X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta - pięknie napisałaś Ciri ;-)

    Ciri - nie denerwuj mnie z tym Twoim pesymizmem ;-)

    Beta musi przyrastać 66% w ciągu 48h. To jest podobno takie minimum.

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to pogoda czy co ale po prostu mam dola giganta...nic mnie nie pociesza... tylko same minusy znajduje...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mnie pogoda dobija dzisiejsza... No nic - jade po wynik.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja rozumiem, ze kazda z nas rozkminia wlasne sprawy i problemy, ale serio, jesli nie pociesza Cie radjonalizm, to postaraj sie powstrzymac takie czarnowidztwo i gdybanie chociazby ze wzgledu na takie dziewczyny jak ja, ktore bardzo by chcialy martwic sie, cxy owu przyjdzie jutro czy pojutrze, a nie czy za trzy tygodnie, cxy za cztery.
    Wiadomo,ze Fiebie martwia i interesuja Twoje sprawy, ale okaz troche cierpliwosci:)
    I mam nadzieje,ze lada moment bedziesz miec sliczna owulacje:):)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Tez mnie pogoda dobija dzisiejsza... No nic - jade po wynik.
    Trzymaj sie!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, czekam na wieści!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zrobiłam ups test ( czułość 25) i jest kreseczka bez doszukiwania sie! A wczoraj czułość 10 nie wykrył, wiec beta rośnie! Tak się cieszę!!!

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ;)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri...Marta w takim razie to już powinna mieć depresje depresji... Mówisz, że widzisz same minusy a wiesz że minus i minus daje plus ;-) Ja ostatnio też mam doła... pokłóciłam się z przyjaciółką... i to tak ostro, że zapewne to koniec naszej przyjaźni...rzuciłam prace... dziś przez to całą noc nie mogłam spać wczoraj ryczałam... dziś jest mi bardzo przykro do tego za chwilę będę przeprowadzać się do mojego M do Norwegii... będę musiała ogarnąć się z tamtejszą służbą zdrowia..gdzie ciąże prowadzi Ci lekarz rodzinny... Uwierz mi, że ja siadam łapie się za głowie i zastanawiam się czy mój groszek da rade ze mną przejść przez to wszystko...

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno da rade przejsc ;) wiecie co innego gdyby lekarz powiedzial spoko teraz bedzie albo nie bedzie owulacji. Albo cos takiego. A mnie lekarz powiedzial teraz moe pqni miec cykl 20 dni albo dwa miesiace. I troche mnie deprecha zlapala po tym ze ten moj wykres taki ladny rowny byl i bylam pewna ze po tym skoku to owulacja byla a potem nagle spadek. Malo kto ma takie rowne wykresy raczej widzialam gorki i pagorki a tu taki psikus. No wiem ze przy was marudze strasznie ale to dlatego ze wiem ze w rodzinie byly problemy z zajsciem w ciaze i po prostu caly czas o tym mysle...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale nieplodnosc nie jest dziedziczna;)
    Daj sobie czas, sprobuj sie nastawic,ze owu moze wystapic jeszcze przez kolejny tydzien i to wciaz bedzie norma i zdrowy cykl.



    Gianna - bardzo mi przykro z powodu klotni. Niefajny poczatek ciazy. Postaraj sie skupic na pozytywach - jestes w ciazy, przeprowadzasz sie do ukochanego, bedziesz kolo niego na co dzien:D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska gratuluje!! Fiona trzymam kciukasy:))

    Ja mam dzis wizyte o 16... trochu sie stresuje... a na dodatek dzisiaj musimy przeniesc reszte rzeczy na nowe mieszkanie, ostatnie dni mnie wykanczaja...

    Giana jak sie czujesz?:*

    Ciri uda sie mowie Ci:):* macaj-nie zapominaj !:-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mam macac? ;p

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eneska gratulacj i zazdroszcze... U mnie niestety kwiecien nie zakonczy pozytywnie :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri no brzuchy :D Fiona bardzo mi przykro:( jaki wynik?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ciri no brzuchy :D Fiona bardzo mi przykro:( jaki wynik?


    Cale 0,1...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to wlasnie macalam w sobote i bocki ogladalam we wtorek. A w pracy mamy ciezarna... z wpadki...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona dobrze znam to uczucie w poprzednim cyklu tez mialam 0,1...

    ciri no to macaj tam co popadnie... moze jak ta z wpadki wymacasz to szybciutko sie przyklei :P moja kolezanka mowi, ze ta co udalo sie za 1 razem bedzie macala chwile a mnie jako mniej plodna caly czas :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha dobre dobre ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Cale 0,1...
    O nie :( Przytulam mocno i przesyłam mnóstwo wirusków! Również tych mdłościowych, bo tak mnie męczą, że mogłabym Ci oddać połowę :P
    W maju na pewno będzie zielono! <3

‹‹ 139 140 141 142 143
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ