X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Staram sie od listopada 2014. Podobno mam PCOS. Zrobiłam test wczoraj i dziś. Na obu blada 2 kreska ale widoczna. Zrobiłam betę ale nie mam wyniku jeszcze. @ miałam 26.03 wiec prawie 5 tyg temu. Jaki powinien być wynik bety? Boje sie że nic z tego

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam bete 317,4 i mialam w tabelce ze przedzial 4-6 tc

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zojeczka wrote:
    Witajcie. Staram sie od listopada 2014. Podobno mam PCOS. Zrobiłam test wczoraj i dziś. Na obu blada 2 kreska ale widoczna. Zrobiłam betę ale nie mam wyniku jeszcze. @ miałam 26.03 wiec prawie 5 tyg temu. Jaki powinien być wynik bety? Boje sie że nic z tego

    Bedzie dzidzius ;) trzymamy kciuki

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie tu pozytywnie zrobilo dzis :) Ja wlasnie wrocilam po becie, ale wynik i tak dopiero jutro :(
    Przeczuc zadnych, a objawy mogace zwiastowac zarowno ciaze jak i @

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zojeczka wrote:
    Witajcie. Staram sie od listopada 2014. Podobno mam PCOS. Zrobiłam test wczoraj i dziś. Na obu blada 2 kreska ale widoczna. Zrobiłam betę ale nie mam wyniku jeszcze. @ miałam 26.03 wiec prawie 5 tyg temu. Jaki powinien być wynik bety? Boje sie że nic z tego

    Ja w 10dpo miałam taki cień, cienia na teście a teraz już kilka dni później grube krechy! Więc bądź dobrej myśli :):) Też mam PCOS

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 11:50

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja swirujw bo nie wiem co z moja owulacja... boje sie ze bedialq taki sam beznadziejny cykl jak w zeszlym miesiacu...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ja swirujw bo nie wiem co z moja owulacja... boje sie ze bedialq taki sam beznadziejny cykl jak w zeszlym miesiacu...

    Faktycznie cos dziwny ten wykres. Jakby owulki nie bylo.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ale sie tu pozytywnie zrobilo dzis :) Ja wlasnie wrocilam po becie, ale wynik i tak dopiero jutro :(
    Przeczuc zadnych, a objawy mogace zwiastowac zarowno ciaze jak i @


    Ja tez nie mam żadnych objawów, a kreski z testów z dnia na dzień coraz mocniejsze. Myśłałam, że mi coś będzie ;)...ale jedyny objaw to lekki ból podbrzusza - jak na zbliżającą się @, ale to podobno norma w ciąży na poczatku bo się wszystko powiększa dla dzidziusia! Nawet piersi mnie nie bolą ani nie są nawet tkliwe. Takie normalne :P!

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A noo wlasnie.. i tak sie boje ze tak wlasnie moze byc. Ze owulacji nie bedzie. A tak sie cieszylam ze ten wykres taki ladny byl...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    Ja tez nie mam żadnych objawów, a kreski z testów z dnia na dzień coraz mocniejsze. Myśłałam, że mi coś będzie ;)...ale jedyny objaw to lekki ból podbrzusza - jak na zbliżającą się @, ale to podobno norma w ciąży na poczatku bo się wszystko powiększa dla dzidziusia! Nawet piersi mnie nie bolą ani nie są nawet tkliwe. Takie normalne :P!

    Biedron nakrecilam sie przez Ciebie :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mnie testy owu nigdy nie pokazaly owulacji a robie juz 3 cykl. Wiec nie wiem.... zobacze dzis jak wyjda testy bo z porannego moczu sie nie robi. Ale robilam wczorqj wieczorem to bladzioch byl jak nie wiem co wiec chyba nic z tego...

    Mnie testy owu też nie pokazały owulacji!!! Za to świetnie pokazują ciąże :P!

    ciri22, eneska lubią tę wiadomość

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Biedron nakrecilam sie przez Ciebie :P


    ;) Nie chciałam Cię nakręcać, ale ja sama jak zobaczyłam taki cień cienia w nd to myślałam, że mam zwidy, a ni były one urojone, bo juz sobie w tym miesiącu odpuściłam i myślałam, ze nic z tego :P bo nic nie wskazywało na ciążę, ale dzisiaj już mam dwie piękne krechy na teście, a do tego chyba z dwa owulacyjne zrobiłam co też niby ciąże pokazują :).

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik 124 mIU/ml co oznacza to? Dobrze, źle? Miałam późno owulacje więc może to mieć znaczenie

    Heh, dzięki Kochane. Mnie brzuch boli, spać mi sie niemiłosiernie chce... Ja nie miałam owulacji wiec brałam 2 cykle clo i Inofolic 2xdziennie plus monitoring. Moje niektóre koleżanki właśnie w w pierwszych dwóch miesiącach poroniły. Mam jedną córeczkę która ma 5 lat ale tamta ciąża była inna bo za 2 razem sie udało a dowiedziałam cię w 8 tygodniu i tyle mniej stresu było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 13:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    Mnie testy owu też nie pokazały owulacji!!! Za to świetnie pokazują ciąże :P!
    Nadzieja zyje ;) ale u mnie to dzis juz sluz zdecydowanie kremowy a temperatura poszla w dol wiec jakis hardcor. Byle by owulacja byla ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nadzieja zyje ;) ale u mnie to dzis juz sluz zdecydowanie kremowy a temperatura poszla w dol wiec jakis hardcor. Byle by owulacja byla ;)

    Może musisz spróbować minitoringu. Jak 4 cykle chodziłam na usg między 12 a16 dniem co 2 dni i mówił gin jak wyglada sprawa. Testy owu się nie sprawdziły u mnie, a testowałam dużo od listopada, po 2 op w cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mnie powiedział gin, ze dopiero po 6cyklach od odstawienia tabletek bedziemy cos sprawdzac chyba ze wczesniej zajde w ciaze, bo na razie nie ma co. A to moj 4 cykl od odstawienia. w czym jeden mialam 24dni, drugi 28 trzeci 38dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zojeczka wrote:
    Wynik 124 mIU/ml co oznacza to? Dobrze, źle? Miałam późno owulacje więc może to mieć znaczenie

    Heh, dzięki Kochane. Mnie brzuch boli, spać mi sie niemiłosiernie chce... Ja nie miałam owulacji wiec brałam 2 cykle clo i Inofolic 2xdziennie plus monitoring. Moje niektóre koleżanki właśnie w w pierwszych dwóch miesiącach poroniły. Mam jedną córeczkę która ma 5 lat ale tamta ciąża była inna bo za 2 razem sie udało a dowiedziałam cię w 8 tygodniu i tyle mniej stresu było.
    Gratulacje <3
    Ja chyba dziś idę na betę:)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuję was dziewczyny od jakiegoś czasu, i widze ze u was pozytywnie a u mnie 13 dzien po. i Test negatywny :( w poprzednim zyklu mierzylam systematycznie temperature ale dawala zbyt wielkie nadzieje ktore sie nie ziściły . Teraz temp nie mierzylam myślałam ze podchodze do tego na luzie. Ale niestety im blizej @ tym bardziej sie stresowalam. Teraz okazalo sie ze znow nic z tego. A Ta @ mogla by juz przyjść :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, może moje testy owu coś Ci pomogą... nie ukrywam, że ja sama miałam problem z ich rozszyfrowaniem, bo wydawało mi się, że przez 4 dni wychodziły pozytywnie ;-) ale tak naprawdę pozytywny jest tylko ósmego no może jeszcze 9-tego ;-)

    14a0e44e55eb9042m.jpg

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wlasnie zadne nie byly tak intensywne...Niestety wlasnie porownuje z 3 dni testy, a troche ich zrobilam bo po 2-3 dziennie, o roznych porach bo myslalm ze moze u mnie pik jest po prostu krotki i go moglam przegapic.... Ale jednak nie.

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ