X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja tez mam chwile załamania. Chyba najgorsze momenty sa jak sie czeka na testowanie i przychodzi @. Bo potem jakos człowiek znowu przybiera barwy wojenne i walczy i znów zyje nadzieja i działa. Najgorsza jest bezradność, czekanie na to co nam los przyniesie. Ja mysle ze każda z nas gdyby miała pewność ze bedzie miała malenstwo to byśmy spokojniej do tego podchodzily. Ta niepewność jutra nas dołuje.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    Coś po coś. za 14 dni teścik :)
    No to mocno trzymam kciuki :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari witaj u nas :* Kiedy robisz teścik ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Kurcze ja tez mam chwile załamania. Chyba najgorsze momenty sa jak sie czeka na testowanie i przychodzi @. Bo potem jakos człowiek znowu przybiera barwy wojenne i walczy i znów zyje nadzieja i działa. Najgorsza jest bezradność, czekanie na to co nam los przyniesie. Ja mysle ze każda z nas gdyby miała pewność ze bedzie miała malenstwo to byśmy spokojniej do tego podchodzily. Ta niepewność jutra nas dołuje.
    No masz rację...choć deneira u Ciebie jeszcze wszystko możliwe, czekaj kochana, kiedy masz mieć @ która nie przyjdzie ?;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    offca88 a ja za Ciebie będę trzymała :) Powiedz mi jak się robi dzieci. Jedno już masz to może jakieś wskazówki ? Deneira z takim podejściem to my nigdy nie będziemy mamuśkami, bo kto chciałby smutną mamę ?

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedziele :/ ale popatrz na moj wykres. Mam temperature niższa jak przed czy tez po okresie :/ owszem mam jeszcze nadzieje....nadzieja jest zawsze ale myśląc zdrowo rozsądkowo czy cos moze z tego wykresu wyjsc cos dobrego? Moja głowa mowi "nie" a serce "tak".

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    offca88 a ja za Ciebie będę trzymała :) Powiedz mi jak się robi dzieci. Jedno już masz to może jakieś wskazówki ? Deneira z takim podejściem to my nigdy nie będziemy mamuśkami, bo kto chciałby smutną mamę ?
    Ja na co dzien jestem bardzo pogodna...ale ten temat potrafi mnie zasmucic. Ale masz racje. Trzeba głowę zmusić by myślała pozytywnie. Ja myslalam pozytywnie do momentu jak dzis znierzylam temperature :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 17:08

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Mari witaj u nas :* Kiedy robisz teścik ?
    Już robiłam :( i póki co wychodzą z niego dziwne plamy w miejscu drugiej kreski, a po 30min już nic tam nie ma. Wygląda tak, jakby barwnik się zebrał przez te pierwsze 1-3 min a potem się rozszedł, dlatego od razu się zapisałam na majówki;P

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira, głowa do góry. Jeszcze jest nadzieja!:)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luciola, sęk w tym, że udało nam się za pierwszym podejściem. W sumie to uznałam, że będziemy się długo starać i mówię, no zacznijmy już. Bo miałam bardzo nieregularne miesiączki. Były to już jakieś końcowe dni śluzu. A jednak zaskoczyło, bo nie myślałam o tym cyklu że się uda. Pewnie dlatego.
    Ale no serduszkowałam tylko 2 dni w całym cyklu, więc to nie do końca ważne aby było codziennie. Myślę, że jak ma zaskoczyć to zaskoczy :) Poza tym ja jestem zdania , że to nie zapłodnienie jest ciężkie. Wydaje mi się, że zapładnia się wiele kobiet. Gorzej już z zagnieżdżeniem zarodka. A na to już nie mamy żadnego wpływu :) To tylko moje zdanie oczywiście z tego co widziałam przy pierwszej ciąży :) Teraz za pierwszym razem nie udało nam się...więc widzisz, psychika na pewno plus sądzę ,że się nie zagnieździło. Czasami komórka może być słaba, albo źle się usadowi, no i się niestety złuszcza. Tak naprawdę to do tego potrzeba jeszcze dużo szczęścia :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    W niedziele :/ ale popatrz na moj wykres. Mam temperature niższa jak przed czy tez po okresie :/ owszem mam jeszcze nadzieje....nadzieja jest zawsze ale myśląc zdrowo rozsądkowo czy cos moze z tego wykresu wyjsc cos dobrego? Moja głowa mowi "nie" a serce "tak".
    Ja tak szczerze zupełnie nie znam się na temperaturze, ale powiem Ci tylko tyle, że za bardzo się stresujesz tym :) Czasami złe myślenie przyciąga złe wydarzenia. Mierz sobie temperaturę do owu i przestań, może wtedy będzie Ci lżej i z góry nie założysz że się nie udało :) Ja dlatego właśnie nie chodzę na betę, i nie mierzę, bo bym się załamała już przed okresem, a potrzeba dużo cierpliwości na kolejny cykl...po prostu mam nadzieję do samego końca :) Aż wredziola się nie pojawi :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Deneira, głowa do góry. Jeszcze jest nadzieja!:)
    :* jeszcze troche nadziei mam ale tylko troszkę :/ dzis mam troche złości w sobie. Boje sie zeby ten cykl nie był bezowulacyjny by nie był zapowiedzią problemów większych.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Już robiłam :( i póki co wychodzą z niego dziwne plamy w miejscu drugiej kreski, a po 30min już nic tam nie ma. Wygląda tak, jakby barwnik się zebrał przez te pierwsze 1-3 min a potem się rozszedł, dlatego od razu się zapisałam na majówki;P
    To jeszcze niczego nie przesądza, czasami dopiero w dniu @ lub po niej pokazuje się krecha :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira podobno jeden czy 2 w roku mogą być takie cykle. I to wcale nie musi oznaczać coś złego :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam myślę, że mi się udało, bo wcale ale to wcale nie myślałam o dniach płodnych przyszłej niedoszłej ciąży. Po prostu zapomniałam się.Byłam tak zajęta sobą i myśleniem tylko o sobie i swoich przyjemnościach, że to powinno być karalne ;d A tak swoją drogą to przez tyle miesięcy starałam się zawsze w owulację i nie wyszło, a tym razem było inaczej, bo przed owulacją. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Deneire spróbuj zapomnieć, że się starasz.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca tylko sie zastanawiam dlaczego to akurat cykl ktory postanowiłam od poczatku do końca śledzić czyli mierzyc temp. I wszystko notować. Wcześniejszy cykl przy końcówce juz po ow zaczęłam mierzyc temp. I wtedy miałam wysoka temp. A tu jak chciałam pozna kiedy mam dokładnie owulacje to nagle bum. Mam nadzieje ze to bedzie jeden taki cykl i ostatnio w tym roku.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luciola....zeby to było takie proste szczególnie ze w płodne mnie jajniki potwornie bola haha

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira, dopiero mi mowilyscie ze nie wolno się załamywać!

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    Ja tam myślę, że mi się udało, bo wcale ale to wcale nie myślałam o dniach płodnych przyszłej niedoszłej ciąży. Po prostu zapomniałam się.Byłam tak zajęta sobą i myśleniem tylko o sobie i swoich przyjemnościach, że to powinno być karalne ;d A tak swoją drogą to przez tyle miesięcy starałam się zawsze w owulację i nie wyszło, a tym razem było inaczej, bo przed owulacją. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Deneire spróbuj zapomnieć, że się starasz.
    I tak trzymać !! Brawa za postawę !!

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Offca tylko sie zastanawiam dlaczego to akurat cykl ktory postanowiłam od poczatku do końca śledzić czyli mierzyc temp. I wszystko notować. Wcześniejszy cykl przy końcówce juz po ow zaczęłam mierzyc temp. I wtedy miałam wysoka temp. A tu jak chciałam pozna kiedy mam dokładnie owulacje to nagle bum. Mam nadzieje ze to bedzie jeden taki cykl i ostatnio w tym roku.
    Temp jeszcze niczego nie przesądza, zresztą podobno może Ci jeszcze wyznaczyć owu :) Nie stresuj się tak bo osiwiejesz :) Będzie dobrze, nie ma @ to jest nadzieja :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ