X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine i Malgonia gratuluję ❤

    Sasanka cieszę się,że beta spada.

    Za resztę dziewczyn trzymam cały czas✊

    A ciężaróweczka życzę nudnej ciąży :)

    Mam pytanie o acard, bo widzę że sporo z Was bierze. Prowadzący zaleca brać go w ciąży o moje Hashi tylko ja w młodości miałam krwotoki z nosa gdy byłam osłabiona. Lekarka pierwszego kontaktu wtedy zabroniła mi brac kwas acetylosalicynowy. I teraz nie wiem czy mi ten acard 75 nie zaszkodzi ( czy znów krwotoki się nie pojawią) a nie zapytałam go o to na wizycie. Co byście zrobiły??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 17:36

    Irvine90, Malgonia, Magduullina lubią tę wiadomość

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Podziwiam :) ja po lyzeczkowaniu dopiero miesiac pozniej pojechalam zobaczyc dziecko kuzyna meza. Wiem,ze u Ciebie duzo minelo od poronienia. Jednak nadal ciezko mi ogladac maluchy
    Ja we wrześniu byłam chrzestną córeczki przyjaciółki. To były prawie 2 miesiące po zabiegu, ale czułam kłucie w sercu za każdym razem jak patrzyłam na małą. We wrześniu też się dowiedziałam o ciąży szwagierki. Każda impreza rodzinna, święta itp miałam z nią kontakt. Bardzo mnie wspierała po stracie i nie obnosiła się ze swoją ciążą, no ale brzusio rósł. Najtrudniej mi było w lutym, bo na 10 miałam termin porodu. Jak dostałam @ to byłam strasznie przybita, ale musiałam się jakoś pozbierać. Kontakt ze szwagierką mamy częsty, mąż będzie chrzestnym małego, a ja zaoferowałam swoją pomoc w opiece nad smykiem, jeśli będzie jej potrzebować. Trzeba sobie jakoś radzić :) mam nadzieję, że już niedługo też będziemy biegać z ciążowymi brzuchami. Nie dopuszczam do siebie innej myśli. A na razie przelewam swoją miłość na naszych chrześniaków <3

    5ylwian, nuśka91, Justa29 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - cudownie, gratuluje ❤️
    Ef - trzymam kciuki i modle sie za Ciebie i Twojego dzidziusia. Musi byc dobrze!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kochana tulę :* Trzeba być dobrej myśli! Fajnie, że on Ci chce robić monitoring, tylko dopytaj konkretnie co i jak, jakie endo, jakie pęcherzyki i gdzie ile, bo on często nie mówi nic :P Ja mam tylko nadzieję, że owulacja mi nie wypadnie na sam weekend majowy, i że przed uda się umówić na wizytę, bo tak, najpierw święta a potem weekend, no a ja muszę z nim obgadać kilka kwesti...

    Wiem wiem! Ja zapisuje do niego pytania i siedzę i pytam bo inaczej to ciężko... Muszę iść na badania do alabu które już opłaciłam u niego te potrzebne do laparo i sprawdzić czy muszę się szczepić na WZW.
    W którym dc miałaś robiona laparoskopie? I ile dni po zaczęłaś starania? Trzymam kciuki aby się udało to załatwić przed weekendem majowym 🤗

    Ogólnie nie jestem za testowaniem przed a w tym cyklu Juz 3 testy zrobiłam.... Dzisiaj mnie tak dziwnie ciągnęło i mrowilo w Grażynie że zrobiłam głupia test 😔😕

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu płaczę ze szczęścia ! <3 mimo, że mi hormony nie buzują jak Melevis :) trzymam kciuki za pozytywny koniec ! :*

    Ale wiecie co.. zrobiła po południu Pretest. On jest czułości 25, a kreska wyszła. Jaśniejsza niż na bobku, ale jest... kurcze, może jednak ten płacz to przez hormony :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 18:08

    Malgonia, Tele...79, Iseko, Malinaa90, MonikA_89!, mam_marzenie_synek❤, szona, Ochmanka, Sasanka55, moyeu, aeiouy lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla ja przeplakalam ostatnie kilka dni. To chyba moj jedyny ciazowy objaw. Co prawda teraz czuje, ze mam macice, ale ciezko to bolem nazwac. W sumie to bulgocze mi jak na @.

    Wiem, ze roznie moze byc z ta ciaza ale obiecalam sobie, ze jak sie uda to bede sie cieszyc kazda minuta. Na zamartwianie sie przyjdzie czas.

    No i sprawdzilam zapasy. Mam 4 nordy i jeďen elektroniczny :p

    P.s. pretest naprawde nie jest super czulym testem ;) oby w koncu kreseczki ciemnialy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 18:17

    Kingulla, Nuch, Iseko, Magduullina, szona, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja we wrześniu byłam chrzestną córeczki przyjaciółki. To były prawie 2 miesiące po zabiegu, ale czułam kłucie w sercu za każdym razem jak patrzyłam na małą. We wrześniu też się dowiedziałam o ciąży szwagierki. Każda impreza rodzinna, święta itp miałam z nią kontakt. Bardzo mnie wspierała po stracie i nie obnosiła się ze swoją ciążą, no ale brzusio rósł. Najtrudniej mi było w lutym, bo na 10 miałam termin porodu. Jak dostałam @ to byłam strasznie przybita, ale musiałam się jakoś pozbierać. Kontakt ze szwagierką mamy częsty, mąż będzie chrzestnym małego, a ja zaoferowałam swoją pomoc w opiece nad smykiem, jeśli będzie jej potrzebować. Trzeba sobie jakoś radzić :) mam nadzieję, że już niedługo też będziemy biegać z ciążowymi brzuchami. Nie dopuszczam do siebie innej myśli. A na razie przelewam swoją miłość na naszych chrześniaków <3
    Wiem co czulas. Albo dopiero sie przekonam. Ja bym miala termin teraz na 29.04. A moja przyjaciolka ma termin na 1.05. Chyba mi serce peknie jak bede miala jechac zobaczyc małą a moje by bylo kilka dni starsze. Ehh..

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu a co z wycieczką ?
    Mnie dziś boli brzuch bardzo okresowo, i nawet pojechałam kupić podpaski bo coś mi pociekło, ale to nie @ :) noooo oby ta kreska ciemniała, dużo nadziei mi dziś narobiła :)

    szona, aeiouy lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia piękne kreseczki! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki by tym razem wszystko było dobrze! Bierz acard i wykup clexane i włącz go jak najszybciej! A do tego jak najmniej stresu i duuuzo odpoczynku 😊

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia zostałaś oficjalnie naszym kwietniowym światełkiem w tunelu :):)

    Ja chyba właśnie zakończyłam porządki na dziś, normalnie nie ma 19 a ja padam na twarz.... pomagałam dzisiaj tacie składać drzewo na zimę i chyba mnie to wypompowało.
    Ledwo co skończyłam myć podłogi, no i zaczął mnie brzuch dołem pobolewać, więc może nie będę musiała czekać na tą @ tak długo :)

    Malgonia, Sasanka55, Salome, szona, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia tak baaaardzo się cieszę!!! To nie może być EVAP. Kreska jest z popołudniowego sika, więc to jest ciąża! Gratulacje! Co miesiąc miałaś jakieś ,,objawy'' a ciąży nie było, a teraz jak nic nie czujesz to jesteś w ciąży. Super!

    Ef przykro mi,ale jeszcze jest nadzieja.

    Sasanko cieszę się że Twoja beta idzie w dół.

    Szona ja i tak wierzę że to jeszcze za wcześnie.

    Irvine gratulacje!

    Nie pamiętam już która to z Was pytała o badania genetyczne. Ja robiłam po poronieniu w Rudzie śląskiej w GENOM na NFZ, czekałam 6 tygodni na termin,po oddaniu krwi kolejne 6 tygodni na wyniki.

    Malgonia, Irvine90, szona lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wszystkim Wam jeszcze raz :) jestescie kochane.

    Oo83 zrob najprostszy panel krzepliwosci. Jak pojdziesz do labu beda wiedziec o co chodzi. Jesli nie wyjdzie Ci obnizona krzepliwosc to chyba bedziesz mogla brac, ale skonsultowalabym to jeszcze.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Dziekuje Wszystkim Wam jeszcze raz :) jestescie kochane.

    Oo83 zrob najprostszy panel krzepliwosci. Jak pojdziesz do labu beda wiedziec o co chodzi. Jesli nie wyjdzie Ci obnizona krzepliwosc to chyba bedziesz mogla brac, ale skonsultowalabym to jeszcze.


    Dzięki za odpowiedź ❤

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr, moja cierpliwość się kończy, małż pojechał do moich rodziców i grzebią w samochodzie z tatą, miał być najpóźniej do 15, a jest 19 i nadal go nie ma... Pomyłam okna w sypialni, poprasowałam firanki i zasłony, powiesilam, a dziada nie ma i nie ma. Ostatnio wrócił po 1 w nocy. Zaraz sam sobie będzie robił tę kolację !

    Sylwia ja miałam laparo w 12 dc, a staraliśmy się jakoś tydzień po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 19:27

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:46

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape a czy to nie Twoj maz robil porzadki po klotni? Moze zostaw te okna w spokoju i odpocznij ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Wiem co czulas. Albo dopiero sie przekonam. Ja bym miala termin teraz na 29.04. A moja przyjaciolka ma termin na 1.05. Chyba mi serce peknie jak bede miala jechac zobaczyc małą a moje by bylo kilka dni starsze. Ehh..
    Dasz radę :* co by nie mówić, kobiety to jednak bardzo silne są. Ja czasem sama się sobie dziwię, że się jeszcze trzymam. Tyle lat już się staramy, a na razie nic z tego nie wychodzi. No ale jak będę się zamartwiać, to nigdy w ciążę nie zajdę, bo który maluch chciałby mieszkać 9miesiecy w zestresowanym brzuszku? Uszka do góry! W końcu będziemy mamami 😘😘😘

    Myślę, że Twoja przyjaciółka też zrozumie, jeśli jej powiesz, że potrzebujesz trochę czasu, zanim odwiedzisz ją i dziecko. Nie ma co jechać na siłę, jeśli ma ci to sprawić przykrość.

    5ylwian, Ochmanka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dasz radę :* co by nie mówić, kobiety to jednak bardzo silne są. Ja czasem sama się sobie dziwię, że się jeszcze trzymam. Tyle lat już się staramy, a na razie nic z tego nie wychodzi. No ale jak będę się zamartwiać, to nigdy w ciążę nie zajdę, bo który maluch chciałby mieszkać 9miesiecy w zestresowanym brzuszku? Uszka do góry! W końcu będziemy mamami 😘😘😘

    Myślę, że Twoja przyjaciółka też zrozumie, jeśli jej powiesz, że potrzebujesz trochę czasu, zanim odwiedzisz ją i dziecko. Nie ma co jechać na siłę, jeśli ma ci to sprawić przykrość.
    No musimy dac rade,nie ma innej opcji :) :*

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Izape a czy to nie Twoj maz robil porzadki po klotni? Moze zostaw te okna w spokoju i odpocznij ;)
    Tak, tylko że my się teraz nie klocimy :p i tu jest problem! Wreszcie wrócił i zajadamy się pysznym makaronem. Wyszedł mi jak nigdy dzisiaj. Do tego podgrzewacze dla romantycznej atmosfery i oglądamy film :) wieczór idealny!


    Ef bardzo Cie tule :( mam nadzieję, że będzie dobrze...

    Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo rany! Ja cały dzień latam na szmacie, a tu takie piękne kreski :) Małgoniu, wybaczę jeśli zamiast zdjęć z Wietnamu wrzucisz co jakiś czas fotę coraz większego brzucha ❤️ Tak ogromnie się ucieszyłam, że aż wreszcie dostałam okres 😂 Gratuluję z całego serca!

    Malgonia, Magduullina, agge lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ