X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A ile jesteś po terminie miesiączki? Możesz mieć bardzo obsuniętą w czasie. Hm w sumie skoro gin mówi, że może tak być, nie wiem jak to jest ja byłam w 5 tygodniu i był już pęcherzyk, nie było zarodka, ale widać było. Zrób lepiej przyrost bety, bo równie dobrze mogłaby być to ciąża pozamaciczna. Oczywiście nie chcę straszyć ale lepiej dmuchać na zimne bo to też niebezpieczne dla kobiety.

    Dzisiaj jest 5 dzień po terminie planowanej. Mój gin jak tylko usłyszał o objawach i trzech, no obecnie 4 bo robiłam jeszcze jeden testach to natychmiast stwierdził że na pewno jestem w ciąży, ale potem usg nic nie wykazało, powiedział że może być bardzo wczesna i poprosił o zrobienie bety. I teraz nie wiem czy nic z tego nie będzie jednak czy faktycznie jest możliwa taka sytuacja...

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana szczerze to nie odpowiem jednoznacznie. Faktycznie 3 dni po terminie to jeszcze bardzo bardzo mało :) W takim wypadku wydaje mi się, że faktycznie mógł nie widzieć jeszcze nic :) U mnie dopiero w 5 tygodniu był maleńki pęcherzyk, głowa do góry:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się bo raz już poroniłam i bardzo chcemy tego dzidziusia ;) Jak zobaczyłam na trzech testach dwie kreski ( faktycznie druga bardzo blada wszędzie) to mój świat się zaróżowił ;)
    Bardzo chce już usłyszeć te pozytywne wiadomości, ateraz nie wiem czy będzie się czym cieszyć

    nitta32, Offca88 lubią tę wiadomość

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę... To możliwe ze owulka jest później, ale nie jest możliwe by ostatnia faza np sie skróciła prawda?
    W smsie jak mi wyznaczy owulke to po niej 14 dni do @? Nie możliwe by mieć później owulke a @ w tym samym terminie?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Boję się bo raz już poroniłam i bardzo chcemy tego dzidziusia ;) Jak zobaczyłam na trzech testach dwie kreski ( faktycznie druga bardzo blada wszędzie) to mój świat się zaróżowił ;)
    Bardzo chce już usłyszeć te pozytywne wiadomości, ateraz nie wiem czy będzie się czym cieszyć

    Spokojnie czekaj będzie dobrze. Dziwne ze na bete tak długo czekasz u mnie już po godzinie jest wynik. ekspresowo prawie jak sikaniec:) Mi jedna pani doktor te zpowiedziała ze ciąży to tu nie widzi a u innego gina na innym sprzęcie słyszałam już serduszko :) także spokojnie czekaj na wynik bety i powtórz go a potem lec do gina:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się znowu martwię czy ta owulka w końcu będzie...temp niestety taka sama :/ :/

  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zdziwiłam bo lekarz powiedział że tego samego dnia popołudniu powinnam mieć wyniki, a panie w recepcji dziś mnie uświadomiły że w poniedziałek po 15 dopiero mam przyjść. Jestem strasznie podniecona ale tez zaniepokojona i nie mogę sobie sama ze sobą poradzić

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Też się zdziwiłam bo lekarz powiedział że tego samego dnia popołudniu powinnam mieć wyniki, a panie w recepcji dziś mnie uświadomiły że w poniedziałek po 15 dopiero mam przyjść. Jestem strasznie podniecona ale tez zaniepokojona i nie mogę sobie sama ze sobą poradzić

    oj jak ja już bym chciała widzieć tą lichą kreskę:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie odzywałam się bo mi babcia w szpitalu wylądowała. Nie zauważyłam z ed by ktoś pouciekał z forum. Są nowe dobre wieści :) weekend udany :)

  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    oj jak ja już bym chciała widzieć tą lichą kreskę:)
    a długo na nią już czekasz ?

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Offica;) zapytam jeszcze w aptece a narazie biore pod jezyk- niby ta dopochwowa miala szybciej dotrzec i dzialac zeby nie bylo plamien a jak wyjdzie pozytywny test w dniu @ to mam brac dalej albo odstawic

    Offca88 lubi tę wiadomość

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w drugiej ciąży tez od razu nie widzial pecherzyka to byl 6tc ( bo zarodek sie nie rozwinal nawet :( ) dopiero po tygodniu bylo widac

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    U mnie w drugiej ciąży tez od razu nie widzial pecherzyka to byl 6tc ( bo zarodek sie nie rozwinal nawet :( ) dopiero po tygodniu bylo widac

    a jak się to skończyło ?

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    a długo na nią już czekasz ?

    E tam dopiero 1 cs ale doczekąc się nie mogę;/ same ciaże do okoła. planowałam to od pół roku ;/

    ewelelel lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    E tam dopiero 1 cs ale doczekąc się nie mogę;/ same ciaże do okoła. planowałam to od pół roku ;/

    doczekasz się na pewno ;)
    ja to samo, staramy się od listopada zeszłego roku, wszędzie widzę ciążę, a teraz jeszcze kiedy już może coś mogłoby byc to nie wiadomo... ehhh

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    a jak się to skończyło ?


    Poronienie zatrzymane

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Poronienie zatrzymane

    Współczuję... w zeszłym roku też poroniłam. 9 tc też zarodek się nie rozwinął

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpisujecie coś w moje owu? te co mają testowanie za 5 dni ile macie % dzisiaj ?

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    wpisujecie coś w moje owu? te co mają testowanie za 5 dni ile macie % dzisiaj ?
    Ja mam wg detektora oznak 36/100 pkt...

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziś jest mój 10 dpo

‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ