X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    hihi masz jak w banku....wtedy bedzie dla mnie nowy cykl i nowa nadzieja wtedy jestem w bojowym nastroju ;)
    To tak jak ja :D

    Deneira lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    No i za chwile weekend w poznaniu w spa z przyjaciółką....
    Dobrze muec kogoś tak bliskiego z ktorym można uciec i kto nie ocenia...
    Na pewno Ci to pomoże :) Troszkę zmienisz otoczenie , w spa się zrelaksujesz i będziesz jak nowo narodzona :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to akurat moja siostra ma dzieciątko, ale siostra mojego męża nie ma nawet chłopaka , a ma 34 lata w tym roku . No i nic, nie ma to nie ma. Rodzice nic jej nie mówią, po prostu jak znajdzie się odpowiedni to będzie. Wiadomo, że by chciała ale no...to nie jest wyścig ani nic. Ale rodzina od jej taty strony to tragedia, non stop pytają kiedy będzie miała chłopa i dziecko. No chore. Pytają o dziecko jak nawet nie ma chłopa...żal.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie rozumiem czemu zawsze w takich sytuacjach się zakłada, że to kobieta ma problem z zajściem w ciążę? Czemu teściowi nawet do głowy nie przyszło, że to jego syn może mieć problem? Ja osobiście uważam, że takie wypytywanie jest po prostu nietaktowne. Jeśli ktoś nie ma dzieci, to najwidoczniej jest jakiś powód dla którego tak się dzieje. I tyle. Niczyja sprawa jaki to jest powód. Bo nawet jakbyś nie chciała mieć dzieci bo nie i już, to takie pieprzenie nad uchem nie sprawiłoby, że zmieniłabyś zdanie. Więc po co to komu?

    Ja mam to szczęście, że i moi rodzice już mają wnuczkę i rodzice M. już mają troje wnucząt. Zresztą, moja mama wręcz powtarza, że najpierw ślub, a potem dziecko. Więc pewnie się nawet nie spodziewają. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALmanah no to zrobisz im niespodziankę :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecany raport z USG:
    Pan doktor małomówny. Dowiedziałam się tylko że: Badanie nie tłumaczy plamień i skąpych @.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie zbyt wiele nie powiedział :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to , mam jeszcze 9 dni portalu testowego ovufriend i co później muszę wykupić czy mogę pozostać tutaj bezpłatnie ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hm ale jak nie ma @ to dobry znak, może warto iść na test z krwi . Czasami te testy z moczu późno wychodzą.
    Może i dobry znak (tak bym chciała...aż boję się marzyć, bo boję się rozczarowania). To jest dziwne, że najpierw się kumulują w miejscu drugiej kreski a potem rozmywają (zdjęcia na moim profilu). Pójdę na betę jak nie dostanę @ do piątku. Jestm przeziębiona, więc może to dlatego tak mi się spóżnia @.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A tak w ogóle to , mam jeszcze 9 dni portalu testowego ovufriend i co później muszę wykupić czy mogę pozostać tutaj bezpłatnie ?
    Możesz bezpłatnie zostać, tylko nie będziesz miałą detektora ciąży i statystyki w cyklu oraz interpretacji.

    Offca88 lubi tę wiadomość

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A tak w ogóle to , mam jeszcze 9 dni portalu testowego ovufriend i co później muszę wykupić czy mogę pozostać tutaj bezpłatnie ?
    chyba musisz wykupić :/ ja po miesiacy wykupiłam.

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A tak w ogóle to , mam jeszcze 9 dni portalu testowego ovufriend i co później muszę wykupić czy mogę pozostać tutaj bezpłatnie ?

    Mi za 5 dni;) kilka opcji znika. Ale wykrywanie owu zostaje. Wylacza się detektor oznak ciąży i galerie testów :)
    Ja zamierzam nie kupować :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Możesz bezpłatnie zostać, tylko nie będziesz miałą detektora ciąży i statystyki w cyklu oraz interpretacji.
    a to nie jest tak, że tylko miesiąc można testować? Wiesz...zawsze mozna się przekonać i wykupisz najwyzej dzien pozniej. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 19:32

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Mi za 5 dni;) kilka opcji znika. Ale wykrywanie owu zostaje. Wylacza się detektor oznak ciąży i galerie testów :)
    Ja zamierzam nie kupować :)
    Najważniejsze zostaje...a detektor ciąży to i tak pic na wode ;P

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Może i dobry znak (tak bym chciała...aż boję się marzyć, bo boję się rozczarowania). To jest dziwne, że najpierw się kumulują w miejscu drugiej kreski a potem rozmywają (zdjęcia na moim profilu). Pójdę na betę jak nie dostanę @ do piątku. Jestm przeziębiona, więc może to dlatego tak mi się spóżnia @.
    Nie bardzo wiem jak znaleźć to zdjęcie możesz tutaj wrzucić ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Możesz bezpłatnie zostać, tylko nie będziesz miałą detektora ciąży i statystyki w cyklu oraz interpretacji.
    A no to i tak tego nie używam ;) to fajnie :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Mi za 5 dni;) kilka opcji znika. Ale wykrywanie owu zostaje. Wylacza się detektor oznak ciąży i galerie testów :)
    Ja zamierzam nie kupować :)
    Galerie testów już przejrzałam wystarczy mi :D A z detektora nie korzystam bo nie mierzę temperatury :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    a to nie jest tak, że tylko miesiąc można testować? Wiesz...zawsze mozna się przekonać i wykupisz najwyzej dzien pozniej. :)
    Tak, tylko miesiąc można testować, potem trzeba albo zapłacić albo bezpłatnie zostać. Gdy zapłacisz masz wszystko to co teraz, gdy nie zapłacisz, masz trochę mniej opcji
    Tu jest https://ovufriend.pl/cennik.html

    Offca88 lubi tę wiadomość

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Nie bardzo wiem jak znaleźć to zdjęcie możesz tutaj wrzucić ?
    https://zapodaj.net/0345dcd01f53c.jpg.html
    https://zapodaj.net/584d5ad5d8cb8.jpg.html tu są

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu chcę pisać i tyle :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ