X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam umowe na czas nieokreslony ale w tych warunkach...w grudniu nawet zlozylam wypowiedzenie ale dostalam podwyzke i zostalam...,a teraz jak najszyciej chce staf uciec...

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak po tak dlugim cyklu ja teraz bede miala... ja to wam wspolczuje takich 70 dni czy 60... mozna zeswirowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Na zlecenie nie moge isc na L4 bo zasilku macierzynskiego wtey nie dostane.:(
    ja mam umowę o pracę na szczęście...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy teraz jak ta nowa ustawa przeszla to tego tysiak miesiecznie dostane. Ale mimo wszystko w domu bym chyba zeswirowala

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja mam podobnie mam dwa miesiace dlatego zeby zajsc ale ja mam umowe zlecenie tylko jak zajde mam szanse na przeniesienie sie do innej firmy...a jak nie zajde bede bez pracy i trzeba bedzie odlozyc tarania

    Ja mam umowę stałą. I po zamknięciu firmy otworzą spółkę z o.o. i tam będę mogła być zatrudniona. Ale czy np po miesiącu będę mogła iść bez żadnych problemów na zwolnienie jeśli będzie oczywiście taka potrzeba?

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Bo masz ciaglosc w skladkach i jestes ubezpieczona. Nie ma to znaczenia czy w tej firmie czy w innej.

    Giannaa lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ciri nigdy się w to nie wgłębiałam bo nie było takiej potrzeby ;-) To jestem już spokojniejsza ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz wolnienie powyzej 30 dni ro placi za to NFZ wiec jesli odprowadzasz skladki pracodawca nie ma nic do gadania do tego obowiazuje Cie prawo pracy. Tylko musisz uwazac bo jesli Ci sie teraz uda i bedziesz wiedziec ze jestes w ciazy i bedziesz podpisywac nowa umowe to powinnas poinformowac pracodawce o ciazy inaczej moze probowac Ci udowodnic ze chcialas go naciagnac na umowe na czas nieokreslony (czyli ze wracasz po maciezynskim i masz wszystkir profity czyli czas pracy dogodny dla Ciebie i takie tam przez kolejne 3 lata).

    Giannaa lubi tę wiadomość

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat moi pracodawcy są moimi przyjaciółmi ;-)
    Wiedzą, że staram się o dziecko.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tym bardziej nie powinnas sie przejmowac.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam za ciosem zamówiłam ziółka :)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow. Ja jeszcze nie ;p to daj znac czy widzisz jakas roznice po nich ;)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam jak to wygląda od strony urzędów...bo niestety u nas robią wszytko, żeby nie płacić kasy :D

    a.png
    a.png
  • kamiii Koleżanka
    Postów: 39 1

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kobietki !:)


    ja dzis tempka w dol o 2 kreski 36,9 ale juz od wieczora sie taka utrzymywala wiec to taka norma u mnie przed okresowa ..teraz sobie czekam spokojnie na @

    Giannaaa...myslalam i chcialabym , proponowalam to mojemu ,ale... on raz mowi tak raz mowi inaczej ze to nie tak szybko znalesc mieszkanie itd..a innym razem mowi ze on wolalby mieszkac w PL ,bo tam tylko pracuje...Troche to meczace bo wolalabym miec go caly czas przy sobie Nawet jak przyjezdza i sie ciesze to mecza mnie mysli ze zaraz znow miec go nie bede ,czekam do czerwca bedzie na 3 miesiace ale pozniej sie znow zacznie

    Ciri ... kociaki tez sa slodkie kiedys mialam duzo kotow i uwielbialam , ale od paru lat mam przed nimi lek ,moj piecho tez lobuz i strasznie dokazuje ,ale pusto byloby tu jakos bez niego

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wow. Ja jeszcze nie ;p to daj znac czy widzisz jakas roznice po nich ;)

    Zacznę je pić dopiero jak przyjdzie @ bo trzeba od pierwszego dnia....ale jeszcze mam nadzieję,że nie przyjdzie :)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamiii wrote:
    Dzien dobry kobietki !:)


    ja dzis tempka w dol o 2 kreski 36,9 ale juz od wieczora sie taka utrzymywala wiec to taka norma u mnie przed okresowa ..teraz sobie czekam spokojnie na @

    Giannaaa...myslalam i chcialabym , proponowalam to mojemu ,ale... on raz mowi tak raz mowi inaczej ze to nie tak szybko znalesc mieszkanie itd..a innym razem mowi ze on wolalby mieszkac w PL ,bo tam tylko pracuje...Troche to meczace bo wolalabym miec go caly czas przy sobie Nawet jak przyjezdza i sie ciesze to mecza mnie mysli ze zaraz znow miec go nie bede ,czekam do czerwca bedzie na 3 miesiace ale pozniej sie znow zacznie

    Ciri ... kociaki tez sa slodkie kiedys mialam duzo kotow i uwielbialam , ale od paru lat mam przed nimi lek ,moj piecho tez lobuz i strasznie dokazuje ,ale pusto byloby tu jakos bez niego


    A może jeszcze jutro temp odbije do góry??? Trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Zacznę je pić dopiero jak przyjdzie @ bo trzeba od pierwszego dnia....ale jeszcze mam nadzieję,że nie przyjdzie :)

    To wrazie czego ja od Ciebie odkupie ;p

  • kamiii Koleżanka
    Postów: 39 1

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym ,a le piersi tez sie zrobily mieksze juz :( chcialm zrobic dzis test bo mam jescze jeden w domu ,a le sie powstrzymalam skoro robilam wczoraj i byl negatywny ;(

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamiii wrote:
    Dzien dobry kobietki !:)


    ja dzis tempka w dol o 2 kreski 36,9 ale juz od wieczora sie taka utrzymywala wiec to taka norma u mnie przed okresowa ..teraz sobie czekam spokojnie na @

    Giannaaa...myslalam i chcialabym , proponowalam to mojemu ,ale... on raz mowi tak raz mowi inaczej ze to nie tak szybko znalesc mieszkanie itd..a innym razem mowi ze on wolalby mieszkac w PL ,bo tam tylko pracuje...Troche to meczace bo wolalabym miec go caly czas przy sobie Nawet jak przyjezdza i sie ciesze to mecza mnie mysli ze zaraz znow miec go nie bede ,czekam do czerwca bedzie na 3 miesiace ale pozniej sie znow zacznie

    Ciri ... kociaki tez sa slodkie kiedys mialam duzo kotow i uwielbialam , ale od paru lat mam przed nimi lek ,moj piecho tez lobuz i strasznie dokazuje ,ale pusto byloby tu jakos bez niego

    Moja przyjaciółka mieszka w Niemczech...bardzo sobie chwiali... w Polsce klepali biede ona nie mogła przez kilka lat zajść w ciąże...pojechała tam i po kilku miesiącach okazało się, że zaszła...służba zdrowia jest tam całkiem inne z resztą życie tez. Ja w lipcu planuje przeprowadzkę do Norwegii bo mój M pracuje już tam 7 lat ...wystarczy tej rozłąki.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zwiazek na odleglosc by nie przetrwal ja musze miec swojego codziennie inaczej warouje do tego stopnia ze ostatniu usnac nie moglam jak on polecial ze znajomymi na piwko. Siedzialam i czekalam az wroci... i dopiero usnelam. A mieszkamy razem dopiero od wrzesnia. I dlugo tez nie jestesmy. Ale ten czlowiek dziala na mnie uspakajajaco.

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ