X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Jasne jeśli ma Ci to pomóc to ok :)
    No mój też się tak blokował, przed płodnymi i po nie było problemów a podczas no...seks był ale czasami bez zakończenia co się nam normalnie nie zdarzało.
    Z jednej strony go nie winie, ale z drugiej to miałam takie nerwy że akurat wtedy...no ale nic, trzeba po prostu próbować dalej. Z tym że czuję , że im później tym gorzej będzie. W sensie psychicznym.

    Mojemu na szczęście już to przeszło i z cyklu na cykl angażuję się coraz bardziej :-) Ja też czasami byłam zła na mojego N a później mówiłam sobie że przecież nie jest robotem i go nie zmuszę :-) Moja psychika dostała po dupsku i to konkretnie ;-)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak ogolnie te ciacha dla mezusia, trochę słodkości żeby potem dał się namówić na <3 hahaha :D

    Ashka89, dam23, Almanah lubią tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Haha no tak by było najlepiej ;)
    Ale ma być chyba na weekend tak? No to może zdąży :) A owu niech się jeszcze troszkę zastanawia :D
    Kurcze faktycznie późno masz to owu, ale jak krótka faza lutealna to nie taki długi aż wyjdzie :)

    No właśnie na weekend za tydzień dopiero. Jak już. Ale i tego nie jestem pewna.
    Takie długie cykle jak i krótkie fazunie lutealne niestety nie świadczą o niczym dobrym. :( Za góra dwa cykle przejdę się z tym do gina, jak nic się nie zmieni.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Jesteście takie kochane ze nie wygonilabym Was :):):)


    No to wpadamy do Ciebie wszystkie :-) <3

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Tak było na początku starań przez jakieś 3 pierwsze cykle, teraz jest już dobrze, sam pyta kiedy maraton serduszkowania, jak tam temp i co dziś ciekawego pisały dziewczyny z ovu ;-) :-D Na samym początku go nic nie interesowało a teraz pyta o wszystko i zaangażował się na maksa :-)
    HAHA no to fajnie :) mój niestety nie bardzo lubi babskiego gadania o ciąży , objawach itd ;D bardzo chce mieć dziecko ale od takich babskich tematów trzyma się na daleko ;)

    dam23 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah może jednak zrobi Ci niespodziankę i przyjedzie ? :P tak jakk ostatnio mówiłam.:):)

    Almanah lubi tę wiadomość

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca nie strasz! :P Ale fakt taka różnica wieku jak u Ciebie, będzie dobra pod względem ogarnięcia dzieci ;) Ja z kolei chciałabym synka, czasem nawet się boję, że będzie druga córeczka.. Wiem, że nie powinnam tak do tego podchodzić, ale marzy mi się parka, a trzecie za jakiś czas ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    A tak ogolnie te ciacha dla mezusia, trochę słodkości żeby potem dał się namówić na <3 hahaha :D
    haha o Ty!! ;D mój nie lubi słodkiego więc u mnie by nie zadziałało :D ale dobry pomysł ;D hehe ty gadzino :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam23 wrote:
    Mojemu na szczęście już to przeszło i z cyklu na cykl angażuję się coraz bardziej :-) Ja też czasami byłam zła na mojego N a później mówiłam sobie że przecież nie jest robotem i go nie zmuszę :-) Moja psychika dostała po dupsku i to konkretnie ;-)
    Ja od razu wiesz denerwowałam się, że co że ja go już nie podniecam??!! What??

    No ale skoro w innych dniach było ok to chyba to nie było przyczyną. Mam nadzieję, że to się zmieni, bo jak tak dalej pójdzie, to ja nie wiem , za dużo mnie to nerwów kosztuje.

    dam23 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    No właśnie na weekend za tydzień dopiero. Jak już. Ale i tego nie jestem pewna.
    Takie długie cykle jak i krótkie fazunie lutealne niestety nie świadczą o niczym dobrym. :( Za góra dwa cykle przejdę się z tym do gina, jak nic się nie zmieni.
    Ale skoro występuje owu to nie jest źle. Tylko tak właśnie z utrzymaniem ciąży.
    Ech szkoda, że go teraz nie będzie to niesprawiedliwe :(

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    HAHA no to fajnie :) mój niestety nie bardzo lubi babskiego gadania o ciąży , objawach itd ;D bardzo chce mieć dziecko ale od takich babskich tematów trzyma się na daleko ;)


    Mój też nie lubi typowego babskiego gadania ale jeśli chodzi o zajście w ciąże to sama się dziwie że tak się interesuje ;-) Czasami podejrzewam że pyta się tylko i wyłącznie dlatego żebym się go nie czepiała że się niczym nie interesuje :-P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    A tak ogolnie te ciacha dla mezusia, trochę słodkości żeby potem dał się namówić na <3 hahaha :D

    Jak się dorwiemy, to dla mężusia niewiele zostanie. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie zbliżeń, u nas odkąd pojawiła się córeczka, są baardzo rzadko. Ale pracujemy nad tym ;) Mała od wczoraj mieszka w osobnym pokoju, w końcu odrobina prywatności :P

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale tutaj ruch;) fajnie, że jest Nas tak dużo;)

    Ja testuję za około tydzień;)

    dam23 lubi tę wiadomość

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Almanah może jednak zrobi Ci niespodziankę i przyjedzie ? :P tak jakk ostatnio mówiłam.:):)

    Oj chciałabym, chciała. Chyba mu powiem, że się owu zbliża. Może coś wymyślimy. :)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Offca nie strasz! :P Ale fakt taka różnica wieku jak u Ciebie, będzie dobra pod względem ogarnięcia dzieci ;) Ja z kolei chciałabym synka, czasem nawet się boję, że będzie druga córeczka.. Wiem, że nie powinnam tak do tego podchodzić, ale marzy mi się parka, a trzecie za jakiś czas ;)
    Hihi nie no nie straszę po prostu dzieci w tym wieku wymuszają dużo i potrzebują naprawdę sporo uwagi:P No a tak to już będzie lekko odchowany:)
    Ale jak mówisz każdy wiek ma swoje plusy :) Zaś mała różnica wieku to spora zaleta, pomęczy się człowiek, ale warto :)
    A trójeczka to też mi się marzy ale już chyba się nie zdecyduję :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do płci większość kobiet chce dziewczynkę :D Ja zawsze chciałam chłopca, jakoś tak wolę męskie zabawy :D

    Ale kochać się będzie każde:)
    Pamiętaj , że dla kobiety kiedyś w życiu najlepsza córka :)

    dam23 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    W temacie zbliżeń, u nas odkąd pojawiła się córeczka, są baardzo rzadko. Ale pracujemy nad tym ;) Mała od wczoraj mieszka w osobnym pokoju, w końcu odrobina prywatności :P
    U nas też było kiepsko po porodzie, ale później relacje się zmieniły na lepsze:D Wiadomo człowiek przy małym dziecku też zmęczony wstawaniem i opieką , przyjemności na końcu :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A co do płci większość kobiet chce dziewczynkę :D Ja zawsze chciałam chłopca, jakoś tak wolę męskie zabawy :D

    Ale kochać się będzie każde:)
    Pamiętaj , że dla kobiety kiedyś w życiu najlepsza córka :)

    Ja właśnie mam wrażenie, że kobiety właśnie bardziej chcą synków, a faceci córeczki. A przynajmniej tak jest wśród moich znajomych. Narzeczony mojej przyjaciółki ma już wymyślone imiona dla wszystkich swoich 4 córek, których jeszcze nie mają. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Dziewczyny ale tutaj ruch;) fajnie, że jest Nas tak dużo;)

    Ja testuję za około tydzień;)
    o to podobnie jak ja ;D i wiele innych dziewczyn :) widzę, że za tydzień zacznie się wielkie testowanie! :)super :) nie będę sama :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 13:14

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ