X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna córa mi starczy :P Mąż powiedział, że jak będzie kolejna to będziemy działać do skutku hahah:P

    dam23, Rudzielec91, Offca88 lubią tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja od razu wiesz denerwowałam się, że co że ja go już nie podniecam??!! What??

    No ale skoro w innych dniach było ok to chyba to nie było przyczyną. Mam nadzieję, że to się zmieni, bo jak tak dalej pójdzie, to ja nie wiem , za dużo mnie to nerwów kosztuje.


    Ja też tak miałam, mówiłam mu że to jest nie możliwe że zawsze mógł a teraz nie może :-) Ja myślę że każda z nas przeżywa to na swój sposób ale psychiki kobiet są tak skomplikowane że czasami jest ciężko przez to wszystko przejść :-)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja właśnie mam wrażenie, że kobiety właśnie bardziej chcą synków, a faceci córeczki. A przynajmniej tak jest wśród moich znajomych. Narzeczony mojej przyjaciółki ma już wymyślone imiona dla wszystkich swoich 4 córek, których jeszcze nie mają. :P
    HAHA ;D ale to kochane :) ja już też mam jedno upatrzone chociaż nie wiadomo kiedy się córy doczekam ;D hehe

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    haha o Ty!! ;D mój nie lubi słodkiego więc u mnie by nie zadziałało :D ale dobry pomysł ;D hehe ty gadzino :P
    Mój uwielbia, wiem jak to zachęcić hahaha :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Jedna córa mi starczy :P Mąż powiedział, że jak będzie kolejna to będziemy działać do skutku hahah:P

    Moja siostra ma dwóch chłopców a teraz będą się starać ostatni raz o córeczkę, mają nadzieje że im się uda :-)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bardzo chcę chłopca, ale ważne żeby było zdrowe. I żeby W OGOLE BYLO :(

    dam23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A co do płci większość kobiet chce dziewczynkę :D Ja zawsze chciałam chłopca, jakoś tak wolę męskie zabawy :D

    Ale kochać się będzie każde:)
    Pamiętaj , że dla kobiety kiedyś w życiu najlepsza córka :)

    A dla mnie jest to obojętne czy będzie chłopiec czy dziewczynka, ważne żeby było zdrowe i żeby się udało zajść w ciążę :-)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja właśnie mam wrażenie, że kobiety właśnie bardziej chcą synków, a faceci córeczki. A przynajmniej tak jest wśród moich znajomych. Narzeczony mojej przyjaciółki ma już wymyślone imiona dla wszystkich swoich 4 córek, których jeszcze nie mają. :P
    Tak? no to u nas było odwrotnie ja chciałam synka i mąż też. Taki dumny chodził że będzie syn. Nie zapomnę jak na usg w 12 tyg powiedziano mi że będzie córka, to mąż do mnie tak " nie martw się kochanie córeczka też fajna" tylko nie wiem czy pocieszał tym siebie czy mnie :D A później w 17 tyg i 21 powiedziano że na 100% chłopiec, to mąż normalnie aż oszalał z radości :D
    Teraz tak jak ja chce chłopca, bo mówi że prostszy w obsłudze:D haha :D Ale wiadomo teraz to już tak nam bardziej obojętne :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko pragnę dzidziusia, płeć Mi jest zupełnie obojętna, będę szczęśliwa jak będzie córka albo synek, najważniejsze jest zdrowie a płci i tak nie da się zaplanować więc nie mamy na to wpływu;)

    dam23 lubi tę wiadomość

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Ja też tak miałam, mówiłam mu że to jest nie możliwe że zawsze mógł a teraz nie może :-) Ja myślę że każda z nas przeżywa to na swój sposób ale psychiki kobiet są tak skomplikowane że czasami jest ciężko przez to wszystko przejść :-)
    Cieszę się, że nie jestem z tym sama, bo już naprawdę wymyślałam sobie różne scenariusze a że może przytyłam i już jest inaczej itd...naprawdę siadło mi to, choć wiem jaka może być przyczyna to jednak główka pracuje.

    dam23 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, kochać będę nie zależnie od płci, a najważniejsze, żeby było zdrowe, ale jednak jakieś tam typy się ma zawsze chyba, zwłaszcza gdy chodzi o drugą ciążę ;)

    A tak szczerze to Wam powiem, że myślałam, że na drugie dziecko nie będę miała takiego parcia, a teraz jak mam już jakieś objawy to sobie wmawiam. O pierwszą ciąże staraliśmy się bardzo długo i obawiam sie, że teraz będzie podobnie

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pewnie że płeć nie gra roli, ale każdy ma tam w sobie jakieś ukryte marzenia :) Najważniejsze że zdrowe to na pewno :) Myślę, że chłopca łatwiej począć :)

    Almanah, dam23 lubią tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Ja tylko pragnę dzidziusia, płeć Mi jest zupełnie obojętna, będę szczęśliwa jak będzie córka albo synek, najważniejsze jest zdrowie a płci i tak nie da się zaplanować więc nie mamy na to wpływu;)


    No to ja mam dokładnie tak samo :-)
    Dla mnie najważniejsze jest to żebym mogła zostać mamą a płeć jest mi obojętna, będę cieszyła się z każdej płci :-)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A to musisz zrobić przerwę? Po tym cyklu?


    Hej muszę po następnym. Mam w marcu bardzo ważny i stresujący egzamin, więc rodzenie i pierwsze miesiące ciąży są niewskazane.

    Almanah lubi tę wiadomość

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :) Robi nam się tu dream team :) Trzymam kciuki za wszystkie i mam nadzieję, na same pozytywne wieści.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Wiadomo, kochać będę nie zależnie od płci, a najważniejsze, żeby było zdrowe, ale jednak jakieś tam typy się ma zawsze chyba, zwłaszcza gdy chodzi o drugą ciążę ;)

    A tak szczerze to Wam powiem, że myślałam, że na drugie dziecko nie będę miała takiego parcia, a teraz jak mam już jakieś objawy to sobie wmawiam. O pierwszą ciąże staraliśmy się bardzo długo i obawiam sie, że teraz będzie podobnie
    nigdy nic nie wiadomo :) może się zaskoczysz i uda się od razu :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna po ciąży wiele się przestawia i wcale nie powiedziane że musisz długo czekać oby nie :) A ile się staraliście jak można wiedzieć?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Cieszę się, że nie jestem z tym sama, bo już naprawdę wymyślałam sobie różne scenariusze a że może przytyłam i już jest inaczej itd...naprawdę siadło mi to, choć wiem jaka może być przyczyna to jednak główka pracuje.

    Ja również się cieszę że ktoś miał podobnie jak ja :-) Ja myślałam nawet że mój N po prostu już nie chce.Mój N cały czas zapewnia mnie że wszystko jest dobrze i że na pewno się nam uda więc trzymam się tej myśli i staram się nie poddawać :-)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Hej muszę po następnym. Mam w marcu bardzo ważny i stresujący egzamin, więc rodzenie i pierwsze miesiące ciąży są niewskazane.
    Rozumiem chodziło o maj? ;) No to będziemy trzymać kciuki jak już będziesz mogła się znowu starać :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja plote nie bedzie kolejnych próbb !!

    reddie137 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ