X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Która z was jest świeżo po owulce???
Odpowiedz

Która z was jest świeżo po owulce???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice2990 wrote:
    U mnie w 12dpo jest spadek i zazwyczaj już lekkie plamienie. Następnego dnia okres,moja faza lutealna trwa 13dni.
    Bo u mnie w 11 dniu a do okresu około 2-3 dni

  • Alice2990 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Bo u mnie w 11 dniu a do okresu około 2-3 dni

    Możliwe że jeszcze odbije jutro i tego Ci życzę :) Możliwe że to spadek implantacyjny, nigdy niestety nie miałam ale wiele dziewczyn taki odnotowało. Obserwuj jeszcze przez te dwa dni i może siknij w sobotę. Powodzenia :)

    Córka🥰 2012r.

    Starania od 01.2018r.

    Ja: '91
    10.10.2022r. - laparo I drożność

    Endometrioza,adenomioza,IO

    20.12.2022-kontrola i decyzja co dalej
    04.23 - start IVF

    NATURALNY CUD!
    24.03.2023r. ⏸️
    Po 5ciu latach starań...pół roku po laparo...taka niespodzianka 😍
    * zdrowy synek,termin na 3.12

    02.12.2023-40tc ... Nasze ukochane serduszko zgasło 💔

    eM: '88
    01.2021 - obniżona ruchliwość
    03.2022 - wyniki prawidłowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice2990 wrote:
    Możliwe że jeszcze odbije jutro i tego Ci życzę :) Możliwe że to spadek implantacyjny, nigdy niestety nie miałam ale wiele dziewczyn taki odnotowało. Obserwuj jeszcze przez te dwa dni i może siknij w sobotę. Powodzenia :)
    Lekkie plamienie wystąpiło więc już raczej po ptakach.. ale dzięki mnie to żeby stymulacja aż tak cykl mi skróciła 😏

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Lekkie plamienie wystąpiło więc już raczej po ptakach.. ale dzięki mnie to żeby stymulacja aż tak cykl mi skróciła 😏


    Ehhh czyli spadek temperatury zwiastował 🐒 😩 przypomnij po stymulacji bierzesz duphaston lub luteinę ?
    Niedługo dołączę do grona czuje że 🐒 już się czai za rogiem a moje cycki mówią : durna myślałaś że się uda ☹️ Bolą identycznie jak przy pms wiec nic z tego 😩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 11:22

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Ehhh czyli spadek temperatury zwiastował 🐒 😩 przypomnij po stymulacji bierzesz duphaston lub luteinę ?
    Niedługo dołączę do grona czuje że 🐒 już się czai za rogiem a moje cycki mówią : durna myślałaś że się uda ☹️ Bolą identycznie jak przy pms wiec nic z tego 😩
    Nie biorę nic mój próg 6dpo po owu wynosił 12,300 gin u której byłam potwierdzić pow że nie muszę nic brać a z moim doktorkiem widzę się 8 marca dopiero

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Nie biorę nic mój próg 6dpo po owu wynosił 12,300 gin u której byłam potwierdzić pow że nie muszę nic brać a z moim doktorkiem widzę się 8 marca dopiero
    U mnie wysoka się utrzymuje do miesiączki, raz nawet nie miałam spadku a @ nadeszła. Za to w poprzednim cyklu w 10dpo spadek i na następny dzień plamienia kilka dni i dopiero później @. Progesteron mierzyłam kiedyś w 7dpo - był wtedy w normie. W tym cyklu nie mogę upolować owulacji ale tez chce sprawdzić progesteron 7dpo (dzisiaj byłam) żeby potwierdzic czy znów wynik dobry. Nawet jeśli wyjdzie ok chyba poproszę niedługo gina o duphaston bo raz na jakiś czas zdarzają mi się właśnie plamienia przed @ i boje się ze może poziom proga w 7dpo mam ok, ale może później szybko spada?

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    U mnie wysoka się utrzymuje do miesiączki, raz nawet nie miałam spadku a @ nadeszła. Za to w poprzednim cyklu w 10dpo spadek i na następny dzień plamienia kilka dni i dopiero później @. Progesteron mierzyłam kiedyś w 7dpo - był wtedy w normie. W tym cyklu nie mogę upolować owulacji ale tez chce sprawdzić progesteron 7dpo (dzisiaj byłam) żeby potwierdzic czy znów wynik dobry. Nawet jeśli wyjdzie ok chyba poproszę niedługo gina o duphaston bo raz na jakiś czas zdarzają mi się właśnie plamienia przed @ i boje się ze może poziom proga w 7dpo mam ok, ale może później szybko spada?
    Też właśnie mam takie obawy i chyba w następnym cyklu wezmę sobie duphaston. Chyba że będę miała monitoring u swojego to wtedy zapytam

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Też właśnie mam takie obawy i chyba w następnym cyklu wezmę sobie duphaston. Chyba że będę miała monitoring u swojego to wtedy zapytam

    Tak zapytaj koniecznie o to. Bo jak spadek temp i jeszcze do tego plamienia to o ile to nie jest implantacja to raczej nie powinno tak być. Niektórzy piszą ze implantacja może być dość późno. Moja znajoma w dzień spodziewanej miesiączki miała betę dopiero 5 (ciąża prawidłowa, dzidziuś już na świecie). Wiec przy naszych krótkich fazach lutealnych to może nawet ta komórka nie ma czasu się zagnieździć 😓

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Ehhh czyli spadek temperatury zwiastował 🐒 😩 przypomnij po stymulacji bierzesz duphaston lub luteinę ?
    Niedługo dołączę do grona czuje że 🐒 już się czai za rogiem a moje cycki mówią : durna myślałaś że się uda ☹️ Bolą identycznie jak przy pms wiec nic z tego 😩

    Jusia widze ze u Ciebie temp dalej w gorze, mocno trzymam kciuki żeby to jednak nie był pms ✊✊✊

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Tak zapytaj koniecznie o to. Bo jak spadek temp i jeszcze do tego plamienia to o ile to nie jest implantacja to raczej nie powinno tak być. Niektórzy piszą ze implantacja może być dość późno. Moja znajoma w dzień spodziewanej miesiączki miała betę dopiero 5 (ciąża prawidłowa, dzidziuś już na świecie). Wiec przy naszych krótkich fazach lutealnych to może nawet ta komórka nie ma czasu się zagnieździć 😓
    A ty bierzesz coś po owu?

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A ty bierzesz coś po owu?
    Jeszcze nie, liczyłam ze od kolejnego cyklu, bo w tym chciałam drugi raz sprawdzić tego proga ale ja miałam takie przeboje z tym cyklem ze nie jestem pewna kiedy miałam owulacje 😅 Poobserwuje się do końca cyklu i w przyszłym miesiącu może umowie się do gina i porozmawiam z nim o tym duphastonie. 3 lat temu miałam taki czas ze co miesiąc miałam plamienia 2-4 dni przed @, wtedy moja była gin zorbila mi cytologię (ok) i powiedział ze skoro się jeszcze nie staram o ciąże to mam się tym nie martwić póki co. Później problem powoli zaniknął po kilku miesiącach i teraz takie cykle zdarzają mi się od czasu do czasu. No tylko ze to ciężko przewidzieć ze akurat w tym cyklu będę miała plamienia wiec myśle ze to musiałabym na conajmniej kilka cykli pod rząd wziąć ten duphaston. Zobaczymy co na to mój nowy gin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 13:25

    anka lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Jeszcze nie, liczyłam ze od kolejnego cyklu, bo w tym chciałam drugi raz sprawdzić tego proga ale ja miałam takie przeboje z tym cyklem ze nie jestem pewna kiedy miałam owulacje 😅 Poobserwuje się do końca cyklu i w przyszłym miesiącu może umowie się do gina i porozmawiam z nim o tym duphastonie. 3 lat temu miałam taki czas ze co miesiąc miałam plamienia 2-4 dni przed @, wtedy moja była gin zorbila mi cytologię (ok) i powiedział ze skoro się jeszcze nie staram o ciąże to mam się tym nie martwić póki co. Później problem powoli zaniknął po kilku miesiącach i teraz takie cykle zdarzają mi się od czasu do czasu. No tylko ze to ciężko przewidzieć ze akurat w tym cyklu będę miała plamienia wiec myśle ze to musiałabym na conajmniej kilka cykli pod rząd wziąć ten duphaston. Zobaczymy co na to mój nowy gin


    Dziewczyny tez miałam plamienia przed okresem i okazało się że za niski progesteron dlatego biorę dodatkowo poprzednim lekarzom cały czas mówiłam ze podejrzewam problem z progesteronem nikt nie słuchał , druga faza mi się skracała oczywiście były cykle gdzie było normalnie ale to była rzadkość . Karo dzisiaj będą wyniki ?

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą po południu, dam znać ☺️ Bardzo chce je już ujrzeć i się dowiedziec ze ta owulacja w końcu była 😂🙏

    Jusia88 lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki, ogólnie te wszystkie bad podstawowe od rodzinnego w normie.
    Progesteron 6,31 ng/mL 🥺 (to ja już nie wiem kiedy była ta owulacja...)
    Bhcg 0,7 IU/L (zwykle miałam wynik <0,5 wiec fajnie zobaczyć chociaż inna liczbę... Powiedzcie.. taka ilość to raczej w granicach błędu laboratoryjnego prawda? Nie łudzę się, przy takim progesteronie to i tak by się nic nie utrzymało...)

    No to teraz tylko czekać na @ (choć w tym cyklu nie mam pojęcia kiedy ona przyjdzie bo nie wiem który dpo jestem) i zbierać siły na luty 🥺💪
    Plus widze taki ze jak pójdę z takim wynikiem proga do ginekologa i powiem ze to był mój domniemany 7dpo to chyba bez problemu mi wystawi receptę na duphaston

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 16:27

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Mam wyniki, ogólnie te wszystkie bad podstawowe od rodzinnego w normie.
    Progesteron 6,31 ng/mL 🥺 (to ja już nie wiem kiedy była ta owulacja...)
    Bhcg 0,7 IU/L (zwykle miałam wynik <0,5 wiec fajnie zobaczyć chociaż inna liczbę... Powiedzcie.. taka ilość to raczej w granicach błędu laboratoryjnego prawda? Nie łudzę się, przy takim progesteronie to i tak by się nic nie utrzymało...)

    No to teraz tylko czekać na @ (choć w tym cyklu nie mam pojęcia kiedy ona przyjdzie bo nie wiem który dpo jestem) i zbierać siły na luty 🥺💪
    Plus widze taki ze jak pójdę z takim wynikiem proga do ginekologa i powiem ze to był mój domniemany 7dpo to chyba bez problemu mi wystawi receptę na duphaston
    strasznie niski... albo jesteś przed owu albo już po kurde . nie myślałaś o monitoringu ?

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu planowałam monitoring. Zwykle owu była 15-16 dc a w tym cyklu od razu po @ zaczęłam czuć jajniki, zaczęłam robić testy owu, zaczęły ciemniec i miałam dodatni test 11 dc, śluz płodny, czułam jajnik, wieczorem byłam na pierwszym monitoringu (😏) i pęcherzyk wyglądał na pęknięty.... Także monitoring się zakończył zanim się zaczał hehe. Testy owu zaczęły blednąć. W 7 dpo (tej pierwotnej) progesteron <1 do tego brak skoku temperatury. Później w okolicy 16 dc znów poczułam się jak na owulacje... testy owulacyjne znów zaczęły ciemniec (ta sama firma co zawsze), śluz wodnisty, ból jajnika no i w końcu skok temperatury (nie byłam już wtedy u gina bo się tego zupełnie nie spodziewałam). Teraz zrobiłam test w 8dpo (tej co ja uważam, a OvuFriend wyznaczył ze jestem 9dpo ale bym go nie słuchała przy tym dziwnym cyklu tylko polegam na własnej obserwacji) i ten marny wynik 6.

    Szczerze? Mam tak bardzo dość tego cyklu, mózg mi się już gotuje jak próbuje go zrozumieć, ze cieszę się ze się kończy 😂! Mam nadzieje ze @ przyjdzie szybciej i zapomnę o styczniu 2021 😅👎

    (Dodam tylko ze do tej pory zawsze czułam owulacje, wszystkie objawy, testy i temp mi się pokrywały z moimi odczuciami. Ten cykl po prostu zwariował)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 17:03

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    W tym cyklu planowałam monitoring. Zwykle owu była 15-16 dc a w tym cyklu od razu po @ zaczęłam czuć jajniki, zaczęłam robić testy owu, zaczęły ciemniec i miałam dodatni test 11 dc, śluz płodny, czułam jajnik, wieczorem byłam na pierwszym monitoringu (😏) i pęcherzyk wyglądał na pęknięty.... Także monitoring się zakończył zanim się zaczał hehe. Testy owu zaczęły blednąć. W 7 dpo (tej pierwotnej) progesteron <1 do tego brak skoku temperatury. Później w okolicy 16 dc znów poczułam się jak na owulacje... testy owulacyjne znów zaczęły ciemniec (ta sama firma co zawsze), śluz wodnisty, ból jajnika no i w końcu skok temperatury (nie byłam już wtedy u gina bo się tego zupełnie nie spodziewałam). Teraz zrobiłam test w 8dpo (tej co ja uważam, a OvuFriend wyznaczył ze jestem 9dpo ale bym go nie słuchała przy tym dziwnym cyklu tylko polegam na własnej obserwacji) i ten marny wynik 6.

    Szczerze? Mam tak bardzo dość tego cyklu, mózg mi się już gotuje jak próbuje go zrozumieć, ze cieszę się ze się kończy 😂! Mam nadzieje ze @ przyjdzie szybciej i zapomnę o styczniu 2021 😅👎

    (Dodam tylko ze do tej pory zawsze czułam owulacje, wszystkie objawy, testy i temp mi się pokrywały z moimi odczuciami. Ten cykl po prostu zwariował)
    O jeju a ja narzekam... Ty to masz przeboje z tym cyklem :(

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    O jeju a ja narzekam... Ty to masz przeboje z tym cyklem :(

    Anka na szczęście Ty już zaczęłaś kolejny, ja niedługo dołączę i walczymy o luty 💪🥰

    anka lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Anka na szczęście Ty już zaczęłaś kolejny, ja niedługo dołączę i walczymy o luty 💪🥰
    trzymam za nas kaciuki!

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    Mam wyniki, ogólnie te wszystkie bad podstawowe od rodzinnego w normie.
    Progesteron 6,31 ng/mL 🥺 (to ja już nie wiem kiedy była ta owulacja...)
    Bhcg 0,7 IU/L (zwykle miałam wynik <0,5 wiec fajnie zobaczyć chociaż inna liczbę... Powiedzcie.. taka ilość to raczej w granicach błędu laboratoryjnego prawda? Nie łudzę się, przy takim progesteronie to i tak by się nic nie utrzymało...)

    No to teraz tylko czekać na @ (choć w tym cyklu nie mam pojęcia kiedy ona przyjdzie bo nie wiem który dpo jestem) i zbierać siły na luty 🥺💪
    Plus widze taki ze jak pójdę z takim wynikiem proga do ginekologa i powiem ze to był mój domniemany 7dpo to chyba bez problemu mi wystawi receptę na duphaston

    Ehhh przykro mi ze beta negatywna :( progesteron trochę niski ale wskazuje ze owu się odbyła , zapytaj lekarza może rzeczywiście po takim progu przepisze dupka ja jak miałam 5 po 7 dniach od owu dostałam progesteron żeby w razie ciąży podskoczył bo najlepiej jak jest powyżej 10 . Ostatnio proga miałam 1,3 w 23 dc i dostałam okresu 😩 także tez przeboje 😒 dziewczyny może luty będzie dla nas lepszy , trzymam kciuki ✊🏻✊🏻

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ