X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Rudzielec91 plan był taki, że w dniu@ czyli tego samego dnia ;) Ale... co prawda dzisiaj dopiero 7dpo, ale objawy jak przy pierwszej ciąży i skusiłam się dzisiaj na test, wyszedł cień cienia. Potem zauważyłam, że test grubo po terminie, więc nie sugeruje się nim wcale i czekam dalej ;)
    super to zatestujemy w ten sam dzień :)nawet jakby był nie po terminie to 7 dpo to zdecydowanie za szybko :) także czekaj cierpliwie :) ważne , że objawy są :) trzymam mocno kciuki!!! a można się dowiedzieć jakie masz objawy?:)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Czy któraś z Was stara się o drugie dziecko, tak jak ja? Jeśli tak to w ile miesięcy po porodzie zdecydowałyście się na kolejne bobo? ;)
    Ja się staram o drugie, ale zaczęłam dopiero jak mały miał 2 latka i 2 miesiące :D
    To dopiero mój 2 cykl starań:) Szczerze podziwiam , że dajesz radę tak szybko u mnie nie było mowy wcześniej. Musiałam swoje odczekać żeby się psychicznie przełamać. Nie dlatego, że dziecko miałam złe bo właśnie wyjątkowo dobre w wychowaniu, ale potrzebowałam czasu po tym wszystkim :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja staram się też nie myśleć i serduszkować co drugi dzień, no ale wiadomo, w dni płodne jest taka presja którą ciężko nam zignorować. Przykro mi że tak Cię to przyłamało, ale zostań z nami jest raźniej, na pewno otrzymasz wsparcie i pogaduchy które pozwolą troszeczkę zapomnieć o sobie :D


    Wiem że dni płodnie to wielka presja.Mój N na początku starań w dni płodne miał coś takiego że w ogóle nie miał na to ochoty.Nie mam zamiaru opuszczać ovu ale nie udostępniam na razie wykresu żeby odpocząć :-) Ja jestem takiego zdania że tylko kobieta która przeżywa to samo podczas starań jest w stanie zrozumieć inną staraczkę :-)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż mam nadzieję, że ten cień cienia pokazałby się nawet jakby był dobry :) byłoby super! :) dobrze, że jak tak nie mam bo pewnie nie popatrzyłabym na datę ważności tylko już bym skakała z radości :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Tej kawy to być musiała chyba nagotować w 10 litrowym garze żeby dla każdej z nas starczyło :-P A tego ciasta to by nie było w ciągu minuty :-)
    Spoko robię jeszcze czekoladowe :P

    dam23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Spoko robię jeszcze czekoladowe :P

    Oj Martuś Ty nas tak lepiej nie zapraszaj bo nie będziemy chciał Ci z domu się wymieść jak nam będziesz serwowała takie pyszności ;-) <3

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Wiem że dni płodnie to wielka presja.Mój N na początku starań w dni płodne miał coś takiego że w ogóle nie miał na to ochoty.Nie mam zamiaru opuszczać ovu ale nie udostępniam na razie wykresu żeby odpocząć :-) Ja jestem takiego zdania że tylko kobieta która przeżywa to samo podczas starań jest w stanie zrozumieć inną staraczkę :-)
    dam to troszkę go oszukaj ;) powiedz, że dni płodne masz szybciej kilka dni a jak będą te prawdziwe a on nie będzie o tym wiedział to na pewno wyluzuje i przyjdzie mu ochota ;) ja mojemu też nie mówiłam żeby go nie stresować :P

    dam23 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Wiem że dni płodnie to wielka presja.Mój N na początku starań w dni płodne miał coś takiego że w ogóle nie miał na to ochoty.Nie mam zamiaru opuszczać ovu ale nie udostępniam na razie wykresu żeby odpocząć :-) Ja jestem takiego zdania że tylko kobieta która przeżywa to samo podczas starań jest w stanie zrozumieć inną staraczkę :-)
    Jasne jeśli ma Ci to pomóc to ok :)
    No mój też się tak blokował, przed płodnymi i po nie było problemów a podczas no...seks był ale czasami bez zakończenia co się nam normalnie nie zdarzało.
    Z jednej strony go nie winie, ale z drugiej to miałam takie nerwy że akurat wtedy...no ale nic, trzeba po prostu próbować dalej. Z tym że czuję , że im później tym gorzej będzie. W sensie psychicznym.

    dam23 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    dam to troszkę go oszukaj ;) powiedz, że dni płodne masz szybciej kilka dni a jak będą te prawdziwe a on nie będzie o tym wiedział to na pewno wyluzuje i przyjdzie mu ochota ;) ja mojemu też nie mówiłam żeby go nie stresować :P
    Ja mojego tak nie oszukam , bo normalnie mam tak sucho że szok, trzeba się nawilżać , a w płodne aż się ze mnie leje :D

    dam23 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wiem, że za szybko, ale ta nieciepliwość... ;) Co do objawów dość silne mdłości, ból dolnej części kręgosłupa i baaardzo wrażliwy węch ;) W poprzedniej ciązy miałam to samo, ale byłam ewna, że to nie to bo byłam chora w czasie owulki i za wiele nie działaliśmy ;)

    Offca moja Hania to typ aniołka, ale czasem żeby nie było tak różowo, oczywiście tez daje popalić :) Zawsze chciałam żeby między dziećmi była mała różnica wieku. Mam nadzieję tylko, że drugi dzieć będzie równie grzeczny ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Oj Martuś Ty nas tak lepiej nie zapraszaj bo nie będziemy chciał Ci z domu się wymieść jak nam będziesz serwowała takie pyszności ;-) <3
    Jesteście takie kochane ze nie wygonilabym Was :):):)

    dam23 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja mojego tak nie oszukam , bo normalnie mam tak sucho że szok, trzeba się nawilżać , a w płodne aż się ze mnie leje :D
    aaa no to tak :) Ja ciągle mam mokro więc mogę pooszukiwać ;) mam nadzieję, że jak się dowie to nie będzie miał mi za złe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 12:57

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zgłodniałam przez Was, a jedyne co mam ze słodkości to wiórki czekoladowe :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 12:58

    dam23, marta95 lubią tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    dam to troszkę go oszukaj ;) powiedz, że dni płodne masz szybciej kilka dni a jak będą te prawdziwe a on nie będzie o tym wiedział to na pewno wyluzuje i przyjdzie mu ochota ;) ja mojemu też nie mówiłam żeby go nie stresować :P


    Tak było na początku starań przez jakieś 3 pierwsze cykle, teraz jest już dobrze, sam pyta kiedy maraton serduszkowania, jak tam temp i co dziś ciekawego pisały dziewczyny z ovu ;-) :-D Na samym początku go nic nie interesowało a teraz pyta o wszystko i zaangażował się na maksa :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Dziewczyny, zgłodniałam przez Was, a jedyne co mam ze słodkości to wiórki czekoladowe :p

    Mi też narobiły smaka na słodkości ;-) :-P

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierzcie ze sama nie mogę się doczekać tego ciasta....ehhhh :P :P

    dam23 lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ... no to fest, musisz go następnym razem przywiązać do łóżka :P i niech czeka do owulki :D

    U mnie doczekać do owu to jak czekać na koniec reklamy na Polsacie...

    reddie137 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna , no własnie nie ma dzieci idealnych :D
    ja mam chłopca Oskarka , ale chciałabym teraz drugiego chłopca, po prostu kocham chłopaków, aczkolwiek jak będzie dziewczynka to uciesze się tak samo. Niemniej jakbym miała wybrać to byłby to chłopiec :D

    A różnica wieku, to tak, najlepiej mała , taka z rok jest super, ale ja sobie nie wyobrażam ogarnąć roczne dziecko i niemowlę :D
    Teraz jakbym zaszła to była by różnica 3 lat, no i to rozumiem :P
    Bo 2 latka to chyba najcięższy okres w życiu dziecka. Trzeba mieć cierpliwości gar, trzeba być konsekwentnym itd. Jak był malutki to chciałam aby był już większy, teraz oczywiście super, bo już mówi i można się z nim dogadać ale to istna szarańcza :D Czasami fajnie jakby sobie grzecznie poleżał :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Ashka89 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    dam to troszkę go oszukaj ;) powiedz, że dni płodne masz szybciej kilka dni a jak będą te prawdziwe a on nie będzie o tym wiedział to na pewno wyluzuje i przyjdzie mu ochota ;) ja mojemu też nie mówiłam żeby go nie stresować :P

    Ja zrobiłam podobnie, ciągle powtarzałam że jeszcze ovulki nie mam i przytulanko było na pełnym luzie a zaraz po ostatnim <3 pojawiła się ovu i od tamtej pory boli mnie podbrzusze - jest takie jakby napięte i krzyż. Tylko nie wiem czy sobie nie wmawiam :(

    jnlp73pfdnyt3jof.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    aaa no to tak :) Ja ciągle mam mokro więc mogę pooszukiwać ;) mam nadzieję, że jak się dowie to nie będzie miał mi za złe :D
    haha w takim wypadku też bym oszukiwała a co niech się chłopak nie stresuje :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ