X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Szalone... nie nadążam.. bo nieco jednak tzreba pracować;)

    Ja się ciągle czuję jak z krzyża zdjęta.. zero siły, ból głowy, zmęczenie...
    A niech że mi w końcu przejdzie, bo ile można marudzić^^

    Ale Was dużo, już mi się kiełbasi kto i co^^
    Może już masz objawy ciąży :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Offca, wiem biochemicznej raz doświadczył, wiem to z testu, wtedy powiedziałam sobie, że już nigdy nie zatestuje przed terminem @, ale jak widać nie wytrzymałam zbyt długo przy moim postanowieniu ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca a Ty, pamiętasz swoje ''przedciążowe'' objawy ? :)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, właśnie wróciłam z apteki i dzielę się z Wami moją nową wiedzą :)

    Dla mnie pani farmaceutka doradziła Femibion- zestaw witamin i substancji dla kobiet planujących ciążę i będących w pierwszych tygodniach ciąży. Do tego mam olej z wiesiołka w kapsułkach, który mam łykać regularnie do owulacji. Po owu trzeba go koniecznie odstawić, bo może powodować np. rozregulowanie cyklu.

    Dla Męża mam tabletki AndroVit Plus, które nawet na opakowaniu mają napisane, że są przeznaczone do utrzymania prawidłowej płodności. Sprawdzimy :D Do tego, może łykać witaminę C. No i oboje jeszcze mamy przyjmować kwas foliowy.

    Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale na razie jestem pozytywnie nakręcona :D

    reddie137, infinity888 lubią tę wiadomość

    9 cykl starań
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Offca a Ty, pamiętasz swoje ''przedciążowe'' objawy ? :)
    Ja w sumie nie miałam żadnych własnie, poza zgagą :D No i dzień przed pozytywnym testem mega ból brzucha jak na @. Tak to zupełnie nic. Reszta objawów była od 6 tygodnia ciąży. W sensie senność, ból piersi, no i mega niedobrze mi było, ale to długo tak do 16 tygodnia ciąży mnie męczyło.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Dziewczynki, właśnie wróciłam z apteki i dzielę się z Wami moją nową wiedzą :)

    Dla mnie pani farmaceutka doradziła Femibion- zestaw witamin i substancji dla kobiet planujących ciążę i będących w pierwszych tygodniach ciąży. Do tego mam olej z wiesiołka w kapsułkach, który mam łykać regularnie do owulacji. Po owu trzeba go koniecznie odstawić, bo może powodować np. rozregulowanie cyklu.

    Dla Męża mam tabletki AndroVit Plus, które nawet na opakowaniu mają napisane, że są przeznaczone do utrzymania prawidłowej płodności. Sprawdzimy :D Do tego, może łykać witaminę C. No i oboje jeszcze mamy przyjmować kwas foliowy.

    Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale na razie jestem pozytywnie nakręcona :D
    Tez biore femibion i maz androvit oraz kwas.....i kilka innych :P

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira, Twój wykres na razie wskazuje na to, że być może te wszystkie kapsuły działają. Oby! <3 :*

    9 cykl starań
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek no Femibion jest fajny, ja jakbym miała wybrać witaminy to właśnie wzięłabym z tej firmy, bo to dobra i zaufana firma.

    Olinek lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiecie już, że nie mierzę tempki, ale przez ostatnie kilka dni wyczuwałam, że jest podwyższona, dziś znowu czuję jakby spadła i to bardzo, czuje się jakby była niższa niż powinna, jest to mój 7dpo myślicie, że to raczej zły znak bo powinna się temp utrzymywać jakby się udało? czy może jest szansa, że to zagnieżdzenie, boli brzuch, jajnik kłuje prawy, jak myślicie?

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Olinek no Femibion jest fajny, ja jakbym miała wybrać witaminy to właśnie wzięłabym z tej firmy, bo to dobra i zaufana firma.

    Ufff, to dobrze ;) Bo powiem Wam, że przez moment miałam w tej aptece zawahanie czy dobrze wybrałam. Ta farmaceutka pokazała mi chyba z 6 różnych suplementów, ale większość z nich kosztowała koło 100 zł, jedne nawet 199 zł po przecenie! :o Niby dzidziuś jest wart każdych pieniędzy, ale myślę że jakbym aż tak zainwestowała to Mąż szybko by się zniechęcił do brania jakichkolwiek tabletek :P

    9 cykl starań
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    dziewczyny wiecie już, że nie mierzę tempki, ale przez ostatnie kilka dni wyczuwałam, że jest podwyższona, dziś znowu czuję jakby spadła i to bardzo, czuje się jakby była niższa niż powinna, jest to mój 7dpo myślicie, że to raczej zły znak bo powinna się temp utrzymywać jakby się udało? czy może jest szansa, że to zagnieżdzenie, boli brzuch, jajnik kłuje prawy, jak myślicie?
    Rudzielec, nie stresuj się :* Skoro nie mierzysz to nie masz pewności, że tak jest. Pewnie to tylko Twoje subiektywne odczucie :) Może po prostu w mieszkaniu czy na dworze zmieniła się temperatura powietrza i dlatego inaczej odczuwasz swoją :*

    9 cykl starań
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Rudzielec, nie stresuj się :* Skoro nie mierzysz to nie masz pewności, że tak jest. Pewnie to tylko Twoje subiektywne odczucie :) Może po prostu w mieszkaniu czy na dworze zmieniła się temperatura powietrza i dlatego inaczej odczuwasz swoją :*
    oby, miałam się wyluzować nie mierząc temp i tak było ale do tej pory hehe :P no nic, może za bardzo się przejmuje :) idę na spacer z psami, poruszam się trochę, zajmę się czymś i postaram się nie myśleć :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek Femibion brałam przez cały okres ciąży, polecił mi go mój ginekolog,i farmaceutka również wiec myślę że to dobry wybór ;-) Pamiętam ze był baaardzo drogi i kupowałam go w aptece internetowej Gemini, za sporo niższa cenę :-)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no:) moja temperatura wzrosła z 37 do 37.30 dwa dni przed terminem miesiączki:) . mam nadizjee ze jest to pozytywny znak:). byłoby to szczescie w okresie stresów jakie przeszłam w ciagu ostatnich dni:)

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetny pomysł! :) Wyluzuj się, korzystaj z pogody i nie nakręcaj się :* Chociaż wiem, że to tylko łatwo mówić, a ciężko się zupełnie od tego odciąć. Ale próbuj :*

    9 cykl starań
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Olinek Femibion brałam przez cały okres ciąży, polecił mi go mój ginekolog,i farmaceutka również wiec myślę że to dobry wybór ;-) Pamiętam ze był baaardzo drogi i kupowałam go w aptece internetowej Gemini, za sporo niższa cenę :-)

    Ja trafiłam na promocję i kupiłam go chyba za niecałe 20 zł :) I widziałam, że w aptece internetowej można kupić w podobnej cenie. Bo w regularnej cenie kosztował chyba 40 zł :o

    Liliana, wzrost to dobry znak. Oby nie spadła ani o ociupinkę! :)

    justyna1220 lubi tę wiadomość

    9 cykl starań
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliana piękny skok, oby zwiastował coś dobrego ;)

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Dziewczynki, właśnie wróciłam z apteki i dzielę się z Wami moją nową wiedzą :)

    Dla mnie pani farmaceutka doradziła Femibion- zestaw witamin i substancji dla kobiet planujących ciążę i będących w pierwszych tygodniach ciąży. Do tego mam olej z wiesiołka w kapsułkach, który mam łykać regularnie do owulacji. Po owu trzeba go koniecznie odstawić, bo może powodować np. rozregulowanie cyklu.

    Dla Męża mam tabletki AndroVit Plus, które nawet na opakowaniu mają napisane, że są przeznaczone do utrzymania prawidłowej płodności. Sprawdzimy :D Do tego, może łykać witaminę C. No i oboje jeszcze mamy przyjmować kwas foliowy.

    Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale na razie jestem pozytywnie nakręcona :D
    O widzisz! Może też sobie kupie ten femibion..:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 14:51

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Deneira, Twój wykres na razie wskazuje na to, że być może te wszystkie kapsuły działają. Oby! <3 :*
    Ja juz tutaj obiecałam ze jesli zajdę w ciaze tak do 3 miesięcy to wam tu wszytko ładnie wypisze łącznie z dawkowanie
    Ale jak chcecie moge to oczywiście zrobic wcEsniej ;) za niedługo jade ;)

  • Ashka89 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira daj nam szybko znac jaki wynik :)

    jnlp73pfdnyt3jof.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ