021 - obniżona ruchliwość
    03.2022 - wyniki prawidłowe
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ