Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Która z was jest świeżo po owulce???
Odpowiedz

Która z was jest świeżo po owulce???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Ehhh przykro mi ze beta negatywna :( progesteron trochę niski ale wskazuje ze owu się odbyła , zapytaj lekarza może rzeczywiście po takim progu przepisze dupka ja jak miałam 5 po 7 dniach od owu dostałam progesteron żeby w razie ciąży podskoczył bo najlepiej jak jest powyżej 10 . Ostatnio proga miałam 1,3 w 23 dc i dostałam okresu 😩 także tez przeboje 😒 dziewczyny może luty będzie dla nas lepszy , trzymam kciuki ✊🏻✊🏻
    To owu występuje nawet jak jest poniżej 10? 🤔

  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wynik na covid na szczęście też negatywny 😃😃 mdłości ból Podbrzusza i zmęczenie znowu dały o sb znać. Wstałam dzid o 10 a o 15 poszłam po obiadku spać na 2 h , to zupełnie do mnie niepodobne 🤣🤣 okresu dalej nie ma , dziś 37 dzień cyklu ... Nie ogarniam go zupełnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    To owu występuje nawet jak jest poniżej 10? 🤔


    Tak ja miałam 5 i owu była potwierdzona

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka94 wrote:
    U mnie wynik na covid na szczęście też negatywny 😃😃 mdłości ból Podbrzusza i zmęczenie znowu dały o sb znać. Wstałam dzid o 10 a o 15 poszłam po obiadku spać na 2 h , to zupełnie do mnie niepodobne 🤣🤣 okresu dalej nie ma , dziś 37 dzień cyklu ... Nie ogarniam go zupełnie
    Ja miałam kiedyś 3 stawiałam że owu nie było raz niecałe 9 i stawiałam że przy takim wyniku owulacji nie było ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka94 wrote:
    U mnie wynik na covid na szczęście też negatywny 😃😃 mdłości ból Podbrzusza i zmęczenie znowu dały o sb znać. Wstałam dzid o 10 a o 15 poszłam po obiadku spać na 2 h , to zupełnie do mnie niepodobne 🤣🤣 okresu dalej nie ma , dziś 37 dzień cyklu ... Nie ogarniam go zupełnie


    Uff dobrze że negatywny , dość długi cykl i te objawy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dziś test i niestety bielsze nie będzie 😩😩😩 ten moj wykres robi mnie w konia , odstawiam proga i czekam na 🐒 a miedzy 3-5 dc wizyta w klinice i termin na Hsg 😒

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Ja zrobiłam dziś test i niestety bielsze nie będzie 😩😩😩 ten moj wykres robi mnie w konia , odstawiam proga i czekam na 🐒 a miedzy 3-5 dc wizyta w klinice i termin na Hsg 😒
    Powodzenia!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ewwa Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. To moj 2 cykl staran :) na test jest zbyt wczesnie mierze temp. I od owulacji mam 37,5 :) mierzona coddzienie rano. Cykle mam 28 dniowe owulacja byla w poniedzialek dokladnie w 14dc, 18 stycznia. Mozliwe by temperatura utrzymywala sie wyzsza tyle dni po owu? Czy moze jest cien nadzieji ze sie udalo?

  • Alice2990 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwa wrote:
    Witam. To moj 2 cykl staran :) na test jest zbyt wczesnie mierze temp. I od owulacji mam 37,5 :) mierzona coddzienie rano. Cykle mam 28 dniowe owulacja byla w poniedzialek dokladnie w 14dc, 18 stycznia. Mozliwe by temperatura utrzymywala sie wyzsza tyle dni po owu? Czy moze jest cien nadzieji ze sie udalo?

    Temperatura ładna, ja w drugiej fazie mam Maks 36,9 ostatnio. Za wcześnie żeby określić czy się udało. Wyższe temperatury muszą się utrzymywać przynajmniej przez 18dni fazy lutealnej z tego co pamiętam. Przed okresem zawsze spada.
    A mierzysz przed wstaniem z łóżka?

    Córka🥰 2012r.

    Starania od 01.2018r.

    Ja: '91
    10.10.2022r. - laparo I drożność

    Endometrioza,adenomioza,IO

    20.12.2022-kontrola i decyzja co dalej
    04.23 - start IVF

    NATURALNY CUD!
    24.03.2023r. ⏸️
    Po 5ciu latach starań...pół roku po laparo...taka niespodzianka 😍
    * zdrowy synek,termin na 3.12

    02.12.2023-40tc ... Nasze ukochane serduszko zgasło 💔

    eM: '88
    01.2021 - obniżona ruchliwość
    03.2022 - wyniki prawidłowe
  • Ewwa Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice2990 wrote:
    Temperatura ładna, ja w drugiej fazie mam Maks 36,9 ostatnio. Za wcześnie żeby określić czy się udało. Wyższe temperatury muszą się utrzymywać przynajmniej przez 18dni fazy lutealnej z tego co pamiętam. Przed okresem zawsze spada.
    A mierzysz przed wstaniem z łóżka?
    Tak mierze przed wstaniem z lozka I caly dzien taka sie tez utrzymuje

  • Alice2990 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwa wrote:
    Tak mierze przed wstaniem z lozka I caly dzien taka sie tez utrzymuje

    No to trzymam kciuki żeby tak się trzymała:) Planujesz testować przed terminem @?

    Córka🥰 2012r.

    Starania od 01.2018r.

    Ja: '91
    10.10.2022r. - laparo I drożność

    Endometrioza,adenomioza,IO

    20.12.2022-kontrola i decyzja co dalej
    04.23 - start IVF

    NATURALNY CUD!
    24.03.2023r. ⏸️
    Po 5ciu latach starań...pół roku po laparo...taka niespodzianka 😍
    * zdrowy synek,termin na 3.12

    02.12.2023-40tc ... Nasze ukochane serduszko zgasło 💔

    eM: '88
    01.2021 - obniżona ruchliwość
    03.2022 - wyniki prawidłowe
  • Ewwa Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice2990 wrote:
    No to trzymam kciuki żeby tak się trzymała:) Planujesz testować przed terminem @?
    Wiesz co planuje ale zrobie test z krwi juz zakupilam :) tylko jeszcze zastanawiam sie kiedy zeby byl wiarygodny 😄 nie wiem czy wytrzymam wiec maz ma dzis zakupic 2 testy😅🤣

  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwa wrote:
    Wiesz co planuje ale zrobie test z krwi juz zakupilam :) tylko jeszcze zastanawiam sie kiedy zeby byl wiarygodny 😄 nie wiem czy wytrzymam wiec maz ma dzis zakupic 2 testy😅🤣

    Nie rob wczesniej niz 8 - 10 dpo bo moze wyjsc falszywie negatywny. Wiem, ze korci, sama obsikalam ich dziesiatki, ale dol ze sie nie udalo jest gorszy niz ta ekscytacja z oczekiwania.

    Daisy90 lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Daisy90 Ekspertka
    Postów: 213 108

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres w tym cyklu jest jakiś dziwny🧐 testować póki co nie zamierzam

    👨- ciężki OAT ❌

    👩🏼‍ - AMH 7,26
    - PCOS ❌️

    1 IVF VI.2024 ❌️ - brak zarodków
    2 IVF IX.2024 🙏
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy90 wrote:
    Mój wykres w tym cyklu jest jakiś dziwny🧐 testować póki co nie zamierzam

    Góry i doliny ale ciagle wysoko 🤩 Trzymam kciuki ✊

    Daisy90 lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    40 dzień cyklu , okresu nadal brak, środa do lekarza. Wczoraj mdłości od rana do wieczora. Nic już nie rozumiem 🤣

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka94 wrote:
    40 dzień cyklu , okresu nadal brak, środa do lekarza. Wczoraj mdłości od rana do wieczora. Nic już nie rozumiem 🤣
    wow Linka.... a robilas jakiś test znów?

    Ja dziś 29 dc, temp w gorze, test ciążowy biały ;)

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak , w sobotę zrobiłam ponownie ale była 1 kreska . Już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Wyczytalam historie, że czasem dopiero po 2 tyg od miesiączki wychodzą pozytywne. Rozmawiałam też z moja ciocia, która bezskutecznie stara się o drugiego dzidziusia ze względu na celiakie (2 poronienia bliźniaków, klinika niepłodności itp) i też mówi że może być za wcześnie, że niekoniecznie w dzień miesiączki musi wyjść. Może i przesunela mi się ta owu, już sama nie wiem. Na pewno jest to duża anomalia dla mojego organizmu.

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze jesteś umówiona do lekarza, powinno się coś wyjaśnić :)
    Faktycznie czytałam już na forum historie dziewczyn którym sikane testy nie wychodziły dluuugo, a nie chcesz sprawdzić bete z krwi przed wizytą jeszcze? :)

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam w zeszła środę

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ