X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska chetnie bym je od Ciebie wziela :) Zarazam sie wirusem na nastepny miesiac :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja beta 0,375 :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czemu ten kwiecien w statystykach taki kiepski ;( ale za to maj bedzie zieloniutki zakwitnie wraz z kwitami ;)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Ja właśnie zrobiłam ups test ( czułość 25) i jest kreseczka bez doszukiwania sie! A wczoraj czułość 10 nie wykrył, wiec beta rośnie! Tak się cieszę!!!
    Gratulacje !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 14:31

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Ja właśnie zrobiłam ups test ( czułość 25) i jest kreseczka bez doszukiwania sie! A wczoraj czułość 10 nie wykrył, wiec beta rośnie! Tak się cieszę!!!

    Gratuluję :) Teraz nas zarażaj wiruskami! Rozsiewaj tak, żeby cały maj się zazielenił

    ciri22, eneska lubią tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie dziewczyny czemu przy takim wyniku bety testy wychodzą mi z druga bladą ale widoczną kreską?

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Ja właśnie zrobiłam ups test ( czułość 25) i jest kreseczka bez doszukiwania sie! A wczoraj czułość 10 nie wykrył, wiec beta rośnie! Tak się cieszę!!!


    gratulacje ! :)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zamknęłyśmy kwiecień ;-) Gratulację dla tych którym się udało ;-) Powodzenia dla tych które jeszcze czekają ;-) Trzymam kciuki ;-)

    ciri22, alicjaaaa, Smużka lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos czuje ze temat i tak sie nie zamknie :P

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieje, że nie ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam na owulacje bo jak na razie kicha.... zmienil sie dzis mega sluz, a moj G chory jak ta lala ze na <3 nie mam co liczyc :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam na owulacje bo jak na razie kicha.... zmienil sie dzis mega sluz na pewno juz nie plodny, a moj G chory jak ta lala ze na <3 nie mam co liczyc :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 09:17

    anusiaaaa81 lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Bylam wczoraj wieczorem u gina. W sumie wizyta ok - spelniony jej główny cel: dostalam recepte na metformine, a jakoś tak wiążę z nią duże nadzieje.
    Wyśmiała moje chęci szybkiego zaciążenia i mówi, żeby dać sobie rok i w ogole wyluzować - ogólnie się z nią zgadzam i ma racje, ale...;)
    No, jako kolejny lekarz zapewniła mnie, że PCO nie jest wyrokiem na długoletnie starania o dziecko, ma pacjentki, które miesiączkują raz w roku i właśnie ich drugie dziecko przyszło na świat, a ma takie, które miesiączkują regularnie i niewiadomo, dlaczego nie mogą.
    I że póżna owulacja wcale nie znaczy, że jest gorsza. Owulacja, to owulacja.
    No, to teraz pełna nadziei będę jeść metforminę.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry :)
    Bylam wczoraj wieczorem u gina. W sumie wizyta ok - spelniony jej główny cel: dostalam recepte na metformine, a jakoś tak wiążę z nią duże nadzieje.
    Wyśmiała moje chęci szybkiego zaciążenia i mówi, żeby dać sobie rok i w ogole wyluzować - ogólnie się z nią zgadzam i ma racje, ale...;)
    No, jako kolejny lekarz zapewniła mnie, że PCO nie jest wyrokiem na długoletnie starania o dziecko, ma pacjentki, które miesiączkują raz w roku i właśnie ich drugie dziecko przyszło na świat, a ma takie, które miesiączkują regularnie i niewiadomo, dlaczego nie mogą.
    I że póżna owulacja wcale nie znaczy, że jest gorsza. Owulacja, to owulacja.
    No, to teraz pełna nadziei będę jeść metforminę.



    trzeba byc dobrej mysli :) czasami przy staraniach lepiej odpuscic i nie myslec.. wiem z wlasnego doswiadczenia :) trzymam kciuki i pozdrawiam :)

  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 2 maja 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry :)

    Wyśmiała moje chęci szybkiego zaciążenia i mówi, żeby dać sobie rok i w ogole wyluzować - ogólnie się z nią zgadzam i ma racje, ale...;)
    No, jako kolejny lekarz zapewniła mnie, że PCO nie jest wyrokiem na długoletnie starania o dziecko, ma pacjentki, które miesiączkują raz w roku i właśnie ich drugie dziecko przyszło na świat, a ma takie, które miesiączkują regularnie i niewiadomo, dlaczego nie mogą.

    No mi też mówili, że mam dać sobie rok co najmniej. Nam się udało w drugim cyklu! Też mam PCOS więc wszystko jest możliwe! :)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 2 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    No mi też mówili, że mam dać sobie rok co najmniej. Nam się udało w drugim cyklu! Też mam PCOS więc wszystko jest możliwe! :)
    Biedron - napawasz nadzieją :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • perelka1846 Koleżanka
    Postów: 90 13

    Wysłany: 2 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie! :) Po pierwsze za wszystkie z Was 3mam mocno kciuki, bo jeszcze parę miesięcy temu byłam w tym miejscu co Wy. Cuda się zdarzają!

    Przepraszam, że spamuję, ale we wrześniu na świat przyjdzie moje maleństwo, wzięłam udział w konkursie, głosować można do jutra (3.05) do godziny 20:00. Bardzo proszę Was o pomoc i głosy na historię nr 2. Dziękuję za zaangażowanie :)

    http://mama-w-trampkach.blog.pl/wygraj-laktator-canpol-babies/

  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kwietniowy test okazał się szczęśliwy - 6 tydzień,7milimetrów i pięknie bijące serducho :))))

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amikala gratuluję!

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PCOS u mnie to 1 cykl owulacyjny, 2 bezowulacyjne, 2 przy wspomaganiu clo i jest dzidzia także da się tylko trzeba wyluzować i mieć przyjemność z robienia :)

‹‹ 139 140 141 142 143
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ