X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90, piękny progesteron <3 Taki ciążowy, bym powiedziała!

    Izape, kciuki w pogotowiu! ✊✊

    Agge, dobranoc :) kropkowych snów!
    Ja ostatnio chodzę jak zombie. Nie wiem czy mam zrzucać winę na pogodę, zmianę czasu czy antyki. W pracy nawet mi się oczy zamykają na dłuższych spotkaniach 😂 pracownikiem miesiąca to ja nie zostanę 😜 Może mój organizm stwierdził, że nie będzie zużywać energii w tym cyklu, skoro i tak muszę czekać na stymulację, więc się obija :) Oby w maju się zrehabilitował i wyprodukował dużo dorodnych komóreczek!

    Mam_marzenie_synek, z tymi stronami na razie nie jest tak źle. Ja w którąś sobotę nadrabiałam ponad 10 stron, a tylko kilka godzin byłam poza forum! Tak się dziewczyny rozpisały 😂😂😂
    Skoro @ przyszła, to dzisiaj jest pierwszy dzień ciąży :)

    Irvine90, mam_marzenie_synek❤, Izape_91 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, aż się boję 😂😂 nie bardzo mam czas Was śledzić w ciągu dnia 🙈 to wieczorem będę miała co podczytywac 😂

    Co do pierwszego dnia ciąży, oby tak było 😜 to sprawię sobie prezent na urodziny w styczniu 😉😁👌

    Magduullina, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam_marzenie_synek❤ wrote:
    Monika, aż się boję 😂😂 nie bardzo mam czas Was śledzić w ciągu dnia 🙈 to wieczorem będę miała co podczytywac 😂

    Co do pierwszego dnia ciąży, oby tak było 😜 to sprawię sobie prezent na urodziny w styczniu 😉😁👌
    Kochana oby oby!!! Trzymam kciuki !!! Akurat wiem ze te ciaze z kwietnia , marca sa idealne ;) poniewaz mam synkow wlasnie z tych msc urodzeni styczen i grudzien ;) lato super zima ok a do wiosny dziecie juz spacerujac w wozku siedzi :* heh ja mam marzenie o corci bo mam dwoch synkow wiec wiesz ja zarazam cie jajeczkami a ty mnie no .. ;) pozdrawiam! Heh a ja musze jeszcze dzis mezusia poglaskac reszte on :) w tym prawda jest taka jak kobieta sie stara ma syneczka a jak maz dziewcYneczka :) kochane moje ide sie wykompac i musze mojego przebudzic... Kicham cale to plamienie ... Przepraszam Was po raz kolejny za wczoraj, owulaki beznadzieja blade, ale i tak 28-29 dc testuje musi sie wkoncu udac! Do konca roku daleko ! Niech mi znow bociek przeleci nad autem!
    Dzis mialam spacerkowy dzien z moimi chlopakami i tak pieknie ptaszki spiewaja .... Te paki na drzewach i biale kwiatki ahhh rozplywam sie nie moge doczekac sie maja i bzu uwielbiam ten zapach a maj to piekny miesiac :* kolejny rok bedzie za mna! :* ogolnie wiosna sprawia mi taka radosc ze szok!!! Teraz jak juz minelo moje gowniane humorzysko bede grzeczna :* obiecuje! Jak cos to poprosze kopa w pupcie :*

    Aaaa powiem Wam cos ale ciiiiiii.... Moj zawsze aaaa zas przylazisz bo cos chcesz... ( jak staralismy sie o chlopcow) teraz nie dosc ze on na 1 miejscu to dzis po wczoraj mnie zaskoczyl.... Hmmm. ... A dzis bedzie powtorka ? Hahahah normalnie chlop mi po 30stce zmadrzal :*

    Agamk, MonikA_89!, ElfiaKsiężniczka, mam_marzenie_synek❤, Ochmanka, Ochmanka, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine.... Pamietasz, jak w ostatnim cyklu mialam proga 17 i mowilam Wam juz wtedy, ze to ciaza? :P Nic nie sugeruje i nie kracze, ale baaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze :) :* Jestem tak podekscytowana, jakby to byl moj wynik :) Zaraz powracam spac i na pewno przysnia mi sie piekne obrazki :) Oj, Irvine, a martwilas sie, ze owu Cie w tym cyklu ominela 😎

    Mam Marzenie, przykro mi :( Maj bedzie nasz, zobaczysz! :*

    5ylwian, mooocno przytulam :* Ciagle cos, ale pamietaj, ze to koncowka zmartwien :*

    Pauliska, a Ty jak sie czujesz?

    Niecierpliwa, a ja wierze w Ciebie i Twoje anomalia w tym cyklu :* Moja intuicja podpowiada mi, ze Twoja kapusta nie proznowala (juz nie bocki, skoro sie zjadaja, kapucha lepsza).

    Paula, gratuluje i trzymam kciuki, by wszystko bylo dobrze :)

    Madziandzia, uszka do gory, wiosna to okres cudow i spelniania marzen :)

    Agge, odpoczywaj duzo :) Oby mdlosci szybko ustapily i daly Ci spokoj!

    Beti, a jak u Ciebie? Ktory to dzien cyklu? Nordy zakupione ;) ? :* Bocki z Przygodzic, skoro to Twoje okolice, sa najlepszym znakiem :) Maja juz 3 jaja :)

    MonikA, wspolczuje zmeczenia :* U mnie to samo, zasnelam o 19:30 w ubraniu i makijazu, ale zmartwychwstalam o polnocy i nadrabiam forum :) Nasze organizmy oszczedzaja energie na czas ciazy przeciez :*

    Magduullina, wez nie przepraszaj, ale juz sie nie obrazaj i nie uciekaj :* Ciesze sie, ze humor powrocil i tak dzielnie dzialasz z Mezem :) Kciuki za coreczke :*

    Nuska, jak sie trzymasz? :*

    Moni, 16:45 bede o taaaaaaaaaaaaaaaaaak mocno kciukac :* Pokazesz nam fotke? :)

    Malgoniu, oba Twoje bocki spia w nocy? Moj bocianowy chlop tylko stoi, a ona lezy... boje sie, ze w koncu spadnie, jak tak spi na stojaco

    Ochmanko, jak u Ciebie?

    APrzybylska, wszystko ok?

    Kingullaaaaaaaaa 😢 wroooc no!

    Makowa, Twoja piosenka "W dupie to mam" bardzo mi teraz pomaga w pracy :*

    5ylwian, Madziandzia, Irvine90, MonikA_89!, aeiouy, agge, Magduullina, nuśka91, Ochmanka, makowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Hmmm skoro hormonalnie jest wszystko ok, to może masz jakieś przeciwciała, które powodują zaburzenia autoimmunologiczne? U mnie np są tarczycowe aTG i aTPO oraz przeciwciała przeciw otoczce komórki jajowej (oblepiają komórkę i baaaardzo utrudniają zapłodnienie). Druga rzecz, która mi przychodzi do głowy, to problem "natury technicznej", czyli np. cienkie endometrium, zrosty macicy, endometrioza, niedrożne jajowody, itp.

    A badanie nasienia robiliście??
    Nie robiliśmy. Ginekolog twierdzi, że pomyślimy nad tym jak przez rok nie zaskoczy. Przeciwciała tarczycowe robiłam i były lekko podwyższone, minimalnie nad górną granicą jedne z nich ale już nie pamiętam które.
    Podobno u mnie w środku wszystko ok, o endometrium nic nie mówiła, więc chyba w porządku, powiedziała tylko że nie ma polipów, mięśniaków (u mnie w rodzinie niestety prawie każda kobieta miała, z moją mamą na czele).
    Nigdy nie miałam żadnych zabiegów czy problemów w tych rejonach, także moja ginekolog sprawdzenie drożności traktuje jako ostateczność, po roku bezowocnych starań.
    W ogóle ona jest tak optymistycznie nastawiona, że powitała mnie tekstem "ooo a pani do mnie wynikami? Nie z ciążą?" No niestety nie. W sumie takich konkretnych starań to dopiero albo aż 5 cykl, bo na początku po prostu się sobą cieszyliśmy ;) więc może niepotrzebnie wariuję, ale wiecie jak to jest. Człowiek się zastanawia kiedy i czy w ogóle, czy płodni jesteśmy, czy czasem po roku nerwów nie okaże się że to jakaś pierdoła blokuje, którą można było załatwić dużo wcześniej a my się frustrowaliśmy na darmo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 06:31

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego warto się przebadać, żeby sobie potem nie pluć w brodę, że można było zadziałać nieco wcześniej. 5cs to nie tak dużo, ale mimo wszystko jeśli czujesz, że coś może być nie tak, to warto sprawdzić. No i chłopa na badanie wyślij :P Coraz więcej mężczyzn ma problemy z jakością nasienia. Jest to spowodowane stresem, zła dieta i siedzącym trybem życia. Nasi dziadkowie, ojcowie często cały dzień pracowali w ruchu i jakoś problemu ze spłodzeniem potomków nie mieli. No i jeśli zdrowe domowe posiłki, a nie jakieś fast foody na mieście. Coś w tym jednak musi być, że nasze pokolenie ma takie problemy zajściem w ciążę.
    Możecie dać sobie jeszcze pół roku na starania, bardziej na luzie. Mam nadzieję, że zaskoczy :) Wprowadzenie czynnika medycznego jednak zawsze dokłada stresu, którego i tak mamy w życiu zbyt dużo

    Madziandzia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine no no no ktoś tu nas zaszczyci pozytywnym testem niedługo 😁

    Niecierpliwa mnie się też wydaje że skoro za późno na owu a za wcześnie na @ to pozostaje tylko jedno...✊

    Agge skoro już zostały tylko mdłości to oby już było tylko lepiej✊

    Monika i Sasanka łączę się w zmęczeniu, ja mam od poniedziałku to samo, prawie zasypiam w pracy :)

    Madziandzia w tym przypadku nie słuchałabym lekarza, bo czasami szkoda czasu - jak wyniki okażą się dobre to przynajmniej będziesz wiedziała że u Ciebie trzeba szukać przyczyny, a jak kiepskie to będziecie suplementowac eMka, a nasienie potrzebuje 3 miesiące żeby poprawić parametry.

    Ehh kochane a u nie chyba owulacji nie było pomimo tak pięknego owulaka.. Temperatura dalej w dole, a to już 24dc :( chyba sobie na prawdę odpuszczę, umowie się na to hsg i zobaczę co tam wyjdzie, a do tej pory skupie się raczej na budowie a nie na dzieciach.

    Irvine90, Madziandzia lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina! Trzymam kciuki za dziewczynkę najmocniej jak mogę! Ja mam jedna córkę z października, druga z czerwca i szczerze wolę rodzić w chłodniejsze miesiące 😉 w czerwcu z takim maluchem było naprawdę ciężko!

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko jestem, jestem ! :) podczytuję Was czasami, ale mam ostatnio ciężki okres. Dużo pracy, mało czasu :) ale cieszę się z takiego obrotu sprawy bo chociaż nie chodzę i nie myślę czy mnie zagilgotało od ciąży, czy mi sie chce puścić bąka :P U mnie sprawy mają się tak, że w piątek był pęcherzyk 21 mm na prawym jajniku (drożnym jajwodzie :) co daje duże nadzieje, bo przez 9 miesięcy z prawego miałam tylko raz owulację :) dostałam ovitrelle no i czekam, chociaż seksu była garstka, więc nie liczę na spektakularny wynik :)
    nie odniosę się do nikogo, bo w sumie tak pobieżnie czytam, że nie wiem co, kto, jak i dlaczego. Wybaczcie.. wrócę niebawem w lepszej formie :D
    jednak niezmiernie trzymam kciuki za wszystkie ! :*

    moni05, mam_marzenie_synek❤, aeiouy, szona, Magduullina, Iseko, Ochmanka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, pewnie 😘 już obiecywałam wcześniej 😊

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczaki dużo mam do nadrobienia trochę stron przybylo🤯 wczoraj bylam na drugiej becie dziewczyny, czekalam na wynik cały dzień w stresie ale lab. postanowilo przetrzymac mnie z wynikiem do dzis, wczoraj chcialam wszystkich zagryzc z nerwow😱 beta pierwsza 27.6 beta wczorajsza 123.9 ☺️ tylko teraz Grazyna jak to Grażyna martwi się czy nie za duzo aaaaa walnijcie mnie internety to zuuuuuuo😭

    moni05, Niecierpliwa..., Pati96, MonikA_89!, mam_marzenie_synek❤, Szczesliwa_mamusia, eemmiilliiaa, aeiouy, Nuch, Ania_85_, szona, agge, Magduullina, Beti82, Iseko, Ochmanka, nuśka91, madziorek86, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśka, nie :) jesteś pewnie jeszczcze przed terminem @ i wtedy bety się zwyczajnie nie powinno mierzyć w celu wyliczania przyrostu. W bardzo wczesnej ciąży ona strasznie szybko rośnie, dopóki się nie ustabilizuje :)

    Gratulacje ✊😊

    Luśka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luska piekny wynik.

    Kingulla ponoc gazy to rez jakis objaw ciazy ;)
    Dobrze ze odzyskujesz rownowage.

    Sasanko nie podgladam moich bockow w nocy. W ogole zlapalam paranoje ze jak maja wyrzucac mlode z gniazda to ja chyba nie chce na to patrzec.

    Ostatnio czytalam jakis artykul ze duzy wplyw tali odserek nueplodnosci ma przesuniety wiec. Kuedys rodzily 20 latki, dzis srednia jest blizej 30. No i jak ktos jest super plodny to mu bez roznicy ale jak nie to potem zostaja dlugie starania.

    Luśka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Luśka, nie :) jesteś pewnie jeszczcze przed terminem @ i wtedy bety się zwyczajnie nie powinno mierzyć w celu wyliczania przyrostu. W bardzo wczesnej ciąży ona strasznie szybko rośnie, dopóki się nie ustabilizuje :)

    Gratulacje ✊😊
    Tak, racja do @ jeszcze 4 dni ale juz swiruje 😁 do lekarza ide właśnie we wtorek, pewnie to za szybko ale juz wole dmuchać na zimne☺️

    moni05 lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśka wrote:
    Tak, racja do @ jeszcze 4 dni ale juz swiruje 😁 do lekarza ide właśnie we wtorek, pewnie to za szybko ale juz wole dmuchać na zimne☺️

    Ale wiesz, że możesz nie za wiele zobaczyć? Tzn nawet pęcherzyk może jeszcze być niewidoczny. Żebyś się nie zestresowała niepotrzebnie... ;)

    agge lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśka super wynik :) nie martw się bo nie ma czym:)

    Wyjeżdżam dziewczyny na chill weekend, zlot czarownic, pidżamy i alkohol :D:D Jak ja tego potrzebowałam :):)

    Mam w poniedziałek gina na nfz jak mi da skierowanie na proga to go zrobie, jak nie da to nie będę się bawić w sprawdzanie, tylko grzecznie czekać na @

    Szybkiego przetrwania dzisiejszego dnia i weeekend :D

    moni05, aeiouy, Ania_85_, szona, Magduullina, MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla, my czekamy i trzymamy ✊✊✊ za Ciebie 😘

    Kingulla, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luska- super wynik. Z lekarzem bym sie wstrzymała na jakies min1,5tyg. Chyba,ze potrzebujesz jakies leki,no to idz. A tak,to na usg mozr byc za wczesnie. I niepotrzebnie bedziesz sie martwic.

    Niecierpliwa- jedz,wypocznij,wybaw sie, upij się:-) bo w ciąży, to zostanie Ci najwyzej piccollo ;-)

    My zaraz jedziemy na szczepienie i juz mam stracha. Jedziemy szczepic odre, rozyczke i swinke. Przesuwalam to jak moglam,no,ale dzis juz przyszedl ten dzien.

    Niecierpliwa..., Luśka lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana wyspana i podziurkowana już :p krew na proga i estradiol oddana. Zrobiłam sobie też żelazo bo ostatnio kiepsko z nim było, brałam w tabletkach i zobaczymy czy się poprawiło coś, bo znowu mi lecą włosy.

    Macie jakieś sprawdzone sposoby na walkę z wypadajacymi włosami? Dopiero się chwalilam że nic mi nie wypada i oczywiście sruuu, przed operacja znowu zaczęły, a po narkozie to też lecą, więc chciałabym nie wylysiec do reszty, takie moje skromne życzenie :D Wy napewno coś wiecie! Zaopatrzylam się w skrzyp polny i jakieś ziołowe plukanki do włosów irobie z tego kąpiele czyt. Wlewam to do miski i siedzę z głową w misce przez 10 minut hahah :p mój aż patrzy na mnie z politowaniem, ale cóż zrobić, kobieta żeby być piekna wiele poświęci hahaha

    aeiouy lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Witam się z rana wyspana i podziurkowana już :p krew na proga i estradiol oddana. Zrobiłam sobie też żelazo bo ostatnio kiepsko z nim było, brałam w tabletkach i zobaczymy czy się poprawiło coś, bo znowu mi lecą włosy.

    Macie jakieś sprawdzone sposoby na walkę z wypadajacymi włosami? Dopiero się chwalilam że nic mi nie wypada i oczywiście sruuu, przed operacja znowu zaczęły, a po narkozie to też lecą, więc chciałabym nie wylysiec do reszty, takie moje skromne życzenie :D Wy napewno coś wiecie! Zaopatrzylam się w skrzyp polny i jakieś ziołowe plukanki do włosów irobie z tego kąpiele czyt. Wlewam to do miski i siedzę z głową w misce przez 10 minut hahah :p mój aż patrzy na mnie z politowaniem, ale cóż zrobić, kobieta żeby być piekna wiele poświęci hahaha


    Regularne picie skrzypu z pokrzywą, robię sobie mieszankę z suszonych ziół w herbapolu :)
    One są akurat smaczne:) ( ale ja jestem maniaczką zielska także mogę mieć spaczony smak) :D

    Izape_91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ