X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Deneira, dopiero mi mowilyscie ze nie wolno się załamywać!
    Hahahah racja! Widzisz każdego dopada chwila zwątpienia hahahaha ale to tylko chwilowe ;) wiesz.....teraz to hormony działają haha

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko ja tutaj jeszcze jestem optymistką :D Dopóki nie za testuję haha Później to ja wrócę się wyżalić :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co......chyba sprowadzilyscie mnie do pionu. Racja!! Wierze ze mimo temperatury i braku bolacych cycek hahahaha jestem w ciazy :) a jak przyjdzie ciotka klotka to niech spada szybko bo płodne znów beda niedługo :) czas leci szybko i zleci :)

    Agula82 lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Chyba tylko ja tutaj jeszcze jestem optymistką :D Dopóki nie za testuję haha Później to ja wrócę się wyżalić :D
    To ja po okresie bede wspierać ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    To jeszcze niczego nie przesądza, czasami dopiero w dniu @ lub po niej pokazuje się krecha :*
    Ja właśnie robiłam już po terminie (dziś to mój 39 dzień cyklu), a testowałam wczoraj.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie dziś cięzki dzień? czy ktośma dziś ciężki dzien?
    dowiedziałam się ze żona brata mojego męza jest w ciazy... za 1 razem im wyszło... no i ten ból, ciężko było mi pogratulować. A teściu mi zwrócił uwage: słyszałas ? jest w CIĄŻY!CZEMU NIE GRATULUJESZ?
    powiedziałam ze słyszłam,po kilku minutach nie wytrzymałam i wyszłam z płaczem...
    teściu nic nie powiedział, tesciowa zachowała sie normalnie i powedziała zebysmy sie trzymali ( maz wyszedł za mna)...itd... teściu nawet nie wyszedł się pożegnać i nie zapytał czy coś złego powiedział, nie przeprosił...
    wiem , ze mnie uważają za główną winowajczynię tego ze ich pierworodny nie ma jeszcze dzieci... mam dosyć tego ich wzroku...
    ja tez musiałam dojśc do siebie po proonieniach (2x łyzeczkowanie), nie jestem maszyną...
    dobrze że w piątek wyjezdzam naweekend z przyjaciółką...
    wczoraj wieczorem byłam u ginekologa, pokazałm mu swoj wykres... powiedział że przypuszcza ze owulacje mogłam miec tego 12-13 dnia cyklu, szczegołnie że miałam wodnisty białkowaty śluz... to jest szczyt płodności... z drugiej stronyna podstawie wykresu mogła sie odbyc tez 15-16 dnia cykluale miałam wtedy kremowy śluz i jego zdaniem jestem już po dniach płodnych i owulacja sie odbyła... zapytal czy mierzyłam temperature o stałej godzinie... powiedziałam ze mialam godzine- dwie poślizgu nie codziennie ale co 2-3 dni... powiedział że w takim razie wykres trzeba brac na luzie i czekać na @ czy przyjdzie czy nie bo tylko wykres mierzony o tej samej godzinie z max kilkuminutowym poślizgiem jest wiarygodny... a jak ja zmierzyłam raz o 7 raz o 8 a razo 10 temperature to rózne czynniki mogły na nią wpłynąc...
    wiec on poszedłby w objawy i bazowałby że mogłam miec dni płodne zahaczone o 12 i 13 dc - mialm wtedy taki sluzjaki powinien być na dużą płodność....
    ale co i jak to rozstrzygnie się jak przyjdzie @ albo nie i w kolejnym cyklu mierzyc temp. o stałej porze aby było wiarygodnie...
    na usg u mnie wszystko ok... brak przeciwskazań do zajścia w ciaze, wyniki krwi mam książkowe...
    a dzissie tak zasmuciłam... tescie maja parcie na wnuka i to troche zakuło bo wiem- my powinnismy dac im go pierwsi a nie brat meza ktory ślub wziął w pażdzierniku...
    ale czy to jest wyscig????????
    bosz... jak czasem własna rodzina potrafi zranic,.....

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rodzina potrafi najbardziej zranić :/

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze:( współczuję. Czy teściowie wiedzą, ze się staracie? Może warto im powiedzieć, wtedy może nie mówiliby w taki sposób.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teściowa... na kazdych spotkaniach rodzinnych, swietach jazgotala ze chce wnuka itd. Ogolnie nie lubimy sie z tesciowa i ja zawsze musze jej coś odpyskowac.. bo juz mnie to wnerwialo. Teraz w ciazy jest siostra meza. Fakt zaklulo... ale przynajmniej bedzie spokoj.U nich jakies chore wyscigi sa.. siostra musiala zaciazyc przed nami bo my pierwsi slub wzielismy... zal

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście u mnie nie naciskaja..jak narazie.

    Liliana, najblizsi ranią...szkoda :( przykro mi...

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Chyba tylko ja tutaj jeszcze jestem optymistką :D Dopóki nie za testuję haha Później to ja wrócę się wyżalić :D

    Ja też staram się być optymistką :) w końcu jeszcze cały cykl przede mną :)

    Ale też pewnie będę płakała w poduszkę po @...

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliana kurcze śle tulasy i buziaki. Trzymaj się to żaden wyścig. Wszystko będzie dobrze :*
    Na pewno twoje dziecko będzie mądrzejsze :p

    Deneira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedza ze planujemy sie starać .... Oczywiście podczas wigili padlo życzenie o wnuka i powiedzieliśmy ze myślimy o tym...
    Ale po co im szczegóły... Jednak zabolalo gdy się dowiedziałam ze tak za 1razem jej sie udalo i jest ok...
    Patrzą na mnie jak na ofiare- a ja tego nie chce... Nie jestem i nie czuje się slaba i nie jestem zadna ofiarą... Żaden lekarz mi nie powiedzial ze nie mogę miec dzieci i rodzina nie będzie tak na mnie patrzeć...
    Ku... Moja mama tez ma czasem schize a kiedy będziecie miec dzieci , bo latka lecą...
    Nawet znajomi tak nie robią a rodzina patrzy na mnie jak na jakas chorą...
    Dobrze ze wczoraj z ginem fajnie mi się rozmawialo...wytłumaczyl mi wszystko i cóż cień nadziei zawsze istnieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i za chwile weekend w poznaniu w spa z przyjaciółką....
    Dobrze muec kogoś tak bliskiego z ktorym można uciec i kto nie ocenia...

    Deneira lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Wiecie co......chyba sprowadzilyscie mnie do pionu. Racja!! Wierze ze mimo temperatury i braku bolacych cycek hahahaha jestem w ciazy :) a jak przyjdzie ciotka klotka to niech spada szybko bo płodne znów beda niedługo :) czas leci szybko i zleci :)
    O i to jest dobra odpowiedź :D

    Deneira lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    To ja po okresie bede wspierać ;)
    Dzięki trzymam za słowo :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Ja właśnie robiłam już po terminie (dziś to mój 39 dzień cyklu), a testowałam wczoraj.
    Hm ale jak nie ma @ to dobry znak, może warto iść na test z krwi . Czasami te testy z moczu późno wychodzą.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Dzięki trzymam za słowo :D
    hihi masz jak w banku....wtedy bedzie dla mnie nowy cykl i nowa nadzieja wtedy jestem w bojowym nastroju ;)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    macie dziś cięzki dzień? czy ktośma dziś ciężki dzien?
    dowiedziałam się ze żona brata mojego męza jest w ciazy... za 1 razem im wyszło... no i ten ból, ciężko było mi pogratulować. A teściu mi zwrócił uwage: słyszałas ? jest w CIĄŻY!CZEMU NIE GRATULUJESZ?
    powiedziałam ze słyszłam,po kilku minutach nie wytrzymałam i wyszłam z płaczem...
    teściu nic nie powiedział, tesciowa zachowała sie normalnie i powedziała zebysmy sie trzymali ( maz wyszedł za mna)...itd... teściu nawet nie wyszedł się pożegnać i nie zapytał czy coś złego powiedział, nie przeprosił...
    wiem , ze mnie uważają za główną winowajczynię tego ze ich pierworodny nie ma jeszcze dzieci... mam dosyć tego ich wzroku...
    ja tez musiałam dojśc do siebie po proonieniach (2x łyzeczkowanie), nie jestem maszyną...
    dobrze że w piątek wyjezdzam naweekend z przyjaciółką...
    wczoraj wieczorem byłam u ginekologa, pokazałm mu swoj wykres... powiedział że przypuszcza ze owulacje mogłam miec tego 12-13 dnia cyklu, szczegołnie że miałam wodnisty białkowaty śluz... to jest szczyt płodności... z drugiej stronyna podstawie wykresu mogła sie odbyc tez 15-16 dnia cykluale miałam wtedy kremowy śluz i jego zdaniem jestem już po dniach płodnych i owulacja sie odbyła... zapytal czy mierzyłam temperature o stałej godzinie... powiedziałam ze mialam godzine- dwie poślizgu nie codziennie ale co 2-3 dni... powiedział że w takim razie wykres trzeba brac na luzie i czekać na @ czy przyjdzie czy nie bo tylko wykres mierzony o tej samej godzinie z max kilkuminutowym poślizgiem jest wiarygodny... a jak ja zmierzyłam raz o 7 raz o 8 a razo 10 temperature to rózne czynniki mogły na nią wpłynąc...
    wiec on poszedłby w objawy i bazowałby że mogłam miec dni płodne zahaczone o 12 i 13 dc - mialm wtedy taki sluzjaki powinien być na dużą płodność....
    ale co i jak to rozstrzygnie się jak przyjdzie @ albo nie i w kolejnym cyklu mierzyc temp. o stałej porze aby było wiarygodnie...
    na usg u mnie wszystko ok... brak przeciwskazań do zajścia w ciaze, wyniki krwi mam książkowe...
    a dzissie tak zasmuciłam... tescie maja parcie na wnuka i to troche zakuło bo wiem- my powinnismy dac im go pierwsi a nie brat meza ktory ślub wziął w pażdzierniku...
    ale czy to jest wyscig????????
    bosz... jak czasem własna rodzina potrafi zranic,.....
    Fajnie, że trafił Ci się rzeczowy gin. A rodziną się nie przejmuj, może to tylko Ty tak widzisz, że oni tak na Ciebie patrzą. Nie wiem jak teść, bo pojechał nie powiem. Ale teściowa za pewne wie o co chodzi. Może wcale tak nie myśli jak mówisz. Może trzyma kciuki. W sumie co to za różnica kto pierwszy będzie miał pociechę. Kiedyś doczeka się i Was. To Wasze życie, nikt nie ma prawa się wtrącać i o tym decydować.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja też staram się być optymistką :) w końcu jeszcze cały cykl przede mną :)

    Ale też pewnie będę płakała w poduszkę po @...
    Będzie dobrze, nie teraz to innym razem, ważne że się doczekamy, no i że mamy siebie , a to zawsze pomaga, zawsze ktoś się stara :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ