X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dobrze robisz robiąc kilka testów dziennie... może określ sobie jedną porę np po południu ...przynajmniej będziesz mogła porównywać testy z innych dni czy kreska przybiera na intensywności...

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robialam az ktos powiedial ze niektore dziewczyny maja wyrzut bardzo krotki i np wieczorem. Raz dziennie robilam w 2 i 3 cyklu staran. Nic nie pokazaly, teraz przez 6 dni robilam raz dziennie, i potem zrobilam 26.04 jeden, potem 27- 3 testy, 28-2 testy i najmocniejszy ale i tak slabiutki jest wczorajszy wieczorny (A wczoraj byl skok temperatury a dzis z rana duzy spadek wiec moze cos w tym jest. Tez zaraz postaram sie zrobic zdejecie i wrzucic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam testu owu jeden cykl i stwierdziłam, że to nie dla mnie:p chociaż pozytyw mi wyszedł, ale i tak się wtedy nie udało. Bardziej mnie to dolowalo, ze jest oeulacja, a nic z tego. Zaprzestałam więc:)
    Ja właśnie wracam z bety, wynik wieczorem.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri...nie u każdej kobiety podobno testy owu wykrywają owulację a pomimo tego do niej dochodzi...cierpliwości ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20951rd.jpg

    2n0vqz8.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko po minimum 2 godzianach nie picia i nie sikania. wczesniejszych testow nie mam bo na nich nic nie bylo a tu chociaz cien cienia byl.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Ja robiłam testu owu jeden cykl i stwierdziłam, że to nie dla mnie:p chociaż pozytyw mi wyszedł, ale i tak się wtedy nie udało. Bardziej mnie to dolowalo, ze jest oeulacja, a nic z tego. Zaprzestałam więc:)
    Ja właśnie wracam z bety, wynik wieczorem.

    A ja musze do jutra czekac :( Daj znac jak bedzie wynik!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wszystko po minimum 2 godzianach nie picia i nie sikania. wczesniejszych testow nie mam bo na nich nic nie bylo a tu chociaz cien cienia byl.
    Kochana, nie lepiej byłoby chodzić na monitoring cyklu? Wydałabyś mniej niż na testy owu, a pewność praktycznie 100% :) mniej stresu i wszystkiego.
    Fiona88 wrote:
    A ja musze do jutra czekac :( Daj znac jak bedzie wynik!
    Dam znać, choć przyznam, że okropnie boję się rozczarowania.

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny cykle mam zawsze długie, zdarzały sie i dluzsze, zrobiłam przed chwilą inny test i znów blada kreska ciązowa, troche to dziwne wszystko

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Dam znać, choć przyznam, że okropnie boję się rozczarowania.

    Doskonale znam to uczucie. Chcialabym juz teraz znac wynik, a z drugiej strony mam jeszcze jeden dzien na zludzenia...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    dziewczyny cykle mam zawsze długie, zdarzały sie i dluzsze, zrobiłam przed chwilą inny test i znów blada kreska ciązowa, troche to dziwne wszystko
    Leć na betę:)

    Fiona88, ja to mam część objawów ciążowych, część miesiączkowych :P
    Chciałam mężowi niespodziankę zrobić, ale jechaliśmy razem do dentysty, więc powiedziałam, bo widziałby, że szybko wychodzę z gabinetu :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Leć na betę:)

    Fiona88, ja to mam część objawów ciążowych, część miesiączkowych :P
    Chciałam mężowi niespodziankę zrobić, ale jechaliśmy razem do dentysty, więc powiedziałam, bo widziałby, że szybko wychodzę z gabinetu :P


    Mam tak samo, albo po prostu chce, zeby tak bylo :D
    Moj tez wie, ze bylam na becie i ze jutro wynik.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy nie sa akurat drogie kupowane na allegro te same co inne dziewczyny kupuja, wczesniej mialam takie aptekowe i byl ten sam efekt w poprzednich cyklach. Moj ginekolog mowi ze jeszcze za malo czasu minelo by inwestowac w monitoring dopiero za 2 czy 3 cykle spróbujemy tego. A nie chce sie zapisywac prywatnie do innego lekarza bo ten jest dobru

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. mam maly problem. otoz moje cykle sa bardzo nieregularne.. trwaja nawet do 52-56 dni ;/ jedyne co polecaja mi rozni lekarze to tabletki antykoncepcyjne.. nie przyjmuje ich,gdyz chcielibysmy miec dzidziusia.. ten cykl jest pierwszym cyklem naszych staran.. nie dostalam jeszcze @, ale czuje sie bardzo dziwnie.. nigdy przed zadnym cyklem tak nie mialam.. ciagle jestem zmeczona.. piersi bola mnie nieziemsko,zwlaszcza,gdy klade sie spac.. wtedy bol jest nie do wytrzymania.. drugi dzien bola mnie narzady rodne,a bol brzucha jest jak na @.. zrobilam z ciekawosci test.. na opakowaniu jest napisane,ze wynik pozytywny moze pojawic sie juz nawet po 1 minucie,w zaleznosci od stezenia hCG,i ze na wynik prawdziwie negatywny trzeba czekac 8 minut.. ja swoj odczytalam po 4-5 minutach.. jedna kreseczka jest bardzo,bardzo slabiutka w porownaniu do drugiej.. oczywiscie test powtorze za kilka dni jesli @ sie nie zjawi,ale myslicie,ze moge miec choc iskierke nadziei ? pozdrawiam :)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan721 wrote:
    hej dziewczyny. mam maly problem. otoz moje cykle sa bardzo nieregularne.. trwaja nawet do 52-56 dni ;/ jedyne co polecaja mi rozni lekarze to tabletki antykoncepcyjne.. nie przyjmuje ich,gdyz chcielibysmy miec dzidziusia.. ten cykl jest pierwszym cyklem naszych staran.. nie dostalam jeszcze @, ale czuje sie bardzo dziwnie.. nigdy przed zadnym cyklem tak nie mialam.. ciagle jestem zmeczona.. piersi bola mnie nieziemsko,zwlaszcza,gdy klade sie spac.. wtedy bol jest nie do wytrzymania.. drugi dzien bola mnie narzady rodne,a bol brzucha jest jak na @.. zrobilam z ciekawosci test.. na opakowaniu jest napisane,ze wynik pozytywny moze pojawic sie juz nawet po 1 minucie,w zaleznosci od stezenia hCG,i ze na wynik prawdziwie negatywny trzeba czekac 8 minut.. ja swoj odczytalam po 4-5 minutach.. jedna kreseczka jest bardzo,bardzo slabiutka w porownaniu do drugiej.. oczywiscie test powtorze za kilka dni jesli @ sie nie zjawi,ale myslicie,ze moge miec choc iskierke nadziei ? pozdrawiam :)

    Ja bym nie wytrzymala i od razu na bete poleciala :) Nadzieje zawsze trzeba miec - do konca!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jestem teraz za granica od niedawna i nie znam dosc dobrze jezyka ;/ chcialabym wstawic zdjecie testu, ale nie dam rady ;/ mam nadzieje,ze w koncu sie udalo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan721 wrote:
    hej dziewczyny. mam maly problem. otoz moje cykle sa bardzo nieregularne.. trwaja nawet do 52-56 dni ;/ jedyne co polecaja mi rozni lekarze to tabletki antykoncepcyjne.. nie przyjmuje ich,gdyz chcielibysmy miec dzidziusia.. ten cykl jest pierwszym cyklem naszych staran.. nie dostalam jeszcze @, ale czuje sie bardzo dziwnie.. nigdy przed zadnym cyklem tak nie mialam.. ciagle jestem zmeczona.. piersi bola mnie nieziemsko,zwlaszcza,gdy klade sie spac.. wtedy bol jest nie do wytrzymania.. drugi dzien bola mnie narzady rodne,a bol brzucha jest jak na @.. zrobilam z ciekawosci test.. na opakowaniu jest napisane,ze wynik pozytywny moze pojawic sie juz nawet po 1 minucie,w zaleznosci od stezenia hCG,i ze na wynik prawdziwie negatywny trzeba czekac 8 minut.. ja swoj odczytalam po 4-5 minutach.. jedna kreseczka jest bardzo,bardzo slabiutka w porownaniu do drugiej.. oczywiscie test powtorze za kilka dni jesli @ sie nie zjawi,ale myslicie,ze moge miec choc iskierke nadziei ? pozdrawiam :)
    Nie pozostaje nic, tylko czekać:) trzymam kciuki, żeby te objawy były ciążowe:)

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska nie dziekuje,zeby nie zapeszac :) a jak wam sie wydaje.. za ile powinnam powtorzyc test? dodam,ze dzisiejszy byl w porannego moczu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za dwa dni powtorz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dwa dni, tak jak mówi ciri:)

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ