X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może uda Ci się wrzucić zdjęcie np na fotosik.pl i dać tutaj link:)

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tez zrobie :) dziekuje dziewczyny :) dodalyscie mi otuchy :)

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/61a5d1009bf58d0c26b2f5b5b773dcf6.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciążowy? Na 100% pozytyw ! rob jutro powinien byc mocniejszy :D

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,ciazowy :) tylko nie wiem czy nie za dlugo czekalam na odczyt wyniku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba nawet po czasie by taka ładna kreseczka nie wyszła!:))) zrób dla pewności jeszcze jeden:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie wydaje ze nawet jakbys dzis zrobila z wieczornego bez picia przez 2 godziny wyjdzie Ci taka sama kreska :) Bo to juz jest bardzo widoczna a nie cien cienia czy cos

    eneska lubi tę wiadomość

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wieczorem niestety nie moge powtorzyc,bo pracuje na nocna zmiane.. poczekam jeszcze kilka dni i wtedy powtorze :) nie nakrecam sie.. dzieki dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam ze to ciaza przy takim tescie to na pewno musi byc to :D daj znac co i jak jak zrobisz tescior

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno dam znac :)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    20951rd.jpg

    2n0vqz8.jpg

    Jedyna kreska która mi rzuca się w oczy to 28.04. ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Jedyna kreska która mi rzuca się w oczy to 28.04. ;-)

    mnie wlasnie tez wiec mam nadzieje ze dzis ten spadek a jutro wyzyny temperatury :)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    mnie wlasnie tez wiec mam nadzieje ze dzis ten spadek a jutro wyzyny temperatury :)

    Dziwne....bo na 28-go miałaś skok temperatury...a dzisiaj może źle zmierzyłaś albo coś...no dziwne.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a robiłaś kiedys badania hormonów? (mam na myśli tych związanych ściśle z owulacją)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 20:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Dziwne....bo na 28-go miałaś skok temperatury...a dzisiaj może źle zmierzyłaś albo coś...no dziwne.

    tak ale ta kerska najbardziej wyrazna byla wczoraj o 23. wiec jesli przed owulacja jest spadek to tak moze byc... i jutro powinien byc wzrost temperatury, jak nie to testuje dalej ale w sumie juz nie widze sensu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja beta to 5,5 ........... w normach mojego lab ciąża od 5, więc coś się dzieje, pani powiedziała, że mam powtórzyć po 48 godzinach. to będą najdłuższe 2 dni w moim życiu

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Dziewczyny, moja beta to 5,5 ........... w normach mojego lab ciąża od 5, więc coś się dzieje, pani powiedziała, że mam powtórzyć po 48 godzinach. to będą najdłuższe 2 dni w moim życiu

    Udostępnij wykres ... bo nie ukrywam nie pomiatam czy pisałaś kiedy było u Ciebie owu...

    Ciri!!!! Nie poddawaj się...wara mi pisać, że nie ma sensu, oczywiście, że jest sens. Ja robiłam testy do kilku dni po owu dla pewności.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Udostępnij wykres ... bo nie ukrywam nie pomiatam czy pisałaś kiedy było u Ciebie owu...

    Ciri!!!! Nie poddawaj się...wara mi pisać, że nie ma sensu, oczywiście, że jest sens. Ja robiłam testy do kilku dni po owu dla pewności.
    ok już udostępniam.
    ja chyba oszaleję, to chyba nagorszy wynik jaki mógł wyjść - taki na granicy.
    robiłam już kiedyś w tym labie betę i była mniej niż 2 więc na pewno COŚ się dzieje, pytanie tylko czy w dobrą stronę to wszystko idzie .. o mój Boże, najgorsze jest to, że w piątek to lab jest nieczynne, czy w szpitalu zrobią mi takie badanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 21:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Udostępnij wykres ... bo nie ukrywam nie pomiatam czy pisałaś kiedy było u Ciebie owu...

    Ciri!!!! Nie poddawaj się...wara mi pisać, że nie ma sensu, oczywiście, że jest sens. Ja robiłam testy do kilku dni po owu dla pewności.

    zobacze jak jutro temperatura bedzie sie klarowac. Ale jakos juz mi sie nic nie chce

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    ok już udostępniam.
    ja chyba oszaleję, to chyba nagorszy wynik jaki mógł wyjść - taki na granicy.
    robiłam już kiedyś w tym labie betę i była mniej niż 2 więc na pewno COŚ się dzieje, pytanie tylko czy w dobrą stronę to wszystko idzie .. o mój Boże, najgorsze jest to, że w piątek to lab jest nieczynne, czy w szpitalu zrobią mi takie badanie?

    Nie ma sensu lecieć do szpitala..odczekaj. Widziałam tutaj jeden przypadek, że kobieta miała betę 2,6 a później pięknie przyrastała ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 21:43

    a.png
    a.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ