X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa, mój się cieszy, jak mnie bolą cyce, bo to rodzaj jego fetyszu :D

    Fiona, ja dziś też 10dpo :) To właśnie taak jest, że niektórym wychodzi już 10 dpo bladzioch a innym dopiero coś widać ok 13-14 dpo, zalezy kiedy było zagnieżdżenie :)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co robic?? :( Zadzwonilam do labu zapytac kiedy bede miala wynik bety jak zrobie badanie jutro rano, a oni mi na to, ze po swietach, сzyli tutaj dopiero we wtorek (poza granicami PL)... Pojade jutro tam i zapytam osobiscie i bede blagac, ale jak to nic nie da, to co robic? Boje sie odstawic dupka, a na sikanca to zdecydowanie za wczesnie :((

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Dziewczyny co robic?? :( Zadzwonilam do labu zapytac kiedy bede miala wynik bety jak zrobie badanie jutro rano, a oni mi na to, ze po swietach, сzyli tutaj dopiero we wtorek (poza granicami PL)... Pojade jutro tam i zapytam osobiscie i bede blagac, ale jak to nic nie da, to co robic? Boje sie odstawic dupka, a na sikanca to zdecydowanie za wczesnie :((
    Kurcze :(
    a może jest jeszcze jakieś lab., gdzie mogłabyś zrobić betę?
    Albo może uda Ci się upolować w aptece test o czułości 10 i zrobisz tak jak ja - spróbujesz zatestować:) w 10dpo niektórym dziewczynom wychodziły sikańce 25, to może jest szansa na 10? Jeden test to nie majątek, a może coś z tego będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:59

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli tam sie nie uda, to pojezdze jutro po miescie i popytam.
    Mam w domu jeden pre-test kupiony jeszcze w Polsce, ale czytam, ze on nie jest za dobry... Sprobuje kupic tutaj jakis dobry i wtedy zrobie w czwartek dopiero, czyli 11 dpo.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Jesli tam sie nie uda, to pojezdze jutro po miescie i popytam.
    Mam w domu jeden pre-test kupiony jeszcze w Polsce, ale czytam, ze on nie jest za dobry... Sprobuje kupic tutaj jakis dobry i wtedy zrobie w czwartek dopiero, czyli 11 dpo.
    Fiona, a Ty sie starasz naturalnie? Czy z jakims wspomaganiem?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po testowaniu po dwóch dniach w końcu już nie cień cienia ale dwie kreseczki! Jupi!! :)

    KASIAG24, Giannaa, Smużka lubią tę wiadomość

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Fiona, a Ty sie starasz naturalnie? Czy z jakims wspomaganiem?


    Ze wspomaganiem. Jestem na clo, estrogenie i duphastonie...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    No i po testowaniu po dwóch dniach w końcu już nie cień cienia ale dwie kreseczki! Jupi!! :)


    Biedron ogromne gratuacje :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    No i po testowaniu po dwóch dniach w końcu już nie cień cienia ale dwie kreseczki! Jupi!! :)


    GRATULUJE i zycze spokojnych 9 miesiecy :**

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z mojego doswiadczenia moge Wam powiedziec, ze wogole nie widzialam roznicy w tych testach o czulosci 10 i 20/25 bo mi wychodzily negatywne, dopiero tydzien po zrobieniu testu o czulosci 10 wyszedl mi poztywny o czulosci 25

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też słyszałam że te o czułości 10 są do dupy bo wychodzily negatywne a 25 pozytywne, wielu dziewczynom. Poza tym... beta równa 10 to tak słabiutka, że lepiej jeszcze nie wiedzieć, bo może być biochemiczną...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki badań.
    Robione w 5 dc (w 3 dzień nie mogłam to była sobota)

    FSH 4,83
    LH 9,54 - czyli klasyczne PCO

    Estradiol 40,41 norma dla tej fazy cyklu: 16,2 - 313.
    Czyli chyba ok, ale gdzieś mnie nastraszyli, że to jest za nisko. Któraś z Was się orientuje? Jeśli dobrze rozumiem interneto, to to jest spoko.

    Progesteron: 0,37 norma dla tej fazy: 0,2-1,5

    Prolaktyna: 16,90 norma" 4,79 - 23,30


    Komuś coś to mówi? Ja widzę, że wszystko w normie, ale stosunek LH i FSH przedstawia klasyczne PCO.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z apteki z testem 10 i 25 :p jutro 10 idzie w ruch :) Anna, niestety na badaniach kompletnie się nie znam:(

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja też się nie znam :(( a pcos nie jest problmem kwalifikujacym do ivf?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    oj ja też się nie znam :(( a pcos nie jest problmem kwalifikujacym do ivf?
    Myślę, ze w ostateczności tak, ale pcos pcos nie równe. To znaczy przed ivf jest kilka innych sposobów do spróbowania w zależnosci od tego, jak poważny jest problem. Mi ginekolodzy powtarzali, że można przy pco zajść normalnie (jestem na początku drogi i nadal na to liczę), można wspomagać się farmakologicznie (stymulować owulację i ściśle ją kontrolować), w końcu do stymulacji owulacji dołączyć inseminację albo ivf. Mam nadzieję, że taka droga nas nie czeka, bardzo się tego boję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 18:55

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf to ostatecznosc przy PCO. Sa szanse na naturalne poczecie, ale marne poniewaz polega to na tym, ze owulacja nie wystepuje, albo wystepuje bardzo rzadko. Zwykle stosuje sie najpierw rozne stymulacje, potem inseminacja i na koncu oczywiscie in vitro jak poprzednie dzialania nie pomoga.

    AnnaKliwijska - tak ten obraz hormonow wskazuje na klasyczne PCO. Ja mialam podobne wyniki...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    No i po testowaniu po dwóch dniach w końcu już nie cień cienia ale dwie kreseczki! Jupi!! :)

    Gratulacje ;-) Czyli zakładamy wątek styczniowy ? ;-) Bo ja chyba bliżej stycznia niż grudnia ale to się okaże ;-)

    Sylwia - cóż za wyznania z tymi piersiami :P ha ha ha no ja bym się teraz dotknąć nie dała mężowi.

    Jestem po wizycie jest pęcherzyk, jest zarodek ale serduszka jeszcze nie widziała moja gin. Progesteron dobry beta ładna po samym badaniu ginekologicznym powiedziała, że stwierdza ciąże ;-) Bardzo się ciesze teraz czaekam na serduszko. 12 maja kolejna wizyta ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 19:06

    ciri22, eneska, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Jestem po wizycie jest pęcherzyk, jest zarodek ale serduszka jeszcze nie widziała moja gin. Progesteron dobry beta ładna po samym badaniu ginekologicznym powiedziała, że stwierdza ciąże ;-) Bardzo się ciesze teraz czaekam na serduszko. 12 maja kolejna wizyta ;-)
    Cudownie - czyli wszystko na jak najlepszej drodze :)
    a ogólnie jak się czujesz?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    ivf to ostatecznosc przy PCO. Sa szanse na naturalne poczecie, ale marne poniewaz polega to na tym, ze owulacja nie wystepuje, albo wystepuje bardzo rzadko. Zwykle stosuje sie najpierw rozne stymulacje, potem inseminacja i na koncu oczywiscie in vitro jak poprzednie dzialania nie pomoga.

    AnnaKliwijska - tak ten obraz hormonow wskazuje na klasyczne PCO. Ja mialam podobne wyniki...
    Ja jestem bardzo ciekawa jak to u mnie jest z owulacjami. Prowadze obserwacje od ladnych kilku lat i poza nielicznymi, dziwnymi, wykresami - mam ladne skoki temperatury, które teoretycznie świadczą o owulacji. Podczas badania ginekologicznego ostatniego, gin widział pęcherzyk 16mm, z tego, co wiem, to juz bardzo ladny pecherzyk, ktory rośnie jak trzeba i pęka.
    Teraz wiążę bardzo duże nadzieje z metforminą, nie wiem dlaczego, ale wierzę, że ona wyreguluje mi cykle. Masz z nią Fiona jakieś doświadczenia?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Giannaa, zakładamy styczniowy ;)! Teoretycznie nasze ziarenko ma się pojawic na swiecie 5 stycznia, ale zobaczymy co na to lekarz. Ja mam wizytę dopiero 12 maja więc mam nadzieje że wtedy już zobaczę serduszko :)

    Dziewczyny, ja też mam stwierdzone PCOS i się udało. Najważniejsze to się nie poddawać!!

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ